Mark B Barger -> Bence

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Mark B Barger >

Panaszolt fél admin neve:
< Bence >

Panasz pontos megfogalmazása:
< (Véleményem szerint) indokolatlan utolsó esély kiosztása. - Január 29-ei nappal elvételre került az adminom, mely következtében kaptam egy Szereptévesztést, ami igaz, teljes mértékben jogos volt. Mindazonáltal, hogy jogos volt az adminom elvétele, a szankcióm, részben olyan "szabálypontra" hivatkozva lett elvéve, hogy "Köteles vagy FA/SA felé jelezni, ha trágár névcédulát/rendszámot látsz". Hova van ez leírva, kérdezem én?! A másik problémám, hogy megintcsak 2 hétre visszamenőleg dobálózunk logokkal, hogy mik lettek leírva OOC chatre. Ezek már csak kiragadott logok a teljes történetből. Meg lettek kérve, hogy ne 10-15 ember előtt beszéljék már meg, hogy mennyit sikerült kifarmolni szerelőből. Nem gondolom, hogy ezek bárkit is sértenének, "kioktatnának". Az mikor, és hol lett szankcionálva/számonkérve, hogy Jade Lean szerint nem minden ember egyenlő? Bence meg sem hallgatott, csak be lettem rakva offjailbe az OOC stílusra. Bence, írtad privátban, hogy ne legyenek olyan pletykák, miszerint te kiabálva vetted el az adminunkat @KisburgirV2 -ral. Erről csak annyit tudok mondani, hogy eleget jártam fent nálad (akár fk ügyekben, akár házam miatt), hogy tudjam mi az alapvető hanglejtésed. Amilyen formában Te velünk szemben kommunikáltál, az nem az alapvető hanglejtés volt. És! Mint minden "pletykának," ennek is volt alapja. Megpróbáltam OOC kifejezni magam, hogy nem értek egyet a döntésével -bírálattal-. Írtam körülbelül 3, de talán 4 darab olyan PM-et Dough Thommas többszörös ideiglenes adminsegédnek, hogy "Mi az a légi PG?", "A hajó sebez?", "Mi az a vízi DM?", ugyanakkor első sorban emiatt jött oda hozzám, miután próbált TS-re intiválni a "Szia, várlak ts-en" mondattal, ami nekem most este nem kivitelezhető. Ezeket a PM-eket (Bence szerint, csak "hab a tortán") pedig nem gondolom olyan dolognak, amiért megérdemlem, hogy utolsó esélyt kapjak. Nem tudom, hogy mi indokolja mindezt. Mellesleg nem tudom, hogy miért kell ilyen, nevezzünk stílusnak, kommunikálni velem ilyenformában beszélni ("nem tanultál"). Továbbá azzal a kijelentéssel sem értek egyet, hogy "nokedli skinben, kiegészítőkkel funolva, egész nap nyomjátok a feszkót a városban". Ugyanitt az "ennyi eszetek van?" jelzőt sem érzem, hogy kiérdemeltük volna. Két alkalommal úgy állt felénk Bence, hogy "nem érdekel", ezt sem értem miért kell. Összefoglalva: Nem gondolnám, hogy bármi is indokolja az utolsó esélyem, ami arra megy ki, hogy ki legyek tiltva a szerverről. A közel 97000 játszott percem alatt HÁROM szankciót kaptam, plusz az utolsó esély, meg egy FK kulcsok jail. Utószó: 3 perc és 9 másodperc alatt került ""megbeszélésre"" az admin elvétel.- Off téma: Kaptam egy ilyet baráttól: sűrgősségi >

Bizonyítékok:
< Logok amikor az utolsó esélyt kaptam / UCP-m / Jade Lean-os ügy / Stílusra példa / Kérdéseim Dough Thommas ideiglenes adminsegéd felé >

Megjegyzés:
< A bizonyítékok jelentősebb részét inkább a bíráló vezetőségi személynek továbbítanám. (ui: Most lépek el tényleg géptől, csak még ma ki szerettem volna tenni, nem feszültségkeltésnek írom a PK-t, nem szeretném, ha ki lennék tiltva fórumról/szerverről/ts-ről a PK miatt, esetleg a este már felhozott "admin félrevezetése", mert megszereltetem a kocsim amiért TK lettem és nem pedig felmentem TS miatt sem szeretnék szankciót, tudom nem Retro Rádió 3 kívánság nevezű kívánságműsorban vagyok Dévényi Tibi bácsinál.) Amennyiben jogtalan lenne a panaszkönyvem úgy kérném szépen az utolsó esély körülbelüli lejáratát, ha van, mivel tudomásomra jutott, hogy a közelmúltban lett -Utolsó esély lejárt- 1 perces jail kiosztva. Üdv. >
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok!

