Marcus Stannard-Marius Ostroph [Akii]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RoxTop

Újonc
2019. 08. 06.
58
40
V4 karakter
Marcus Stannard
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Marcus Stannard

Panaszra tett személy InGame neve:
Marius Ostroph

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Bányával való átverés

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://pastebin.com/KVffRPDZ

Megjegyzés:
Szóval annyi lenne hogy 10.03-án kibéreltem Marius-tól a bányát melyért 2 hétre 600.000$-t fizettem ki. A mai napon azaz 10.13-án éjszakai órákban fellépve be akartam menni a bányába de már nem tudtam mivel nem volt hozzá jogom. Írtam reportot amire Akii jött ki és neki elküldtem a bizonyítékokat és az ő tanácsára írom ezt a panaszkönyvet. Amit sikerült megállapítani az az hogy a bánya bérlése nem lett meghosszabbítva így más kibérelhette. Mivel nemtudtam használni a bányát a megegyezett határidőig így a pénzem amit beleöltem a bányába megy a levesbe, ugyanis a mai napon amíg tudtam használni a bányát, délután beszálítottam sínt, talpfát, lámpát, és üzemanyagot is. Ezeket a logból is visszatudom keresni. És a mai bányászott ércek is a semmibe lettek amiket ezáltal nem sikerült kiégetni. Tehát ezzel anyagi és élményben való kárt is szenvedtem ugyanis ami bent volt a bányában mind elveszett. Nem áll szándékomban szankcióra menni hiszen bárkivel megeshet ez a dolog, emberek vagyunk. Szerintem megtudjuk beszélni a kártérítést. Várom a bíráló admin és Marius válaszát is!
 

Akii

dobd vissza kenyérrel
SzerverAdmin
v4
2019. 04. 24.
1 233
443
Budapest
theclubmanagement.hu
V4 karakter
Alisa Igorievna
Marius Ostroph a bányával való átverés miatt örökös kitiltást fog kapni.

Marcus Stannard, te pedig egy SA-nál vissza tudod igényelni a maradék összeget, ami fennmaradt. (180.000$)
Igénylésnél hivatkozz erre a panaszkönyvre.

A panasz jogos, zárom!
 
  • Tetszik
Reactions: Miss Lacky
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.