Marcus Atwater - Brock

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Angle Man

Újonc
2019. 09. 14.
55
34
Budapest
V4 karakter
Francesco Marchetti
LV karakter
Jons Carlon
V2 karakter
Marcus Atwater
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Marcus Atwater >

Panaszolt fél admin neve:
< Brock >

Panasz pontos megfogalmazása:
< IC-n 4 emberke úgy gondolta beszólogat majd követtem őket városházán megálltak és én is majd kiszálltam és kérdőre vontam hogy miért is kellett beszólogatni , erre elkezdtem semmi RP nélkül ütni engem és a kocsimat , majd leadtam rájuk figyelmeztető lövéseket amiből körülbelül 2 talált lábra. Ezután elmentem egy kis utcába hogy oda kijöjjön a mentős , majd lefagyasztott Brock és oda teleportált saját magához és kb 10 másik emberhez ahol megkérdezte hogy miért lövöldözik VH közepén majd félig meddig elmondtam neki a többi részét nem tudtam hiszen már egyből rakott be 500 perc jailbe hogy indokolatlanul lövöldözök bezzeg a többi illető szabadon mehetett tovább amikor nekik járna a szankció. >

Bizonyítékok:
< Jail :
[AdminJail]: Brock bebörtönözte Marcus Atwater-t 500 percre.
[AdminJail]: Indok: Forgalmas helyen nem lövöldözöl emberekre indokolatlanul.
>


Megjegyzés:
< Azért 500p elég sok , főleg úgy hogy megmagyarázni se tudtam mert **egyből** adta a jailt. >
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Helló, na hát az a gond az egészben, hogy semmilyen bizonyítékot nem tudtál csatolni, csak azt, hogy te ezt mondod ez így van.. Viszont a gond az ott kezdődik, hogy a maradék ember (panaszt tevő, illetve rendvédelem) nem így gondolta, és érdekes módon, ők képekkel, és minden egyébbel alá tudták támasztani magukat. Arról nem is beszélek, hogy- hogy juthat ilyen eszedbe, hogy te fegyverrel, akár mi történik, te nem fogsz elkezdeni lövöldözni másra. Figyelmeztető lövést pedig a levegőbe adhatsz le, DE nem célzottan adod le.. Az meg hogy nem célzott volt ne mond, mert akkor nem kap két lövést az aki a panaszt tette. Az 500 perc pedig azért kaptad, mivel vannak súlyosbító körülményei ilyen volt az, hogy ezt VH-nál tetted, illetve az, hogy ez kevés indok arra, hogy célzott lövést adj le bárkire. Alapból, ha ilyen problémád van, hogy ütnek vasököl egyebek, készítesz bizonyítékot [KÉP, VIDEÓ] és az ügy közben mellékeled. De ha 5:1 arányban teljesen ellentmond a dolog, szerintem elég egyértelmű ki felé dől a mérleg nyelve. Másrészt, ha kérdezek valamit nem kérdéssel kéne válaszolni, aztán meg másolgatni a mondatodat, a helyett, hogy ész érvekkel próbálnál megmagyarázni valamit. Nem kívánok többet hozzászólni a témához. Várom a bírálást.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!
A PK-t én fogom bírálni!
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!
PK Jogtalan.


"erre elkezdtem semmi RP nélkül ütni engem és a kocsimat , majd leadtam rájuk figyelmeztető lövéseket amiből körülbelül 2 talált lábra."
Nem az a megoldás,hogy elkezdesz rájuk lőni hanem lefotózod vagy videót csinálsz vagy szólsz egy adminisztrátornak.
"bezzeg a többi illető szabadon mehetett tovább amikor nekik járna a szankció. "
Ha nem tudsz felmutatni az adminisztrátornak semmit akkor ne várd el,hogy szankcionáljon.
"Azért 500p elég sok "
Adminisztrátor határozza meg a szankció időtartamát.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.