Ha már képben említve vagyok (ami egy konzolos félreírás volt, utána ennek megfelelően reagáltam is a sűrgősségire csak hát az ilyet már nem szokás ugye ide tenni), valamint SGH vezetőként írnám, hogy azt is írd ide, hogy főként amiatt kaptad az utolsó esélyedet, mivel napok óta hülyeségeket kérdezel SGH-tól,
mint például a 'van vizi derby', 'van e légi PG' és hasonló nagyon RP szerverre illő dolgok. Volt adminként nagyon reális dolog ám ilyeneket kérdezni egy SGH-tól.

Helyedben örülnék, hogy ezzel a stílussal/hozzáállással, még nem lettél banolva.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia!
Ez a "napok óta" nem tudom mire vélni. 3 napról találtam logokat, és én is így emlékeztem, összesen talán 10-15 perc logjait fogja össze. Nem gondolom, hogy olyan stílust képviselek ami megér egy kitiltást. //telefon

Megj.: Nem rád próbáltam terelni a sűrgősségis logot, mert nem azon van a hangsúly. Az az eset csak egy apróság volt.

Edit: Tudok róla, hogy beírtál valamit, de ez a "nem szokás" -inkább hagyjuk is-, nincs képem róla. Valamint pár kérdésért kaptam "főként" az utolsó esélyt? Ez is érdekes.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Stewie

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Szia!
Amennyiben nem probléma, összeszedném pontokba az általad említett panaszokat, és úgy válaszolnám meg őket.

1. "Mindazonáltal, hogy jogos volt az adminom elvétele, a szankcióm, részben olyan "szabálypontra" hivatkozva lett elvéve, hogy "Köteles vagy FA/SA felé jelezni, ha trágár névcédulát/rendszámot látsz".

Az elvételed fő oka, az általatok elkövetett szereptévesztés volt, amit a panaszodban ahogy látom nem igazán részleteztél, viszont én ezt megteszem.
Úgy gondoltátok, hogy az RP kereteibe belefér az, hogy ti mint "tűzoltók" késsel fenyegettek meg egy "polgárt" a károtok kifizetése végett, majd összeveritek, természetesen úgy, hogy mindketten adminisztrátorok vagytok, ami azt jelenti, hogy tisztába vagytok a szervernek a szabályzatával, sőt a ti dolgotok betartattni.
A szankciót megkaptátok érte, ilyen alapvető ismeretek hiányában pedig nem tölthettek be adminisztrátori pozíciót a szerveren, viszont szerintem ez magától értetődő.


2. "A másik problémám, hogy megintcsak 2 hétre visszamenőleg dobálózunk logokkal, hogy mik lettek leírva OOC chatre."

"2 hétre visszamenőleg" semmilyen dobálózás nem történt, panaszod esetleg akkor lehetne ezzel kapcsolatban, amennyiben a történtek után 2 héttel osztottam volna neked szankciót, de mivel a történtek után 2 nappal kerültek hozzám a logok, így a történések után 2 nappal már meg is kaptad érte a szankciódat. A logokból egyértelműen látható volt az egész beszélgetés, amely lezajlott OOC chaten, így kaptad "kérdés" nélkül az offjailt, bár volt adminisztátorként tudnod kéne, hogy ilyen esetben mi a helyes eljárás. A szankciót követően fórumon felvetted velem a kapcsolatot, amire egyből reagáltam is, a "meghallgatásod" ott megtörtént.

Említettél a panaszodban egy ilyen megjegyzést: "Meg lettek kérve, hogy ne 10-15 ember előtt beszéljék már meg, hogy mennyit sikerült kifarmolni szerelőből."

