Mario D Tavzadze jelentkezése az [SCCS] be. //Ratkai//

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ratkai

Újonc
2020. 06. 22.
17
3
V2 karakter
Mario D Tavzadze
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Mario D Tavzadze
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 24.200
IC SZINT: 22

KOROD: 14
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
EDDIGI FRAKCIÓID: OMSZ,Taxi,CDS,Fix
TÁVOZÁSAID OKA: OMSZ: Rossz volt a családi életem akkor. Taxi: Leader váltás volt és nem voltam jóba a leaderrel. CDS: Meguntam az illegált. Fix: mindig én voltam mindenért a hibás és meguntam ezért kiléptem.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam még.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Nem Voltam még.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Nem Voltam még.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-5-6 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 7-8 óra (attól is függ hogy van e dolgom)

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Természetesen.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Akkor be is mutatkoznék, Ratkai Vojk vagyok 14 éves, most leszek nem sokára 15. Budapesten lakom azon belűl kispesten. A hobbim az a biciklizés, rollerezés, horgászás. Általános iskolába járom mivel évvesztes vagyok sajnos, most fogok menni Technikumba.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Mindig is szerettem az autószerelést főleg IRL nagyon sokáig én is autószerelő szerettem volna lenni. A frakcióban van az ic testvérem Matthew_D_Tavzadze és részben emiatt, meg a társaság miatt. Szeretném hogy ic legyen egy munkahelyem ahol otthon érezhetem magam és egy normális közösségbe tartozni. Mellesleg nem rég is szerelő voltam a Fix&Drive ban és imádtam ezt a monoton de jó munkát, közben lehet ic zni beszélgetni mindent amit szeretnél. (részben mindent)

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Köszönöm, hogy megnéztétek!​
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: birka06

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.04.24 20:00 [SCCS váró - TeamSpeak]
Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.​
Balage Guerrini - See City Car Serice Igazgató​
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.