Mark Tchaikovsky jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zimbo

Újonc
2019. 03. 15.
23
3
V4 karakter
Raden Benett
LV karakter
Mark Tchaikovsky
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Tchaikovsky>
Középső név:<nincs>
Keresztnév:<Mark>
Születési hely és idő:<Las Venturas, 1998.03.18>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Grove st. 23.>
Állampolgárság(ok):
<Orosz, Amerikai>
Nem:

Férfi [✔]
Nő [❌]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Oxford>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Futár/csomagszállító>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.03.12-2021.04.11>
Munkaköri leírás:
<Sofőr>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Kevés fizetés, rossz közösség és bánásmód>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Kovács Levente>
Életkorod:<17>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<kb 4-5 éve>

Mesélj magadról:
<17 éves kollégista vagyok, szabadidőmben szeretek játszani, haverokkal lógni és városban sétálni, beszélgetni. Gép előtt napi 8-10 órát töltök, leginkább az iskola miatt, délután/ esténként vagyok inkább aktívabb. Szeretem a seemta-t, szinte ezen nőttem föl, sok szép emlék fűződik hozzá. Szeretek sportolni, vizilabdáztam 6 évig verseny szinten.>
Mesélj a karakteredről:
<Orosz származású jó fej férfi akinek jó a humor érzéke és ha kell komoly is tud lenni. Szeret a barátaival lógni és mindennél jobban imádja az autóit. Oxfordon egészségügyi szakon végzett és sokat foglalkozik állatokkal.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Frakcióban nem voltam még, nem vettek föl sehova. Leginkább a játszott perceim miatt. 3x kezdtem újra életem seemta lv-n.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Nem voltam még de már voltak emberek akik odajöttek hozzám hogy gyakorolni szeretnék az rp-t (mentősök) így tanultam egy, s mást>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Emberi életek mentése, érzés, hogy tartozol valahova és nem csak egy random játékos vagy. Szeretek rpzni és egészségügyben is érdekes rp szálakat lehetne vezetni.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algopirin, Algoflex, Rubophen, Aspirin, Cataflam, Advil, Nurofen>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Gerinctörés, erős fejt érő ütés, törött borda, nyílt törés, agyrázkódás>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Elöször stabil oldalfekvésbe fektetem. Majd megvizsgálom a bal kezét, ilyenkor reflexet nézek, vérzik-e a seb, van-e nyílt törés? Előveszem az eset kocsiból a felszerelést. Ha van nyílt törésnek bármilyen jele is akkor azonnal hordágyra helyezem a beteget és beviszem a korházba röntgenre. Ha viszont nincs törésnek nyoma akkor helyben ellátást nyújtok: Ha nagyon fáj a betegnek a sérült végtagja akkor bekenem fájdalom csillapító készítmények valamelyikével majd bekötözöm gézzel, szükség esetén korházba viszem további vizsgálatokra.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.04.11.
Aláírás: Mark Tchaikovsky
 

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich

Tisztelt Mark Tchaikovsky,

Jelentkezési lapját felülvizsgáltuk, a Las Venturas Medical Services vezetősége úgy döntött, hogy jelentkezését elutasítjuk.

Zakhar Vasilievich
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: JaydenLV és Doc
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.