Ha elfogadod, ha nem, az OOC chat szerepe az, hogy a játékosok a karakteren kívül tudjanak társalogni/megbeszélni dolgokat. Amennyiben téged a beszélgetés nem érdekel, akkor erre nem az a megoldás, hogy csendre és a beszélgetés befejezésére utasítod őket.
Mivel a beszélgetést nem szerették volna befejezni, ezért úgy gondoltad, hogy arrogáns megjegyzésekkel fogod őket illetni, amit természetesen nem is értem, hogy gondoltál.
Mint ahogy privátban is leírtam, itt is hangsúlyozni szeretném, hogy egy közösségben vagy, ennek az arrogáns viselkedésnek nincsen helye a szerveren.
(A részletesebb pontos ügyről amennyiben szeretnéd @Stream -et is megkérdezheted.)


3. "Bence, írtad privátban, hogy ne legyenek olyan pletykák, miszerint te kiabálva vetted el az adminunkat @KisburgirV2 -ral."

Szerencsére egy békés természetű ember vagyok, akit a játékon belüli magatartással nem igazán lehet feldühíteni, továbbá érdemes tudni rólam, hogy nem szeretem azt, amikor valótlan dolgokat állítanak rólam a hátam mögött... Felesleges vitatkozni, a szobában rajtunk kívül bent tartózkodott @North továbbá @Pasa is, akik pontosan alá tudják támasztani, hogy mi és hogyan hangzott el.


4. "Írtam körülbelül 3, de talán 4 darab olyan PM-et Dough Thommas többszörös ideiglenes adminsegédnek, hogy "Mi az a légi PG?", "A hajó sebez?", "Mi az a vízi DM?"

Volt adminisztrátorként a saját magad szórakoztatására, az alábbi idétlen PM-ekkel keresel fel egy adminsegédet, aki annak idején téged PK-ra rakott. A mai nap folyamán arra hivatkoztál, hogy "baráti" tréfa, természetesen utána te magad is elmondtad, hogy nem álltok semmilyen baráti viszonyban.
Az említett PM-ek nem egyszer fordultak elő, hanem a mai napon is, a TeamSpeak általi MG-ről érdeklődtél, előadva azt, hogy nem vagy tisztában a létezéséről... Kétlem, hogy volt adminisztrátorként nem tudnád.
A pontos PM-ekről viszont @Tomy szívesen beszámol.

Kezdek bizonytalan lenni abban, hogy valóban komolyan gondolod-e a szervert, illetve a panaszodat és, kezdem azt hinni, hogy hülyének nézel engem, illetve azokat a fórum felhasználókat, akik ezt a panaszt olvassák.


5. "ugyanakkor első sorban emiatt jött oda hozzám, miután próbált TS-re intiválni a "Szia, várlak ts-en" mondattal, ami nekem most este nem kivitelezhető."

A megbeszélés számodra nem volt kivitelezhető, arra hivatkozva, hogy te lépsz le... Néztem mit csináltál, éppen egy szerelővel vontattátok a kocsidat szerelőtelepre, ezt követően szereltettél. Ez alatt az idő alatt természetesen fel is jöhettél volna TeamSpeakre, amit időhiány miatt visszautasítottál, ezt meg is értettem.
Viszont ahogy látom ennek a panasznak a megírására végül mégis lett időd, ezt az időt természetesen arra is fordíthattad volna, hogy a beszélgetést követően felkeress engem TeamSpeak-en, az utolsó esélyed tisztázására...
Megint nem értem, hogy miért nézel engem hülyének.


6. "Mellesleg nem tudom, hogy miért kell ilyen, nevezzünk stílusnak, kommunikálni velem ilyen formában beszélni ("nem tanultál")."

Számomra érthetetlen sajnos, hogy milyen stílusra vagy felháborodva, az admin elvételed, továbbá később a fórum üzenetem is egy figyelmeztetés volt, hogy rossz irányba haladsz, és amennyiben nem változtatsz a magatartásodon, akkor annak következményei lesznek.


