Mark Floyd Jelentkezési Lapja.

Levi01

Újonc
2021. 12. 06.
2
0
V4 karakter
Mark Floyd
LV karakter
nincs
V2 karakter
nincs
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Levente-

Hány éves vagy?
- 17-

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- -

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Nem, voltam még frakcioban-

Voltál-e már adminjailben?
- -

Voltál-e már bannolva?
- -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
- -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Szeretem a mentős RP-t, látok RP lehetőséget a frakcióban. A különböző sérülések random szituációkat szülnek és kihívás elé álítanak és szeretem ezeket legyűrni. Szeretem színes és különböző RP szituációkat. Szeretek embereken segíteni. Örömet okoz ha másnak okozhatok örömet akár egy felsegítéssel. A sérülések ellátása érdekes számomra mindig is érdekelt az egészségügy.-

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- Leventének hívnak, 17 éves vagyok. Budapesten éllek,. Jelenleg Villanyszerelőnek tanulok. Szabadidőmben RP-zni vagy R6-ozni szoktam a haverokkal. Szeretek kint lenni a friss levegőn. Szeretek sportolni kedvenc sportom a Thai Box. Van Két testvérem,. Szeretek új embereket megismerni. Ha új csapatba kerülök, oda is könnyen beilleszkedek. Igazából magamról nem szeretek beszélni, vagyis nem tudom mit kéne monodani, úgyhogy remélem ennyi elég lesz rólam-

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- hétköznap 1 órát de viszont hétvégente ebbe belle számít a péntek 5-6 órát -

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Rendelkezem-


IC rész

Jelentkező neve:
- Mark Floyd-

Születési helye, ideje:
- 1997/03/29 San Fierro-

Állandó bejelentett lakcíme:
- Nincs-

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Oxford Orvos tudományi szak-

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
-
Mark Floyd vagyok, 1997-ben születtem San Fierro-ben. Apám korán meghalt, anyám pedig varrónőként nehezen tartott el minket. Nyolcéves voltam, amikor anyám beteg lett, ezért éjjel-nappal dolgoztam, hogy gondoskodhassak róla. Egy alkalommal megpróbáltam segíteni egy öreg néninek, akit egy fiú támadott meg, de megsérültem az arcomon. Ekkor elhatároztam, hogy segíteni fogok másokon.
Sok munkával sikerült eljutnom az iskolába, miközben továbbra is támogattam anyámat. Később anyám súlyos beteg lett, és nem tudtam megmenteni. Ekkor döntöttem el, hogy See City költözöm szerencsét próbálni.
Megérkezésemkor egy néni, akinek korábban segítettem, munkát ajánlott nekem a postán. Ott barátokra leltem, és találkoztam későbbi feleségemmel. Házasságunkból két gyerek született, és mindent megadtam nekik, amit gyerekként nem kaptam meg.
Egy nap jelentkeztem a rendőrségre. Bár az első napok nehezek voltak, végül sikeresen letettem a vizsgát, és rendőr lettem. Büszke voltam, hogy elértem ezt a célt 27 éves koromra.
-



Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- 1. A Légút biztosítása
2.B Légzés vizsgálata
3.C Keringés vizsgálata
4.D Neurológiai státusz felmérése
5.E teljes test vizsgálata -


Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- Rohammentő, Gyermekmentő, Motoros, Helikopteres, Hajós, Eset kocsi-

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- hordágy, kerekesszék, defibrilátor, oxigén maszk, fonendoszkóp, fecskendő, gumikesztyű, gézlap, kötszer, nyugtató, fájdalomcsillapító-

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Azonnal odarohatok közben értesítem a mentőket, kihangosítom a telefont és miközben beszélek a dispatcherrel közben egy kötszerrel nyomókötéssel elkötöm a vérzést úgy, hogy nyakára ráteszem a kötszert majd a másik oldalon levő hónajj alatt átkötöm, hogy ne a nyakán legyen a kötés, mivel ha nyakán lenne a kötés, meg is fojthatja-

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Először megközelítem és megpróbálom megszólítani. Ha nem reagál vagy nincs tudatánál, azonnal hívok segítséget. Ha reagál, megkérdezem, hogy segíthetek-e neki, és próbálom kideríteni, mire van szüksége. Amennyiben a hölgynek alapvető szükségletei vannak, igyekszem biztosítani számára azokat-

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Ezek a tünetek súlyosan utalhatnak egy agyi keringési problémára, például agyi ér elzáródására vagy agyi érelmeszesedésre. Ez lehet egy agyi stroke jele. Sürgősen hívom a mentőt, hogy azonnali orvosi ellátást kapjon a főnök. Az ekkor történő beavatkozás rendkívül fontos az agyi keringési problémák esetén, mivel az agyi szövet károsodása gyorsan előrehaladhat és maradandó következményei lehetnek. Az agyi stroke felismerése és kezelése javíthatja az érintett személy arányait a gyógyulásra és rehabilitációra.-

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Azonnal felismertem a veszélyt és a segélyhívó számon értesítettem a mentőket, és közöltem velük a helyzetet. Rohantam a szomszédhoz, és ott találtam az édesanyját a földön, látszólag nincs légzése. Azonnal biztonságosan lefektettem a hátára, megnyitottam az állkapcsát és ellenőriztem a légzést. Sajnos nem lélegzett. Ezután azonnal elkezdtem az újraélesztést. A mellkas közepére tettem a kezemet és erősen nyomtam lefelé, hogy újraélesszem. Váltakozva nyomásokat adtam le a mellkasára és mesterséges lélegeztetést végeztem, mindent megpróbáltam, hogy újraélesszem az édesanyát. Folytattam a teendőket a mentők érkezéséig és betartottam a segélyhívó utasításait. Az egész idő alatt figyeltem az édesanyát és mindent megtettem, amit csak tudtam az életének megmentése érdekében.-


omszzarlec.png

hivatas2.png