MarcYk ---- Marvin

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
545
1 247
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Nao Shigenobu >

Panaszolt fél admin neve:
< Marvin >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Stílus, saját ügy intézése, jogtalan ban, >

Bizonyítékok:
< <12:57:08> You were banned for 30 day(s) from the server by "Marvin" (Adminnal szembeni stílus, Adminügy alóli elmenetel by:Marvin,Pami)
>


Megjegyzés:
< "Adminügy alóli elmenetel" tudtommal az hogy te megkérdezed miért editelem a hozzászólásodat mert fórumon szabálytszegsz és undorító stílusban visszakérdezel az nem adminügy. Várom a bírálást. >
 
Utoljára szerkesztve:

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Sziasztok! Lást a Krisztyon-os panaszkönyvet, ott bővebben leírtam mindent. 1: Stílus: Nos "amilyen a mosdó olyan a törölköző" ha te velem lekezelő, illetve flegma stílusod van ne várj tőlem sem mást illetve nem hiszem hogy olyan nagy stílusom lett volna azért mert rádszóltam mint admin illetőleg kicsit feljebb vittem a hangom, viszont ha én téged ezzel megbántottalak akkor elnézést. :D Saját ügy intézése... ezt is leírtam a Krisztyonos PK-alá én csak beszélek de bírálatot nem hozok nos mivel a végén Marci mind Game Admin [1] (kezdő adminszintű admin 1-2 hete kapta meg) segítettem neki a kérdezősködésben a bírálatot azt viszont teljes mértékben ő hozta meg illetve a szankciót. A banod pedig jogosan kaptad hisz amikor behúztalak a szobámba akkor te flegma lekezelő kikérő stílusod volt hogy miért húzlak és fogtad magad mondtad hogy neked ehhez nincs kedved és kimész ügyintézés alól önkényesen amit pami is tud bizonyítani ugyanis bent volt ő is illetve Koji. (ügyintézés miatt a banodat ma levettem) várom a bírálatot.
 

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
545
1 247
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
1. Szerintem ez a stílusos story most bukott meg nálad. Egy adminisztrátornak nem flegmán kell visszaválaszolnia hanem a saját hangnemébe rendesen visszakérdezni stb. (Most írtad le hogy flegma vagy)
2. Nemtudom milyen Marci adminról beszélsz.(lehet Milu csak elirtad) Mondtad hogy ha nem bírok bizonyítékot mutatni az mg lesz a részemről. Ezt miért te mondod miért nem milu??
3. Bannom valamilyen szinten jogos volt elismerem mert a stílusom hírtelen haragból felkapott volt viszont hogy te Max privát szobájából elhúzól számonkérni hogy miért editeltem a FÓRUM hozzászólásodat mert te szabályt szegtél az nem adminügy.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.