7. "Két alkalommal úgy állt felénk Bence, hogy "nem érdekel" (05:10, 05:53-vissza is kérdez utána, logban "kit érdekel?")."

A valótlan tények állítása mellett, a mondataim kiforgatását sem szeretem:
[2022-02-18 21:43:34] [Output] : Mark B Barger: (( Nem, nem itt tartunk. 1-1 db PM volt, talán a hells leader felé, mivel IC volt egy összetűzésünk ))
[2022-02-18 21:43:43] [Output] : SzuperAdmin Bence: (( Kit érdekel? ))
[2022-02-18 21:43:52] [Output] : SzuperAdmin Bence: (( IDG szerepet tölt be ))

Arra hivatkoztál, hogy azért küldted ezeket az idétlen PM-eket, mivel neked IC volt egy "összetűzésed" az adminsegéddel.
Nem érdekel, hogy milyen összetűzésbe keveredtél vele IC, semmilyen összefüggés nincs az IC konfliktusotok, és az idétlen PM-ek között.
Jogos a kérdésem, kit értekel?

Ez a rengeteg történés, amit most leírtam a panaszod alá, 1 hónap alatt forgott le. Nem tudom, hogy minek köszönhető ez a zuhanás, és a szerverhez való hozzáállásod romlása, viszont a fent leírtak alapján részemről az utolsó esély marad rajtad.
Az utolsó esély 1 év után lejár.
A "panaszhoz" több hozzáfűznivalóm nincs, az általam megemlített személyek számára engedélyezett a panaszhoz való hozzászólás, mivel a ügyek bizonyos részeiben részt vettek.
 
Utoljára szerkesztve:

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Sziasztok. Akkor érkeznék is egy viszontválasszal.

Bence üzenetére:
1. - Tisztában vagyok a főbb okkal, ezt nem is vitatom.

2. - Igen, felkerestelek privátban a fórum segítségével. Betettél jailbe, amit csak valamivel utána vettem észre UCP-n, amikor is írtam neked. Vagyis, a jail után volt a "meghallgatás". Egyoldalú bírálat szerintem...

3. - Erről tudok bizonyítékot továbbítani a bíráló személy felé.

4. - A PM-eket belefoglaltam a panasz bizonyítékai közé. Igen, panaszra tett Tomy, ami jogtalan is lett. Részben ezért is írtam le a frakció pályázata alá, hogy egy rosszindulatú személyt ismertem meg benne.

5. - Továbbra is mondom, senkit nem nézek hülyének. TS-re egyéb okok miatt nem mentem fel (játéktól független), azzal, meg, hogy felmegyek és Te beszélsz én meg írnék, nem sok értelmét láttam. Próbáltam OOC veled tisztázni, hogy nem értek egyet, és kértem is, hogy gondold át, erre Te bemásolod a logokat.

6. - Itt a "nem tanultál"-ra gondoltam a hangsúlyt fektetni, mert én meg nem szeretem a kioktatást.

7. - Ez a 3-mas ponthoz kapcsolódik, a bizonyítékból majd kiderül.



North üzenetére:
Neked a közvetlen megírt üzeneted után lévő hsz-ben kifejtettem már a főbb dolgokat. Továbbra sem értem, hogy milyen stílusról beszélsz. Nem én vagyok úgy mások felé, hogy "ennyi eszetek van", "nem tanultál", "nem érdekel", "kit érdekel?".



Több dolog a panaszhoz nem jut eszembe, ha lenne valami, még szerkesztem. Egyelőre én is várom a bírálatot.

Szerk.(02.20.): Annyit még fontosnak tartok elmondani, hogy amit Bence írt (Arra hivatkoztát, hogy azért küldted ezeket az idétlen PM-eket, mivel neked IC volt egy "összetűzésed" az adminsegéddel.) arra annyi mondandóm volna még, a #7-es hozzászólásban leírt üzenetem, valamint az ott említett IC történteket értettem az alatt, csak nem konkretizáltam OOC, hanem sajnos csak IC-t említettem. Illetve még arra amit ezzel kapcsolatban mondtam OOC, a "baráti": Azt képletesen értettem. Úgy gondoltam 1-1 "vicc" belefér. Ezzel kapcsolatban úgy vélem, hogy max a Felesleges PM szabálysértést követtem el.
 
