Marius Ciorban jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

szotyis

Újonc
2022. 04. 22.
17
10
V4 karakter
❌
LV karakter
Marius Ciorban
V2 karakter
❌
Jesse-Car-Service.png

Tisztelt jelentkező!

Olvassa át figyelmesen az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.

Az esetleg hibás lapokat rendszerünk automatikusan elutasítja, ez után jelentkezését csak a következő jelentkezési ciklusban adhatja le.

A jelentkező a lap elküldésével hozzájárul, hogy bármilyen hamis, megtévesztő válasz esetén szintén, azonnali elutasítás, jövőbeli szankciók vonhatók maguk után.


A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service csapata.




Vezetéknév:
Ciorban

Középső név:
-

Keresztnév:
Marius

NEM: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[x] Férfi

[—] Nő

[—] Egyéb

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: (nap/hó/év - helyszín)
03/09/1999 - Fort Carson

BEJELENTETT LAKCÍM:
jelenleg nincs

TELEFONSZÁM:
+38-76-430-8637

MIÉRT SZERETNE CÉGÜNK MUNKATÁRSA LENNI?
Szeretném kipróbálni a szakmát és a vontatós fokozatig minimum el szeretnék jutni, elsősorban nem a pénz mozgat hanem a munka öröme és az hogy boldoggá tegyen mivel ezzel szeretnék foglalkozni.

MIÉRT PONT ÖNT VÁLASSZUK?
Értek a szakmához alapszinten és tudom is azt fejleszteni mivel gyorsan tanulok, tanulok a hibáimból és beismerem. Csapatba/közösségbe tökéletesen tudok dolgozni. Továbbá rengeteg szabadidőm van tehát sok időt tudok fordítani a szerelőtelep aktivitásához!

HOL TALÁLT CÉGÜNK HÍRDETÉSÉRE?
Ismerősömtől hallottam

KORÁBBI MUNKAHELLYEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
Cég neve:
Las Venturas Taxi
Munkaviszony kezdete:
2023. 06. 18.
Munkaviszony vége:
2023. 07. 04.
Munkakör leírása:
Emberek fuvarozása
Munkaviszony megszűnése: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[—] Felmondás

[x] Kirúgás*
* Ha kirúgtak, mi volt ennek az indoka?
Sajnos el kellett hagynom egy időre a várost ((elromlott a gépem))

ELFOGADJA CÉGÜNK SZABÁLYAIT, MŰKÖDÉSI PONTJAIT? (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[x] Igen

[—] Nem




(( OOC RÉSZLEG ))

NEVED, AHOGY SZÓLÍTHATUNK
:
Laci

BETÖLTÖTT ÉLETKOROD:
17

JELENLEGI JÁTSZOTT PERCEID:
43200

KORÁBBI FRAKCIÓID*:
Jesse car (V3), Las venturas taxi

*TÁVOZÁS OKA:
Jesse Carnal kiléptem a tanulás és a suli miatt, Taxinál pedig elromlott a gépem és hosszú ideig nem tudtam játszani

TERVEID A FRAKCIÓBAN:
Szeretném elérni a vontatós rangot mindenképpen

MIÉRT VÁLASSZUNK TÉGED?
Mert úgy gondolom hogy tisztességes jó gyerek vagyok aki tudja a dolgát és gyorsan megért mindent. Mivel OOC is dolgoztam és most is dolgozok suli mellett diákmunkásként ezért sokat tudott fejlődni a problémamegoldó képességem és a csapatmunkám is amit IC is tudok hasznosítani. Illetve nem ez lenne az első frakcióm, úgy gondolom jártas vagyok már ezen a részen, és nem elsősorban a pénzért szeretnék jönni hanem kíváncsi vagyok a V4-es szerelésre mivel csak a V3-as szerelést tudtam kipróbálni.

MENNYI IDŐT TUDNÁL A FRAKCIÓRA SZÁNNI?
Mivel jön a nyár ezért elég sokat, nagyjából heti 15 órát fix

KORÁBBI ADMINJAIL, KITILTÁS: (csatolj képet, amin látszódik mindkettő! "imgur.com")

ACCOUNT ID-D:
6621

BEMUTATKOZÁS PÁR MONDATBAN: (legalább 10 összefüggő mondat!)
Laci vagyok 17 éves. Budapesten élek. Most végeztem 11. osztállyal a Keleti Károly Közgazdasági suliba. Azon vagyok hogy az időmet beosszam és tudjak aktív lenni a szerveren. A szerveren 4 éve játszok. Egy barátom mutatta meg 2020-ban a vírus közepette a szervert, nagyon megtetszett és azóta is aktív játékos vagyok. Sok barátom van, imádom őket fárasztani a "vicceimmel". Ezért jó társaság vagyok és lehet velem beszélgetni. Szeretem a sportokat és mellette szeretek a haverokkal lógni is, illetve dolgozok is jelenleg egy ruhaboltban. Szerintem gyorsan beilleszkednék a közösségbe és jó RP-ket tudok produkálni majd! Remélem sikerrel járok és megtudom valósítani a frakcióval kapcsolatos céljaimat!
 

Markyy

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 11. 03.
231
115
21
V4 karakter
Andrey De Sousa
LV karakter
Antonio De Sousa
Jesse-Car-Service-logo2.png


Sajnálattal értesítjük, lapja bírálásra került: ELUTASÍTVA
Személyes megjegyzés -
Frakcióból kirúgásra kerültél mert munkaidőben kaszinóztál, szigetre járkáltál ki
ennek köszönhetően a feketelistás gárdát erősíted.


Újrajelentkezését NEM tanácsoljuk.



Antonio-De-Sousa-al-r-s.png
 
  • Vicces
Reactions: szotyis
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.