Mario Rawlings jelentkezési formanyomtatványa.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 02. 22.
14
15
V4 karakter
Mario Rawlings
LV karakter
Ryan Rawlings
V2 karakter
Nincs.
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Baranyai Zsolt<
~ Hány éves vagy? ~
>21-et töltöm Decemberben.<
~ Account ID-d? ~
>198323<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>15677<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Ez attól függ milyen szakos vagyok. 2 Szakban járok dolgozni Reggeles, és Délutános. Inkább reggeles hetemen tudnék aktívabb lenni vagyis 2 hetente.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4-5 órát rá tudnék fordítani.<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Parkolás felügyeletben voltam, a távozásom oka az pedig, hogy nem éreztem azt, hogy az nekem való.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Természetesen.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Nos, mint említettem 21 éves vagyok. Édesanyámmal és 9 éves öcsémmel élek jelenleg Októberig. Jelenleg 9 hónapja van munkaviszonom ennél a cégnél. Gyárban dolgozom 2 szakban(reggeles, délutános.) Jelenleg délutános vagyok 8 órában(14:00-22:00-ig) Szabadidőmben játszani szoktam, vagy a barátnőmmel foglalkozok. Vagy néha mind a kettő. Úgy gondolom, hogy precíz vagyok, magabiztos, és segítőkész, csapatjátékos, örülök a másik sikerének. <


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Mario Rawlings<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>Los Santos. 2003.12.06<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>Eddig nem volt.<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Precíz, kitartó, segítőkész, csapatjátékos vagyok. Gyerek korom óta szeretek autókkal foglalkozni. Már gyerekként tanítgattak autót szerelni. Így mondhatom, hogy értek hozzá. A munkámat teljes mértékben elvégzem, és örülök a másik sikerének. <
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Természetesen.<
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>Mario Rawlings vagyok, Los Santosban születtem 2003.12.06. napján. Édesanyám kiskoromban elhunyt, így nem nagyon ismertem. Édesapámmal éltem a 19. születésnapomig míg nem kezdtem el a saját különálló életemet. Míg édesapámmal éltem, egészen gyerekkoromtól kezdve tanította nekem az autók működését, szerszámokat, alkatrészeket hozzá, és, hogy, hogyan kell őket szerelni. Mikor betöltöttem a 16. életévemet, iskolából haza jövet édesapámnak segítettem autót szerelni, mivel autószerelői vállalkozóija volt, és saját műhelye ennek megvalósításához. Ahogy betöltöttem a 18. életévemet elhatároztam, hogy jővőre elköltözök és saját életet kezdek mint autószerelő. Szeretném ezt megvalósítani. 19 életévemet betöltve, nem is volt másképp, elköltöztem egy albérletbe, és sikeresen elvégeztem az autószerelői szakmát. Mikor vége lett az iskolának, elkezdtem munkát találni de sajnos nem találtam munkát mint autószerelő, így édesapámhoz fordúltam és nála dolgoztam. 20 éves koromra jött egy külföldi állás ajánlat mint autószerelő viszont édesapám ekkor beteg lett, így nem vállaltam el. Mikor beteg lett kórházról, kórházra járva kerestük a gyógymódot, de nem találtuk. Nem sokkal később elhunyt. Ekkor fogadtam meg, hogy nem adom fel, és megyek tovább bármi legyen is. És beadom a jelentkezésemet helyben egy autószerelő telepre. <
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>Talán 1.-1.5 órát kb. Nagyon max 2-t<


 
  • Vicces
Reactions: Bari

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
402
144
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség kiértékelte, ezek alapján a jelentkezését ELUTASÍTJUK!
Kérjük ne csüggedjen, próbálkozzon meg később újra beadni a formanyomtatványt!

((UCP előéletre való tekintettel, mivel nemrég kaptál frakciójump-ért adminjailt, így nem tudunk biztosítani számodra jelenleg lehetőséget. Amennyiben komolyan gondolod a jelentkezésedet, próbálkozz meg később, néhány hét elteltével!))
 
  • Menő
Reactions: Bari
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.