Marcus Rawlings jelentkezése az SCCS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 02. 18.
14
1
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Marcus Rawlings. ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017-05-04-én regisztráltam a szerverre. ~

Hányas szintű vagy?
~ 36-os. ~

Hány éves vagy?
~ Nemrég töltöttem be a 15.élet évemet. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam már számtalan frakcióban min például a fix&drive,sccs,önkori,ORFK. Távozásaim okai leginkább azok voltak hogy leader váltás lett vagy másik frakcióban is ki szerettem volna magam próbálni. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mivel régen amikor voltam az SCCS tagja, akkor eléggé megfogott az egész frakció. Megtetszett a feladat köre és rengeteg jó ember ismertem meg. Szeretnék újra tagja lenni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap még az iskola miatt kevesebbet tudok lenni, de a napi 2-3óra minimum meglenne. Hétvégente ez természetesen több lenne.~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Még nem voltam.
Kép:https://imgur.com/musC0ro~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos voltam már párszor de egy ideje már erre figyelek.
Kép:https://imgur.com/jEJxHqp ~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok! Márk vagyok jelenleg 15éves. Burkolónak fogok tovább tanulni miután el ballagtam a jelenlegi iskolámból. Kettő testvérem van. Szabad időmben számítógépezni szoktam, akkor is inkább MTA-zok vagy más hasonló játékokkal játszom. A GTA San Andreas játékot már elég régóta ismerem, körülbelül 4éve. Elég sok időt fektettem már bele. Nehezen fel idegesíthető vagyok viszont ha fel idegesítenek akkor eléggé fel tudom húzni magam. Körülbelül ennyit szeretnék magamról most elmondani. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Sok a jail és van jópár súlyos is. Nem támogatom
 
2019. 02. 18.
14
1
Köszönöm hozzászólásod!
Sajnos akad pár viszont ha megnézed mikor kaptam az utolsót akkor kiderül hogy azóta változtam.
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.