Marcus Miguel jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BotondV2

Újonc
2019. 12. 19.
66
21
V4 karakter
Anthony Bryan
V2 karakter
Marcus D'Knox
NNI_BVE.png

hr_-_forum.png

Nemzeti Nyomozó Iroda
Bevetési Főosztály - Jelentkezési formanyomtatvány

INFORMÁCIÓK ÖNRŐL

[#1] Jelentkező teljes neve:

< Marcus Miguel >

[#2] Anyja leánykori neve:

< Natasha Mellina >

[#3] Születési helye, ideje:

< Los Santos 1995 04.28 >

[#4] Bejelentett lakcíme:

< Los Santos Idlewood str.7 >

[#5] Az ön rendfokozata:

< Titkos-ügynök >

[#6] Az ön beosztása:

< Tikos-ügynök >

[#7] Mióta szolgál az állománynál?

< 4 napja.De régebben huzamosabb ideig voltam csak költözés miatt el kellett hagynom az állományt. >

hr_-_forum.png

KÉRDŐÍV

[#1] Miért szeretne a Bevetési Egységhez tartozni?

< Voltam már pár behatoláson és ott láttam olyan dolgokat amik nem voltak a rendjén,volt olyan amikor a mi állományunkból voltak gondok,de olyan is amikor társszerver hibázott a behatolást követően.Én ezen változtatni szeretnék. >

[#2] Miért gondolja magát lenne a legmegfelelőbb a poszt betöltésére?

< Régebben sok kiképzésen részt vettem ezáltal sok mindent megtapasztaltam.Sok akción vettem részt ezeken is rengeteg tapasztalatot szereztem. >

[#3] Soroljon fel magáról 5 negatív tulajdonságot!

< 1.Hamar ideges leszek
2.Szigorú vagyok
3.Mindig a legtöbbet akarom kihozni magamból és a társaimból(Néha ez rossz dolgot eredményez)
4. Türelmetlen vagyok
5.Néha kapkodok>

hr_-_forum.png

SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK

[#1] Ismertesse hogyan zajlik le egy teljes túszdráma a legelejétől a legvégéig!

< Megkapjuk a bejelentést a kiosztott túsztárgyaló felhívja a bejelentésben megadott telefonszámot,Addig az állomány többi tagja sorakozik a bázison és mindenkinek a rangidős/akcióvezető kiosztja a feladatokat.A túsztárgyaló lebeszéli mit kérnek a túszért cserében,amit tudunk teljesítünk.Kiérkezünk a helyszínre felsorakozunk az ajtó elé.A túsztárgyaló bemegy kihozza a túszt.Ezek után mi behatolunk és ha sikerül valamelyik emberrablót elkapni előállítjuk és bevisszük a bázisra.>

[#2] Az akció során megsebesül a társa, és a felettese, azonban folyamatos tűz alá vonták magukat, ezért a mentőegységek nem tudnak a sérültekhez jutni. Mit tesz ez esetben?
<Vissza lövök azokra akik ránk lőnek,addig ameddig a társamat nem tudom biztonságos fedezékbe helyezni.Fedezem a felettesemet,hogy ő is biztonságos fedezékbe tudjon helyeszkedni.Mind ezek közben erősítést hívok. >
 
2019. 10. 31.
81
29
Budapest
V4 karakter
Joshua D Shepherd
LV karakter
-
V2 karakter
Joshua D Rotschild
NNI_fejl_c.png

Tisztelt nyomozó!

A Bevetési Főosztály vezetősége megkapta, és feldolgozta a jelentkezési lapját. Ön felvételt nyert, a BVFO alosztályába! Keressen fel egy alosztály parancsnokot!


Tisztelettel, Joshua O'Wyse Ezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.