Marius Fillipescu v. Deputy 1213

santagal

Pötyögtető
2023. 09. 11.
406
534
V4 karakter
Gabriel Rodriguez
LV karakter
Marius Filipescu
b-r-s-g-1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Marius Filipescu ~

Születési hely, idő:
~ Romania, Bucharest - 12/09/1999 ~

Bejelentett lakcím:
~ 3 Harvest Street, Redsands West, Las Venturas ~

Telefonszám:
~ +38-76-805-4139 ~



Alperes adatai

Név:
~ San Andreas Sheriff's Department, Deputy 1213 ~

Születési hely, idő:
~ N/A ~

Bejelentett lakcím:
~ N/A ~

Telefonszám:
~ N/A ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ Jesse Car Services előtti parkoló, 13/08/2024 - 20:45 és 21:45 között ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 240 000 $ ~

A történtek részletes leírása:
~ Biciklimmel közlekedtem, majd mivel eléggé elfáradtam megálltam a Jesse Car Services előtti parkolóban egy kis pihenőt tartani, ekkor történt az eset, hogy egy számomra ismeretlen férfi megközelített, majd váratlanul és indokolatlanul adott nekem két pofont, amelyek komoly sérüléseket okoztak. Ezek után nagyon megijedtem és próbáltam minél jobban védeni magamat a férfitól, arrébb vonultam amennyire csak tudtam tőle és nyomban tárcsáztam a rendőrséget. A hívásomra gyorsan reagáltak, és a 1213-as jelvényszámú Deputy érkezett a helyszínre. Mindketten kihallgatásra kerültünk, ahol elmondtam az eset részleteit, azonban a másik fél azt állította, hogy én voltam az incidens kezdeményezője, és hogy ő csupán védekezett. A férfi azt is állította, hogy én okoztam sérülést az arcán, bár fogalmam sincs, honnan szerezhette azt. Fontos megjegyezni, hogy jelen volt egy szemtanú is, aki szintén a másik férfi verzióját támogatta. Feltételezésem szerint ők barátok vagy közeli ismerősök lehettek, ami megkérdőjelezheti a tanú vallomásának elfogulatlanságát. A Deputy azonban az ő verziójukat hitte el, és mindketten bilincsben kerültünk előállításra. Az előállítás során közöltem, hogy három (3) gramm ((3 szál)) Sour Diesel típusú marihuánával rendelkezem, amelyet legálisan vásároltam, és számlát is felmutattam, amelyen öt (5) gramm szerepel. Elmondtam, hogy két (2) grammot már elfogyasztottam alvási problémáim enyhítésére. Ennek ellenére a Deputy azt állította, hogy az általam birtokolt mennyiség meghaladja a legálisan engedélyezett öt (5) grammot. Még az ökleimet is megmutattam a hatóságoknak, amelyeken semmilyen sérülés vagy bántalmazásra utaló jel nem volt látható, ám ez sem érdekelte őket. Sajnos azonban úgy érzem, hogy a hatóságok nem hittek nekem, és kizárólag a másik fél állításait fogadták el. A végén mindketten rabosítva lettünk. Az agresszív férfi, akitől a bántalmazás származott, 45 hónap letöltendő büntetést és 50.000 dollár pénzbírságot kapott könnyű testi sértés vádjával [1(03.1)]. Én viszont 90 hónap letöltendőt kaptam a következő hamis vádakkal: könnyű testi sértés, hivatali személy félrevezetése és illegális kábítószer birtoklása [1(03.1), 3(01), 5(04)]. Emellett még 240.000 dollár pénzbüntetést is kiszabtak rám. ((Akivel történt ez az egész, név szerint Mem Kanr örökös kitiltásban részesült azóta)) ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ A hamis vádak alapján az ellenem hozott ítéletet semmisítsék meg, és a büntetőeljárás során szerzett priuszomat töröljék,
a kiszabott 240.000 dollár pénzbírság összegét teljes egészében térítsék vissza részemre és kérem a három gramm marihuána visszatérítését valamilyen formában, amelyet az előállítás során elkoboztak. Figyelembe véve, hogy ez volt az első rendőrségi ügyem, kérem, hogy ítéljenek meg részemre maximális kártérítést a testi és mentális sérülések, valamint az ügy miatti szenvedés miatt. ~

Bizonyítékok:
~ [marihuána vásárlásának számlája] ~



~ Kelt: 14/08/2024 ~
Marius Filipescu