Marcus Miguel jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BotondV2

Újonc
2019. 12. 19.
66
21
V4 karakter
Anthony Bryan
V2 karakter
Marcus D'Knox
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


Néhány fontos dolog magadról:

[ Sziasztok!Botondnak hívnak,15 éves vagyok.Jász-Nagykun-Szolnok megyében élek egy kisebb városban.Foci akadémián rúgom a bört.9. osztályos vagyok,és sport edzői szakon tanulok.Szabadidőmben,focizok a haverokkal vagy gépezek,ha gépezek akkor általában a SeeMTA v2-n vagyok fent. Szabadidőmben még horgászni szoktam, de azt mostanában nem olyan gyakran. Kettő kutyám van egy angol bulldog és egy puli. Velük is rengeteget foglalkozom. Ez a helyzett kialakulás végett több időt töltöm a gép előtt.]

Mióta játszol a szerveren?

[Majdnem egy éve játszom már a SeeMTA v2-n,volt kettő kihagyásom, az egyik oka az az volt,hogy nem volt annyi időm amennyi kellett volna,a másik kihagyásom is egy hasonló ok volt,de akkor a gépem is közre játszott mivel elromlott rajta egy két dolog.De pontosan 2019 június 23.-án regisztráltam be. ]

Eddigi elért dolgok:

[Nagyon sok dolgot még nem értem el a szerveren. Voltam a Yakuza tagja, a Nemzeti Adó és Vámhivatal tagja, jelenleg a Fix&Drive tagja vagyok 70+millió amit eddig elértem. Sok RP szituáció, amiben tudtam fejlődni az RP terén. Szereztem pár új barátot a szerver által.Szerintem a vagyon az nem akkora dolog mint az élmény amit a szerver ad, inkább élményeket szerzek mint vagyont.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Azért szeretnék, mert szeretek segíteni a kezdő játékosokon akik segítségre szorulnak. Sokszor van olyan, hogy jön egy kezdő játékos szereltetni, és nem tudja az alapvető dolgokat, olyankor OOC chaten mindig segítek neki és elmagyarázom neki a dolgokat.Nekem hatalmas örömöt okoz ha másokon tudok segíteni, mint a szerveren mint a való életben. Szeretnék ezzel is hozzá tenni a szerver életéhez, hogy másokon segítek. ]

Miért téged válasszunk?

[Aktív és segítőkész vagyok, véleményem szerint jól kezelem a problémákat. Ismerem a szerveren lévő dolgokat,amiket esetleg egy kezdő játékos nem ismer,és ezeket a dolgokat el tudnám neki mondani.Sok tapasztalatot szereztem a szerverről, ezekkel tudnék segíteni a kezdőknek. A SeeMTA v2 TS3 szerverén az SGH segítségnyújtás szobában is sokat lennék, itt is tudnék segíteni azon aki segítségre szorul.Gyorsan reagálok a dolgokra ezáltal ha jön egy PM rögtön tudok válaszolni. Megfontoltan és alaposan átgondolva hozok döntést. Mindig felmérem a az adott döntésemnek a súlyát, abba is belegondolok ha esetleg hibázok mi történhet. Határozottan hozom meg a döntéseimet.Sokat tudnék könnyíteni az adminok munkájában.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Az összes időmet amit a szerveren töltök.Szerelő vagyok így rengeteg időm lenne. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Hétköznap 3-5 óra.Hétvégente 5 akár 7 óra.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Elmondom neki pár PM-ben,hogy ez nem az én hatásköröm ha bugg miatt lett olyan állapotban az autója írjon egy adminnak.Továbbra is floodol és írkál,nem hajlandó megérteni,hogy én nem tudom megjavítani az autóját, akkor szólok AS chaten egy adminnak,hogy "xyz" floodol.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elmondanám neki, hogy a térképen hol helyezkedik el a kettő szerelőtelep. Bemutatnám neki a sima és a gyors sávokat.Mondanám neki, hogy a gyors sáv a egy fix összeg mind a kettő szerelőtelepnél, a sima sávban pedig a törött alkatrészek határozzák meg a fizetendő összeget. A gyors sáv mindig elsőbbséget élvez, de általában a különböző frakciók használják akikkel a szerelő telep szerződésben áll. Elmagyaráznám neki, hogy két féle szerelési módszer létezik, a paneles és a leszerelhető alkatrészes az elsőnél, oldalt megjelenik egy kis panel rész amire rákattintva a szerelés meg is kezdődik, ez a gyorsabb változat. Az utóbbi egy kicsit lassabb folyamat, ennek gyorsaságát a törött alkatrészek mennyisége határozza meg. Amint kész a szerelés kienged a kijáraton a szerelő és mehetsz a dolgodra.
Esetleg le robbant az autód akkor a Fix&Drive szerelő telepet(Első kép) tudod hívni a /call 444-444 parancs segítségével, ilyenkor a vontatás árat az határozza meg, hogy honnan hívtad a vontatót, ilyenkor kimegy a vontató megadja az összeget, hogy mennyiért vontat be. Ilyenkor San Fieroba vontat a szerelő. Ha kifizetted már el is indultok a szerelő telepre. Beértetek akkor elkezdődik a szerelés folyamat amit az előzőekben említettem. Hasonló a See City Car Service vontatási rendszere csak ott annyi a különbség, hogy nem San Fieroba vontat be hanem Los Santosba.
Esetleg jelentkezni szeretne bármelyik szerelő frakcióba,akkor elmondanám neki,hogy a SeeMTA V2-es TeamSpeak 3 szerverén a Fix&Drive és a See City Car Service váró szobában fel van tüntetve,hogy jelen pillanat szerint van-e tagfelvétel.Esetleg fórumon a topicocban is megtalálható,hogy van-e tagfelvétel.Ha van tagfelvétel akkor tud jelentkezni,előtte fontos megnézni az elvárt követelményeket,ha mindegyiket tudja teljesíteni kezdheti a minta kitöltését.A minta kitöltésével végzett, vezetőség bírálni fogja a jelentkezési lapját.Sikerült a tagfelvétel,akkor következik egy TeamSpeak 3 meghallgatás, a többi tudnivalót ott ismertetik.
Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?
[Szerintem az egyik legfontosabb helyszín a városháza.Véleményem szerint ez azért fontos, mivel itt lehet munkát(Első kép),iratokat igényelni(Második kép).Munkát azért fontos és érdemes felvennie egy kezdő játékosnak,hogy legyen elegendő pénze a szerveren való további boldogulásban. Iratokat azért fontos megcsináltatnia, ha egy rendvédelmi szerv igazoltatja, ne tudják megbüntetni ezek hiánya miatt. A továbbiakban is fontos még egy régebbi játékos számára is az iratok igénylése esetleg megújítása.
Második legfontosabb helyszín szerintem az autósiskola(Harmadik kép). Fontos egy kezdő játékosnak a jogosítvány elkészítése, hogy ne kapjon emiatt a rendvédelemtől bírságot.
Harmadik legfontosabb helyszín, a kettő szerelőtelep(Negyedik ötödik kép).Szerintem ez azért fontos, mivel ha lesz autója vagy motorja akkor azt fenn kell tartania, a szerelőtelepeken értelem szerűen egy adott összegért cserében megjavítják a gépjárművét.