Utoljára szerkesztve:

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Hali, mivel ebben a pontban érintett vagyok, ezért feltennék neked egy kérdést.
4. - A PM-eket belefoglaltam a panasz bizonyítékai közé. Igen, panaszra tett Tomy, ami jogtalan is lett. Részben ezért is írtam le a frakció pályázata alá, hogy egy rosszindulatú személyt ismertem meg benne.
Azért ismertél meg rosszindulatú emberként mivel rád mertem rakni egy panaszkönyvet ami jogtalan lett? Ezt úgy tudom értelmez, hogy bárki aki tesz egy panaszt adminra/játékosra, amit jogtalanra ítél meg az adott admin akkor az az ember rosszindulatú?
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia. Nem. Az indokon van a hangsúly, amire a panaszt alapoztad. Admin munka nem végzése..... Körülbelül 10 perc volt amíg nem volt akkor dutyban admin. Azért mondtam, hogy rosszindulatúnak ismertelek meg, mert egy ilyenre nyitsz panaszt. A bírálat akkor mindegy, hogy jogos vagy jogtalan, erre a számomra /nevetséges/ okra nyitottál panaszt.

Ami ugyan IC esemény, csak érdekesség, hogy megállsz mellettem motorral és közlöd, hogy "Takarodj az útról", minden előzmény nélkül. Ez volna Hells Angels RP? (Nem minősítésként mondom)

Mellesleg ez az eset irreleváns a panasz szempontjából, így nem kívánok többet rágódni rajta. Szimplán csak az adott kérdésre volt a válaszom.
 

Redi

Újonc
2019. 01. 09.
19
25
V2 karakter
Clyde R Hendrix
Egy annyival hozzászólnék ehhez a panaszhoz,hogy alátámasztom hogy Tomynak akinek körülbelül 80%-ban én adom az ideiglenes adminsegéd szerepet,többszörösen beküldte nekünk adminoknak,hogy megint felesleges PM-eket folytatsz vele,meg hülyeségeket kérdezel...Amit ha volt admin fejjel átgondolsz,egy kissé gyerekes viselkedés,figyelemfelkeltés.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Egy annyival hozzászólnék ehhez a panaszhoz,hogy alátámasztom hogy Tomynak akinek körülbelül 80%-ban én adom az ideiglenes adminsegéd szerepet,többszörösen beküldte nekünk adminoknak,hogy megint felesleges PM-eket folytatsz vele,meg hülyeségeket kérdezel...Amit ha volt admin fejjel átgondolsz,egy kissé gyerekes viselkedés,figyelemfelkeltés.
Neked is szia! Az nem ütközik szabályba, te szavaiddal fogalmazom, ha "gyerekesen viselkedek". ? A felesleges PM ami szabályba ütközik legfeljebb, legalább is szerintem. Az meg az én problémám, ha lejáratom magam. ?
(Megj.: Irreleváns, hogy kinek adsz idg-t és mikor. A panaszt semmivel nem viszed előre, sem hátra, azzal, hogy most leírod a véleményed.)
 
Utoljára szerkesztve:

Redi

Újonc
2019. 01. 09.
19
25
V2 karakter
Clyde R Hendrix
Neked is szia! Az nem ütközik szabályba, te szavaiddal fogalmazom, ha "gyerekesen viselkedek". ? A felesleges PM ami szabályba ütközik legfeljebb, legalább is szerintem. Az meg az én problémám, ha lejáratom magam. ?
(Megj.: Irreleváns, hogy kinek adsz idg-t és mikor. A panaszt semmivel nem viszed előre, sem hátra, azzal, hogy most leírod a véleményed.)
Sziaa.Persze nyílván ez csak az én véleményem volt,nem szerettem volna se előrébb se hátrébb vinni a panaszod. :D Csak alátámasztottam az adminsegéddel szembeni pontot. :D Részemről ennyi!
(Megj:A fent említett sorokban Bence azt is említette,hogy bárki hozzászólhat a panaszodhoz aki érintett,és mivel Tomy álltalam többszöri IDG,kötelességemnek éreztem hozzászólni).
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.