Marcus Rawlings jelentekzése az SCCS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 02. 18.
14
1
IG Neved:
~ Marcus Rawlings ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ A szerverre 2017.05.04-én regisztráltam fel és akkor kezdtem el a kis életem kiépítését.Viszont 64500 játszott percem van amire nagyon büszke vagyok mivel rengeteg dolgot elértem már. ~

Hányas szintű vagy?
~ 36-os vagyok jelenleg amikor a lapot töltöm ki. ~

Hány éves vagy?
~ Jelenleg még csak 14éves vagyok viszont nemsokára már 15éves leszek.Pontosabban Május 1.-én mivel akkor születtem.Viszont azt leszeretném tisztázni hogy 14éves létemre értelmes vagyok.(Nem magamról gondolom hanem ismerőseim mondták) ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~
Voltam rengeteg frakcióban már.A legtöbb Frakcióban többször is visszatértem mivel ezek tetszettek a legjobban.
1.Mara Salvatrucha
2.ORFK 3.Fix&Drive
4.SCCS 5.Piru bloods
6.Hells angels
Távozásaim oka leginkább az volt hogy az életemben történtek olyan dolgok. Amik miatt nem tudtam 100%-osan a játékra koncentrálni sajnos. Viszont mostmár 100%-osan tudok a játékra figyelni.
~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Nos hát hol is kezdjem. Régóta szeretnék visszatérni az MTA világába mivel nagyon hiányolom már a játékot és a szervert is. Régebben szerencsére volt lehetőségem megtapasztalni milyen szerelőnek lenni. Megtudtam nézni mindkettő frakció a Fix&Drive-ot és a SCCS-t is. De nekem leginkább ezt tetszett. Itt ismertem meg rengeteg jó embert és nagyon jól éreztem a frakcióban magamat. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem TeamSpeak3 klienssel illetve mikrofonnal is. Úgy gondolom már hogy napjainkabn ez már szinte alap elvárás a játékokhoz. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Jelenleg sajnos iskola van ez miatt hétköznap kicsit kevesebbet tudnék fent lenni. De mivel 8.osztályos vagyok és a 2.félévben vagyok így nem kell annyit tanulnom. Ezért megpróbálok mindent kihozni belőlem hogy fent tudjak lenni. Hétköznap 2-4órát tudok fent lenni a szerveren és szerelni szolgálatban. Leginkább ha fent lennék az időmet csak is szereléssel tölteném el. Hétvégente persze sokkal többet tudok fent lenni a szerveren. Körülbelül 4-6órát tudok fent lenni és szolgálatban szerelni. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Soha nem voltam kibannolva a szerverről és nem is szándékoznék olyan tettet tenni amivel ezzel jutalmoznának engem. Remélhetőleg erre soha nem kerül sor.~
VQpFNXU.png


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen sajnos voltam adminjailban és megtapasztaltam már hogy milyen bent ülni a zárkában. Viszont próbálok arra törekedni hogy erre ne kerüljék sor mégegyszer.~
ZhwHX4k.png

ZhwHX4k.png

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok a nevem Márk 14éves vagyok. Kecskeméten élek és 8.osztályos vagyok. Szabadidőmben leginkább számítógépezek focizok vagy esetleg kosarazok. Barátkozós tipús vagyok kijövök bárkivel. Az MTA-t körülbelül 2014óta ismerem. Viszont akkor nem rendelkeztem olyan számítógéppel amivel játszani is tudtam volna rajta. Ezért körülbelül 2015-ben lett új számítógépem és ekkor már elkezdtem akkoriban kisebb szervereken játszani. Mivel nem szerettem volna egyből belecsapni a legnagyobb szerverbe. Mivel kezdőként rengeteg hibát csinálhattam volna. ~

Helyezem @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Képeket javítsd, többi része a lapnak nem rossz. Majd eldől.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.