Mark B Barger visszaszerelési formanyomtatványa a Nemzeti Nyomozó Iroda igazgatósága felé

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
782
1 329
V2 karakter
francisco.furstenbarger
visszaszerel-s.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Chararcter rész

1. Teljes neve
Mark B Barger

2. Születés helye, dátuma
Los Santos, 1987.06.27.

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos-Gazdagnegyed, Red County 596.

4. Telefonszáma
3612/300-976

5. Mikor szerelt le az állományunkból?
2021. nyarán szereltem le.

6. Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
Főtörzsőrmester rendfokozaton szolgáltam, a Bűnügyi Bevetési Osztály ((akkor még BVO)) kötelékében Kommandós beosztásban.

7. Leszerelésének mi volt az indoka?
Egy kórházban kezelendő betegségem miatt határozatlan időre alkalmatlanná váltam a szolgálat teljesítésére, azonban mára ez pozitív irányba megváltozott, így újra munkát tudok vállalni.

8. Miért szeretne újra nyomozó lenni?
Mivel a betegségem miatt körülbelül fél évre nem tudtam munkát vállalni, ezért szeretnék újra egy kiemelkedő munkahelyen dolgozni, amit már ismerek és örömmel végzek. Bízom benne, hogy lesz rá alkalmam. A korábbi munkahelyeim közül egyedül ennél a szervezetnél éreztem magam otthon. Az eddig megszerzett szakmai tapasztalatommal szeretném erősíteni a szervezetet. Mindezek mellett családias a légkör a kollégák között.

9. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
Igen, elfogadom.



Out of Chararcter rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Péternek hívnak, de barátaim, ismerőseim csak Petinek szólítanak. 15 éves vagyok, nyáron leszek 16.

2. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
See City Taxi (Főleader)-Elvételre került a leaderi jogosultságom, körülbelül 2-2,5 hónapot töltöttem el ott. Irish Covenant (Főleader, Leader két alkalommal)-Leadtam a pozícióm, meguntam az illegált, mind a két alkalommal 2-3 hónapot voltam bent. See City Car Service (Szerelő 3.)-Monoton volt számomra a szerelő, nem igazán volt forgalom, 1 hónap körülbelül. Nemzeti Adó- és Vámhivatal (Főtörzsőrmester)-A közösség nem tetszett már annyira, kisebb problémák voltak frakción belül. Katasztrófavédelem (Törzsőrmester)-Folyamatos feszültség a tagok között, egyesek önkéntes leaderek és osztogatják az utasításokat, ezt meguntam és kiléptem, 1 hetet töltöttem el ott. Fix&Drive(Tanuló szerelő)-Itt is ugyan azt tudnám elmondani, hogy monoton volt a "munka". Ide átgondolatlanul jelentkeztem, itt 1 napot töltöttem el, ez volt az utolsó frakcióm.

3. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
A heti 800 perccel szerintem nem lenne problémám, azonban az aktivitásom erősen befolyásolja az iskola, így lehet, hogy a későbbiekben ez változni fog.

4. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Újra érzek magamban késztetést, hogy a Nemzeti Nyomozó Irodánál helyezkedjek el. Személy szerint számomra tetszetős volt az aktaírás, szeretném ezt folytatni (Akár korábbi aktáimból, "referenciát" tudok mutatni.) Volt lehetőségem illegális szervezet után is nyomozni (Yakuza), ami kimondottan tetszett, de sajnos kilépésem miatt az abbamaradt. Terveimről annyit tudnék mondani, hogy huzamos időre tervezek a frakcióval, szeretnék számtalan nyomozó rp-ben részt venni, egy jó csapat tagja lenni, mivel mindig is szimpatikus volt nekem a frakció. Szeretnék újra a Bűnügyi Bevetési Osztály kötelékébe csatlakozni. Célom ezután egy tisztikari beosztás elérése, amit igazából, hogy miért is szeretnék, nem tudnám megfogalmazni. Szeretnék egy jól működő, aktív nyomozói karaktertörténetet folytatni. Szeretnék az NNI mellett a BV-be is jelentkezni majd, hiszen úgy vélem ez elengedhetetlen része a gyors "munkavégzésnek" egy rabosítás során.

5. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Természetesen, rendelkezem mind a kettővel. Néha halk vagyok, illetve zúgok, de nem annyira zavaró véleményem szerint.

6. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Peti vagyok, 15 éves, pár hónapon belül 16. Egy aránylag békés személyiségnek gondolom magam, azonban, mint mindenkinek, nekem is vannak pozitív és negatív tulajdonságaim. Pozitívak közé sorolnám, hogy tisztelettudó vagyok. Azonban negatívakhoz, hogy gyakran, néha apróságokon is, felkapom a vizet. Informatika- és távközlés szakra járok, jelenleg kilencedik osztályban. Sportolni nem sportolok, az iskolai kötelezőn kívül semmi mozgást nem végzek. Tipikusan az otthon ülős fiatal vagyok. Leginkább csak a gépem előtt ütöm el az időmet. Szabadidőmben a SeeMTA V2 szerverén játszom. Nem mondanám, hogy könnyen barátkozom, inkább néhányan magamnak valónak tartanak. Vannak egyes 'szleng' szavak amiket nem szeretek kimondani, például: "suli" -> iskola, vagy a "szitu" -> szituáció, helyzet. Körülbelül háromnál több dologra nem tudok figyelni (tipikus szituáció, üldözés: backup, üldözött személy, teamspeaken való "kapd el", "hová mész", "hülye vagy?" üvöltések). Zavarnak a nagyobb hangok, nem igazán hallgatok zenét. A zene nálam az kimerül a rádióhallgatásban. Filmeket jobban szeretem, mint a sorozatokat, de, ha nincs más a másodikkal is beérem.

7. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
Az utóbbi névváltásaim a frakciók miatt voltak ilyen "gyakran".

8. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
Adminjailek.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.