Marcus Lloyd jelentkezési lapja a Fix&Drive Service-hez[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sziloo

Újonc
2019. 03. 09.
19
24
21
Pécs
V4 karakter
---
LV karakter
---
V2 karakter
Marcus Lloyd

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ A Sziloo-t preferálom inkább. Jelenleg 17 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Egészen pontosan 2018 júniusában regisztráltam a szerverre. Többször voltak nagyobb kihagyásaim, általában kedvtelenség miatt. Jelenleg a szerven 53.239 játszott percet tudhatok magam mögött. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/BuILM2w Az UCP-mre egyáltalán nem vagyok büszke, ma már több mindent máshogy csinálnék. ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen van és szoktam is használni. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Az, hogy mennyi időt tudnék a frakcióra szánni, az változó. Nyilván ha jobb napom van akkor többet, ha rosszabb akkor kevesebbet. Napi hatalmas átlagnak mondanék egy 2 órát. De ez lehet 6-8 is, meg fél-másfél óra is. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Sziasztok Szilo vagyok, Pécsen élek. Itt is születtem, itt lakok 17 éve, nagyon szeretek itt élni. Jelenleg egy gimnázium tanulója vagyok. Sportokat szeretem, csak sport terén nem vagyok valami kitartó :( . Fociztam 3-4 évig, sérülés miatt hagytam abba, talán ez volt az egyetlen sport amit szerettem csinálni. Azóta nagyon sok sportágat kipróbáltam, de egyik sem jött nagyon be. Most egy ideje boxolok, ezt is szívesen csinálom, ennek van az eddigi sportjaim közül talán a legtöbb értelme. Heti 3-4-5 edzés van, attól függ, hogy mennyihez van kedvem, illetve időm ahogy engedi. Pozitív tulajdonságaim: Vicces vagyok, de ha kell akkor komoly, felvállalom, ha valamit elrontottam, csapatjátékos vagyok, ha kitűzök egy célt magam elé(legyen ez bármi), akkor addig hajtok, ameddig el nem érem(kivéve sport :ROFLMAO:). Negatív tulajdonságom: Hirtelen haragú vagyok. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Marcus Lloyd ~


Születési helye, ideje:

~ 3569 Los Santos, 1999.03.12 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Érettségi bizonyítvány, szerelő technikum ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Meguntam a jelenlegi munkahelyemet, valami változás kell most az életmbe. Régebben voltam már szerelő, akkor nagyon bejött ez a munka, remélem most is elnyerem a vezetőség bizalmát. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ https://imgur.com/a/BuILM2w ~

Aláírás:

Marcus Lloyd

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.01.14) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.