Mario D Stefason Jelentkezése[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

golyó

Újonc
2019. 01. 25.
30
12
LV karakter
Jackson S Kennedy
V2 karakter
Alvin Graham

UsDWLpV.png


UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~Ábelnek szólithattok,14 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 4-5 éve , kisebb nagyobb kihagyásokkal. 89416 percem van.~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~Jail-ek. https://imgur.com/a/lA8QG4Q Kitiltások: https://imgur.com/a/9OysZrb ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Rendelkezem! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ hétköznap 6-7 órákat is, hétvégenként akár 10-12 órákat is. Igen tudnám teljesiteni,~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~Sziasztok! Abel vagyok 14 eves vagyok es egy kis faluban elek tesommal aki szinten az rpt jatsza naphosszakat o vonzott be engem is az rp vilagaba. Azota naponta tobb mint 7 orat rpzek es elegge szeretem is csinalni. Szabadidomben a seemta v2 szerverein jatszok vagy a haverokkal kimegyek rollerezni, biciklizni. Naponta a frakciora legalabb 6 orat ratudok szanni de van amikor 7-8 orat is.~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Mario D Alfonzo ~


Születési helye, ideje:

~Los Santos Medical Center 1998.02.03 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ <Egyetemi szintu vegzettseg Los Santos Law School ,Egyetemi szintű San Fierroi Car Mehanic ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ A frakciorol sok jo dolgot hallottam mar ezert szeretnek csatlakozni a frakciohoz valamint a szerelőt meg nem volt reszem megtapasztalni olyan sokszor es ha jol emlkeszem Fix-be meg nem voltam es szeretnem kiprobalni>~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~
Neve: Mario D Alfonzo. Születési helye és ideje: Los Santos Medical Center 1998.02.03.Tanulmányait a Los Santosi Általános iskolában ahol példás magatartásom volt. Majd késöbb a Szakközép iskolában szint ugy példás magatartásom volt. 15 éves voltam akkor amikor a szüleim elváltak, Apukám Huan S Hernandez volt, Anyukám Jessica S Alfonzo.
Már őket sajnos elveszitettem igy egyedül élek Sanfierroban. Majd meg szereztem a szerelői végzetségemet. Már tanulgattam a saját autómon szerelgetni. Eddigi munkáim: Bányász, És a halász.
~

Aláírás:

Mario D Alfonzo
Van 12 órád frissíteni a V2 karakter nevedet. @Ego
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.