Márk ~ Jelentkezése moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Márkó16

Újonc
Támogató
2020. 05. 30.
65
83
V4 karakter
Pierre Soyer
LV karakter
Braydon William
V2 karakter
nincs

x3zePcK.png


IG neved:
- Braydon William -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 1-2 éve körülbelül -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem, még nem voltam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Napi szinten olyan 5 óra minimum. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Ahogy fent is említettem 5 órát szintén tudnék a feladatomra fordítani. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Én úgy gondolom hogy alkalmas lennék a pozíció betöltésére, megvan a kellő tapasztalatom is ugyan is 1 úgy mondd nagyobbnak mondható szerveren is voltam már moderátor. A nevét természetesen nem fogom ide írni, mivel nem szeretném hirdetésnek kiadni. Másészt úgy gondolom hogy az aktivításom is megfelelő lenne az elvárt feltételnek is. Illetve szeretném magam ezek idő alatt egy nagyobb szerveren is próbára tenni a tudásomat hogy mennyire is lennék alkalmas ezen a szerveren e pozíció betöltésére. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért szeretnék a csapat tagja lenni mert szeretném a jelenlegi csapatot kisegíteni az én munkámmal illetve úgy gondolom hogy megérdemelnék 1 esélyt ezen a szerveren is. Szeretném magam próbára tenni ezen a szerveren is, hogy valójában itt mire lennék képes. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Természetesen a kezdő játékosnak a feltett kérdéseire választ adnék, illetve ha szükséges elmagyaráznám neki az itteni szabályokat illetve mi hogyan működne e TeamSpeak szerverén. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Én úgy gondolom hogy az aktivitásommal elég sok mindent tudnék hozzátenni, illetve ahogy említettem kisebb tapasztalatokkal rendelkezek amivel eltudnék kezdeni fejlődni a továbbiakban, illetve sokat tanulni amit még nem tanultam ki e pályafutások alatt. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sajnos nincsen, de úgy gondolom hogyha bekerülök a csapatba akkor könnyen eltudnék helyezkedni és megismerni a többi társaimat is és egy jó közösség részese lenni. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Természetesen nekem ilyen dologban sosem az volt a legfőbb célom hogy én most az egyik napról a másik napra már nagyobb rangban legyek, hanem az hogy a korrekt munkám végett egy meghatározott időintervallumon belül fejlődnék és lépnék át a további szintre. Másrészt nekem a célom az egésszel hogy a lehető legjobb tudásommal segítsek a segítségre szoruló játékosoknak. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész -
- Megbízható -
- Türelmes -

Negatív:
- Makacs -
- Önző -
- Feledékeny -

Mennyi idős vagy?:

- 16 éves -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Márk-nak hívnak 16 éves vagyok, November 15.-én töltöttem be. Közel 6 éve hogy RolePlay szervereken tevékenykedek. Én egy megbízható és segítőkész gyerek vagyok. Jelenleg a 9 évfolyamot folytatom ugyan is évvesztes vagyok. A helyesírási készségemmel vélhetőlegesen nincsen probléma. Én most jelenleg villanyszerelőnek tanulok tovább, azért is választottam ezt a szakmát mivel úgy érzem hogy ezzel a szakmával képes vagyok megmutatni az ismerős köreimbe hogy valójában mire is vagyok képes a szakmai tudásomon belül. Egy kissebb városban élek a szüleimmel. Viszonylag sajnos gyenge tanuló vagyok de igyekszem a legjobbakat kihozni az egészből. A célom az életben első sorban amit leírtam hogy megmutassam az ismerős körökbe hogy mire is vagyok képes, illetve azt hogy valamilyen szinten a jövőbeli barátnőmnek megtudjam adni az alap dolgokat. -
 
Utoljára szerkesztve:

Muurayi

wild one
2019. 02. 08.
777
3 434
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Flynn Murray
LV karakter
Daan Smid

rajna

Panda 🐼
2019. 02. 03.
736
1 031
19
Budapest
V4 karakter
Marcus Tremblay
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Szia. Az előttem lévők mindent elmondtak.. hát, nem tudom mi a garancia arra, hogy ezután a bannod után, mennyire tudnád "normálisan" végezni a munkád. Azért remélem a legjobbakat!

Peace.
 
  • Tetszik
Reactions: step.

béencé

Zöldfülű
Támogató
2022. 03. 14.
151
274
igen
V4 karakter
darren rivers
LV karakter
sverre nguyen
Látszik, hogy foglalkoztál vele. De amit már felettem is említettek az urmák +az a pár helyesírási hiba amit a lapodban véltem felfedezni, ezek miatt nem támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: step.

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Nem tartunk alkalmasnak a moderátori pozícióra illetve nem szép dolog elhallgatni a régebbi TS kitiltásod.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.