Marcoulos Kristof Jelentkezése az Országos Rendőr Főkapitánysághoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
oImjKgh.png

I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
< 15 >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
< 3 hónapja kb,4000 >

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< https://imgur.com/a/5Im1JZH >

[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< https://imgur.com/a/5Im1JZH >

[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< Hétköznap 3 órát,hétvégén 6-7 órát is. >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Igen. >

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
>OMSZ be voltam.Az oka annyi volt,hogy leader váltás lett. >

[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< Kiskorom óta érdekelnek a rendőrautók és rendőrök.Tetszik a rendőrök fegyelmezettsége, határozottsága és mindent megtesznek, hogy megvédjék az embereket.Én is rendészetre mentem volna csak a tanulmányaim miatt lemondtam erről. >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< Szerintem olyat most nem tudok írni hogy miért lennék én jó/jobb a többi jelentkezőtől, mivel nem ismerem őket. Viszont kitartó vagyok, eléggé odafigyelek a dolgaimra/dolgokra és elég sok időt tudnék a frakcióra fordítani. >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< Nem volt még soha >

[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
< Halász Kristóf a teljes nevem, 15 éves vagyok, Magyarországon születtem és itt is lakom azon belül pedig Pécsett élek. Haverokkal néha eljárunk focizni hiszen az a hobbim és sokat biciklizek is. Szüleimnek amikor tudok segítek a főzésben hiszen szakács iskolába járok.Napi 4-5 órát gépezek és nem egyedül és ezt mind MTA-ra szánom . Az iskolától 20 percre lakom és busszal járok suliba amit szeretek, mert ha álmos vagyok még tudok egy kicsit pihenni a buszon. Szeretek YouTube-ozni is amikor tudok. Szeretek segiteni szüleimnek kocsit mosni például vagy amit említettem,hogy a főzésbe is. Barátaim is számíthatnak rám mindig. Szeretek filmeket nézni engem személy szerint a vígjáték köt le, de az Akció filmeket is szeretem. Szeretem ha rend van körülöttem, mindig kitakarítok. 9. osztályba járok és szakács szakra Nagyon szépen köszönöm,hogy megtiszteltél ha elolvastad! >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< Marcoulos Kristof >

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1983.12.11. >

[#3] Telefonszáma:
< Válasz >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
< A közrend,az illegális cselekmények megelőzése ha már megtörtént akkor annak megszüntetése. Emberrablás illetve megfékezése. emberek likvidálása vagy elkapása,biztosítani területet egy Bank rablásnál vagy esetleg útzárak le helyezése. A városban való járőrözés illetve erősítésre/hívásra való kivonulás. A megpillantott fegyveresek lefegyverzése és letartóztatása. >

[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< Abban az esetben vagyok jogosult a lőfegyverem használatára , ha saját vagy mások élete ellen irányuló vagy mások testi épségét súlyosan veszélyeztető támadás éri.Sokkolót akkor használok ha a rendőri intézkedés alol elmenekül az úr vagy megtagadja a rendőri utasítást (RUM),illetve ha parancsot kapok rá >

[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< 1. 3x felszólítás majd a járműből való kiszállás,illedelmes köszönés,iratok elkérése majd leolvasom a rendszámot és a társamnak rádión keresztül szolok,hogy nézze meg MDC-be,hogy van-e a gépkocsin körözés.Ha az iratok stimmelnek és minden rendben van akkor megkérem,hogy nyissa fel a csomagtartót majd megnézem azt is.és ha ott is stimmel minden akkor tovább engedem,ha nem stimmel valami akkor intézkedés alá vonom. 2. Mondom a társamnak,hogy menjen ki az erősítésre én ott maradok az emberrel,vagy vissza adom az embernek a papírokat és mind a ketten ki megyünk az erősítésre. >

[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Tanuljon a feletteseitől,majd azok elsajátítása és a figyelem,és minden parancsnak eleget tenni >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< 1 órába,de őszintén nem nagyon néztem az időt. >

Aláírást igénylő terület: (Kristof)
 
Utoljára szerkesztve:

Sonyka

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
32
8
Marcali
V4 karakter
Luke R Isaac
LV karakter
Sony De Santa
V2 karakter
Sony Shelby
[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
. Helyszínekre való behatolás és az emberek likvidálása vagy elkapása.
- Szerintem nézd át ezt a mondatot.

Amúgy szép lapot írtál sok sikert! #Salvatore El Piccolo
 

Paul Belner

Barangoló
2019. 01. 10.
76
36
V4 karakter
Paul Belner
LV karakter
Peling Roland
V2 karakter
Peling Roland
3 hónapra keveslem azt a 4000 percet. Illetve írd le a távozásod okát is az OMSZ-ből kérlek.
 
  • Tetszik
Reactions: Pami

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Köszönöm szépen a véleményeteket,javítottam a lapomon.
 
  • Tetszik
Reactions: boti

Sonyka

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
32
8
Marcali
V4 karakter
Luke R Isaac
LV karakter
Sony De Santa
V2 karakter
Sony Shelby
Így kijavítva nekem tetszik !
TÁMOGATOM!

#William R Sony
 
  • Tetszik
Reactions: Pami

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Tisztelt jelentkező!

Örömmel értesítjük, hogy ön felvételt nyert az Országos Rendőr-főkapitányság köreibe.
Kérjük jelenjen meg a kapitányságon 2019.02.01. napon, 17 órakor!


Tisztelttel:
Scott Easton r.vzrzrds; ORFK Főkapitány
OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.