Marcus Blackwood Jelentkezése a Redline Auto Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

reechey

Újonc
2019. 01. 26.
19
16
V4 karakter
Bernhardt Heimerich
LV karakter
Marcus Blackwood
g6ihL4y.png


Teljes neve:
~Marcus Blackwood~


Születési helye, ideje:
~1991.10.18~


Édesanyja lánykori neve:
~Shirley Destiny~


Jelenlegi lakcíme:
~Sinaola ST 7.~


Hány éve él a városban?:
~28éve élek a városban, mivel itt születtem.~


Miért szeretne nálunk dolgozni?:
~Azért szeretnék maguknál dolgozni, mivel egy új állást szeretnék keresni, mert autószerelő a szakmám, és jelenleg nem a szakmámban dolgozok, és azt szeretném csinálni amit szeretek, mert nagyon szeretek szerelni,bütykölni, viszont egyelőre ezt csak hobbiként csinálom, de szeretnék ezen változtatni.~


Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
~Mivel alapjáraton autószerelőnek szerettem volna menni dolgozni, mert kis korom óta szeretem az autókat, és érdekelt ez az egész, ezért ennek is tanultam, és úgy gondolom meg van a kellő tudásom, és tapasztalatom hozzá.~


Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
~Rendes bejelentett autószerelő munkahelyen még nem dolgoztam, de szakiskolában gyakorlaton sokat szereltem.~


Előző munkahelye(i):
~Buszsofőr~


Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
~Természetesen igen, lassan 10 éve.~


A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.


Jelentkező Aláírása:
~Marcus Blackwood~




dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
~15000+~


Eddigi frakcióid:
~Latin King's, Las Venturas Taxi.~


Jelenlegi frakciód:
~ - ~


Mióta RP-zel?:
~Körülbelül 3-4éve, kisebb nagyobb kihagyásokkal.~


Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
~Mivel semelyik SeeMTA szerveren nem voltam még szerelő, de máshol igen, de ott nem ez a szerelős rendszer volt, hanem az, ahol minden szerelés menetét le kell rp-zni, majd a végén megfixelni az autót, bár tetszett az is, de nagyon kiszeretném próbálni ezt is, illetve szívesen megismernék új embereket, és esetleg új barátokra szert tenni.~


Miért pont téged válasszunk?:
~Hát nem érzem külömb embernek magamat senki másnál, viszont talán az lehet az előnyöm, hogy sokat tudok aktív lenni, kifejezetten barátságos típus vagyok, könnyen betudok illeszkedni adott helyekre, gyorsan tanulok, inkább visszahúzódóbb típus vagyok, viszont sajnos nem nehéz felidegesíteni.~


Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~
7b00fe11f98c9acaf9fe34b985e7875e.png
~


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~
ee2b569bb8fae4705415404cf6da2fa3.png
~


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~
080bc39d7562a67098b1f3a8a9dabbc4.png
~


Voltál-e már szerelő?:
~Más szerveren igen, itt még nem.~


Mennyi idős vagy?:
~16éves vagyok.~


Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
~Igazából a szerver nyitás óta, csak sokszor abbahagytam, mivel egyedül unalmas volt, aztán megint elkezdtem, aztán megint abbahagytam, de nemrég újra elkezdtem és nem szeretném abbahagyni, főleg ha bekerülök egy frakcióba.~


Használsz-e TS3-at?:
~Természetesen igen, konkrétan napi szinten.~


Használsz Facebook fiókot?:
~Természetesen igen, mint mindenki más.~


Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
~Igazából a játszott perceim 90-95%-át dutyban tölteném, ami hétköznap elég változó, de szerintem a napi 5órát biztos, hétvégén sokkal többet.~


Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
~Inkább délután.~


Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
~Az első lehetőséget tudnám teljesíteni, de hétvégente akár a 2. is szóba jöhet.~


Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
~Kiss Zoltánnak hívnak, 2002.10.18-án születtem Szekszárdon. Jelenleg Tolna megyében lakom, azon belül is egy 2500fős faluban, Pakstól nem messze, név szerint Dunaszentgyörgyön. Van két testvérem, van egy 11éves öcsém, és egy 22éves nővérem. Szekszárdra járok iskolába, villanyszerelőnek tanulok. Paksra az Erőműbe járok gyakorlatra, a későbbiekben ide is szeretnék elhelyezkedni. A hobbim a foci, de a legtöbb szabadidőmet általában a számítógép előtt töltöm. A jövőre nézve a terveim azok, hogy leszeretném rakni ezt a szakmát és a jogsit is, leszeretnék érettségizni, tervben van a technikusi is a magasabb fizetés érdekében, és elszeretnék helyezkedni az Erőműbe. Ha nem vesznek fel, akkor külföldre fogok menni dolgozni valószínűleg. ~
 
Utoljára szerkesztve:

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Szép lapot sikerült beadnod, látszik foglalkoztál vele. Támogatom!
 

reechey

Újonc
2019. 01. 26.
19
16
V4 karakter
Bernhardt Heimerich
LV karakter
Marcus Blackwood
Köszönöm, megpróbáltam megtenni minden tőlem telhetőt. :)
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.01.31. 18:00 - Redline Váró.
_______________________________________________________________________________________________________

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.