[URL=http:confused:/kepkezelo.com/]






Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Jelzem azoknak OOC chaten akikkel éppen RP szituációban vagyok, hogy egy kicsit szüneteltessük az RP-t mivel nekem segítenem kell egy kezdő játékosnak, majd ha végeztem folytatjuk az RP-t onnan ahol félbeszakítottuk. Ha PM-ben kér segítséget,akkor az RP közben megválaszolom semmi hatással nem lenne az RP szituációra amiben éppen benne vagyok. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Szólnék egy adminnak AS chaten,hogy "xyz" ezt meg azt hirdette és ez NONRP-s, ilyenkor az admin intézi a tavábbi dolgokat esetleg kiosztja a jailt ha ez szükséges. Ha esetleg nincs fent admin akkor lefotóznám és a logot kikeresném,majd ha lenne elérhető adminisztrátor valamilyen formában fekeresném, és a fotót és a logot elküldeném neki. ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Voltam,de szabályszegés miatt még nem voltam.Az első kettő jail az azért volt,mert nem volt időm a szerverre.Az utolsó jail az azért volt,mert ahogy kifizette a srác a szereltetést,elkezdtem a szerelést és kifagytam,nem mentem vissza az nap este mivel nem jött vissza az áram.Másnap felmentem felkerestem Pami-t és oda adtam neki a pénzt,így ez meg lett oldva bármiféle szankció nélkül.


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Kitiltásom nem volt a szerverről. De nem is szeretnék kitiltást kapni.
 
Utoljára szerkesztve:

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
Szia! Nagyon sok üres mező van, sokat kihagytál-Ahova pedig írtál lehettek volna bővebben kifejtve a válaszok.Személy szerint én NEM TÁMOGATOM Nagyon összecsaptad szerintem.
 

BotondV2

Újonc
2019. 12. 19.
66
21
V4 karakter
Anthony Bryan
V2 karakter
Marcus D'Knox
Szia!Tudom,hogy voltak hiányos mezők hisz nem tudtam tovább szerkezteni,valamiért nem engedte.Utólag megoldottam.Kérlek kifejtenéd,hogy hol kellene bővítenem ?
Edit:Hiányos mezők már kitöltve és ahol tudtam bővítettem. Még párszor atolvasom és bővítem ahol tudom.
 
Utoljára szerkesztve:

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
Szia!Tudom,hogy voltak hiányos mezők hisz nem tudtam tovább szerkezteni,valamiért nem engedte.Utólag megoldottam.Kérlek kifejtenéd,hogy hol kellene bővítenem ?
Szerintem elég sok helyen, nagyon össze visszaság van ebben a lapban ahogy látom... képeket sehova nem küldesz, rövid válaszok. Had ne bővítsem!
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Szép, összeszedett lap lett.
Képek csatolva, és végre valaki a spoiler funkciót is használja!
Jail nincs, szép.
Lehet esélyed itt. Sok sikert.
Hajrá!
 

BotondV2

Újonc
2019. 12. 19.
66
21
V4 karakter
Anthony Bryan
V2 karakter
Marcus D'Knox
Köszönöm a pozitív véleményt, ez nekem nagyon sokat jelent!
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.