Marius Filipescu ---> Mem Kanr [Orton]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

santagal

Pötyögtető
2023. 09. 11.
405
523
V4 karakter
Gabriel Rodriguez
LV karakter
Marius Filipescu
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Marius Filipescu >

Panaszra tett játékos neve:
<
Mem Kanr >

Panasz oka:
<
NonRP, OOC hazudás (?) >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
Report, teljes log. >

Megjegyzés:
<
Nem elég, hogy egy ''le rusholja'' szöveggel ráront a karakteremre meg ad két pofont a karakteremnek (volt rá minimális oka), de utána még be is kamuzza, hogy én vertem meg (hozzá sem nyúltam) és ír egy olyan /do-t hogy sérülés van az arcán. Nem tudom, ezt a levegőből szedte vagy honnan, de szeretném ha bebizonyítaná, mivel ha nem akkor ez OOC hazudásnak is minősül. Meg szerintem ilyet nem is kéne írjon alapjáraton, mivel sok dolog történhetett azóta, meg ha már régóta olyan is az arca akkor gondolom nem most jutott először eszébe, hogy erről bármilyen RP-t is írjon, viszont nagy esélyt látok rá, hogy ez így történt, hogy csak mentse magát valamivel. A hab a tortán, hogy most emiatt ülök testi sértés vádjával meg még mellette két másik dolog is ami nem is az én hibám de ez már nem ide tartozik. Fentebb mellékeltem a log-ot meg a reportot is amit írtam, miután lezajlott a dolog. Intéztük volna a szerveren, de mivel az illető AFK-olt, ezért Actim azt tanácsolta, hogy nyissak egy panaszkönyvet. Beszélgetésből az is kiderül, hogy ő ezt az egészet amit csinál RP-snek tartja. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Fájdalmas
Reactions: Salfi

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
585
731
LV karakter
Colton Reeves
Hello,várom a válaszát 24 órán belül.
 

Dobos Dávid

Barangoló
2020. 03. 20.
92
70
20
V4 karakter
John_Jessica
LV karakter
David_Ryan
V2 karakter
Raul_Johnson
Sziasztok
Említésed szerint én OOC hazudtam,miközben az én számból ez a mondat hangzott csak el : "[2024-08-13 21:53:41] [Output] : David Ryan: (( ne vigyük át az ict oocra ))" Ez a mondatom után nem bonyolódtam tovább bele,ez esetben nem értem miért lett rám téve a panasz.
 

santagal

Pötyögtető
2023. 09. 11.
405
523
V4 karakter
Gabriel Rodriguez
LV karakter
Marius Filipescu
[2024-08-13 21:48:40] [Output] : *** Mem Kanr le rusholja és ez [2024-08-13 21:52:33] [Output] : *Kisebb ütések láthatóak az arcán ((Mem Kanr)).

Az elsőnél remélem egyértelmű, a másodikról pedig szeretném ha küldenél log-ot, hogy te azt honnan szerezted mivel én nem ütöttelek meg és lényegében engem emiatt vittek be, mert te lenyomtál random egy ilyen /do-t.
 

Dobos Dávid

Barangoló
2020. 03. 20.
92
70
20
V4 karakter
John_Jessica
LV karakter
David_Ryan
V2 karakter
Raul_Johnson
Én ic nevem David Ryan én nem voltam benne az ic eseménybe csak mikor a rendvédelem odahívot tanuskodni akkor mentem oda azelőtt végig a kocsinál áltam
 

santagal

Pötyögtető
2023. 09. 11.
405
523
V4 karakter
Gabriel Rodriguez
LV karakter
Marius Filipescu
Valóban, bocsánat. A te nevedet véletlen írtam bele.
 

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
585
731
LV karakter
Colton Reeves
Látom Daviddal sikerült tisztázni a dolgot.
Mem_Kanr időközben örökös kitiltást kapott, így rövidre zárom a pkt.
Az egész szituációról nincs videó, így nehezen megmondható, mi is történt pontosan.
Amennyiben a letartóztatás részleteivel lenne gond LV Judgmenten tudsz feljelentést tenni.
 
  • Tetszik
Reactions: Snoopi és santagal
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.