Marcos Lorenz jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Morcos

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
765
1 131
21
V4 karakter
Marcos Lorenz
TeamSpeak moderátor jelentkezési lap

<In-Game nevem>

Marcos Lorenz

<TeamSpeakkel való kapcsolatom>
A programot 2-3 éve használom, ez idő alatt úgy gondolom el tudtam sajátítani a működését.
A feladataimra napi
6-7 órát tudnék szánni, hiszen szabadidőmben szinte mindig fent vagyok itt, vagy a számítógépes vagy a telefonos applikáció segítségével, mint előzetesen egyeztettem Feri-vel, az esetek felében csak a telefonos applikációval tudok aktív lenni, 3-4 órát tudnék az asztali verzióról aktív lenni minden nap.

<TeamSpeak telefonon>
Sokan nem ismerik ezt az alkalmazást, azért is gondoltam, hogy külön részt szentelek neki. Az applikációval egyetlen egy kisebb gond van, az pedig az a dolog, hogy nem tud olyan identityket kezelni, amelyek esetleg a chat-re vagy esetleg valamely szoba leírásába kerültek. Ezekkel az identytikkel nem tud további műveleteket végrehajtani, de a többi, aktív felhasználóval, rendelkezésemre állnak azok az opciók mint az asztali verzió segítségével. (Lásd: https://imgur.com/a/jGdmXdy )


<Mivel tudok hozzátenni többet a csapathoz, miért pont engem válasszatok>
Úgy gondolom, hogy jó probléma megoldó készségemmel és aktívságommal egy jó csapat feladatellátását segíthetném elő, amely előnyös mind két fél számára, illetve nagyon szeretek segíteni másoknak és ha ez célba megy, az engem örömmel tölt el. Terhelhetőségemmel sokat tudnék segíteni a moderátoroknak, sok ideig szeretnék moderátor lenni, hiszen nagyon kézenfekvőnek tartom eme feladat ellátását, úgy gondolom, viszonylag türelmes is vagyok és szeretek ismerkedni. Régóta célom a csapat tagjai közé bekerülni, nagyon tetszik egy moderátor feladata, és az, hogy minden nap más történik az ügyfelekben. Tanulékony vagyok, és mindig kész vagyok egy számomra ismeretlen szituáció megoldására.


<Miért szeretnék a csapathoz csatlakozni>
Szeretek segíteni másoknak, segítőkészek tartom magamat, illetve régóta szemezek a moderátor léttel, nagyon sok időt töltöttem ügyfélben barátokkal és ismerősökkel, megtetszett, így szeretnék én is belevágni.

<Segítségnyújtás kezdő felhasználónak>
Egy kezdő felhasználónak oly módon tudnék segítséget nyújtani, hogy körbevezetem szóban azon a felületen amit lát, mit hol talál, hogyan tudja a TeamSpeak alapbeállításait és funkcióit elérni (gondolok itt a mikrofon elnémítására, a szobák közti átlépésre, avagy hogyan kezdeményezhet egy személlyel privát üzenetváltást, satöbbi.). Megmutatnám neki a szobák listáját, a chatboxot, a felső menüsort végül pedig a szobák avagy felhasználók részleteit tartalmazó dobozt.
A későbbiekben pedig
regisztrálnám a szerverre, illetve segítségnyújtó szándékkal megkérdezem, hogy segíthetek-e még neki valamiben, maradt-e még kérdése.


<A fontosabb szabályok számomra>
Az egyik szabály amit fontosnak tartok, az a kötelező In-Game név használata a szerveren. Úgy gondolom ez az alappillére a megkülönböztethetőségnek, és a szerveren való tájékozódásnak. Mindenkinek van egy neve, amelyet köteles használni a szerveren. ( természetesen ez alól kivételt jelentenek azok a különleges szervercsoporttal rendelkezők mint például az adminisztrátorok, vagy a nem SeeMTA játékosok.)
A másik szabály amit fontosnak tartok, az az alapnorma egyik fő pontja. Normálisan, rendesen, tiszteletteljesen kell viselkedni másokkal és ez nem csak erre a szerverre vonatkozik, hanem kivetíthető az egész világra. Úgy gondolom ezek azok a kis jelek, amelyekről egy másik ember meghatároz minket, a későbbiekben pedig ezt is fogja megjegyezni rólunk. Tehát ahogyan a szabályzat is kimondja,
tilos másokat bántani, szidni, zaklatni, publikus adatait megosztani, megalázni.
A harmadik szabály az pedig az a szabály ami igazán meghatározza nekem ezt a szervert. Ez a szabálypont a felvétel készítése, úgy gondolom ez az a szabályzat amit nagyon komolyan vesz a vezetőség, és ennek köszönhető, hogy a szerver mindig is megőrizte annak családias hangulatát és a felhasználók jókedvét, kielégültségét és a szerver iránti bizalmát.

<Referenciáim>
Amit rólam tudni lehet, hogy a SeeMTA V3-as szerverén frakció leaderi pozíciót töltök be a honvédségnél, úgy gondolom itt megfelelően és hatékonyan tudom elvégezni a feladataimat és kiválóan tudunk együtt dolgozni a vezetőséggel egy csapatban, ami együttes erőknek köszönhető. Amit nem is referenciaként, hanem inkább tapasztalatként avagy ismertség a csapaton belül címen tudnék felhozni, az a sok-sok ügyfélben eltöltött óra azokkal az emberekkel ( Kártyás, Jo3, Holi, Csili, Vuk, Laci, Wolf; régebben: Feszto, Hepy ) akiket a hónapok, évek alatt megismertem és mindig is segítettek nekem.

<Szituációs kérdés: Képfeltöltéshez szükséges engedély>
Elmagyaráznám neki többször az előállt szituációt, nyugodtan, higgadtan és határozottan újra a beszélgetésünk elejéről és felvilágosítanám mégegyszer, hogy nem tudok neki ebben sajnos segíteni. Figyelmeztetném, hogy ne zaklasson tovább ilyen kéréssel, mivel ebben csakis magasabb rangú személy tud neki segíteni. Amennyiben továbbra is zaklatna, kikickelném a szerverről moderátor zaklatása indokkal, avagy tanácsot kérnék tapasztaltabb moderátortól. A kicknél nagyobb mértékű büntetésben nem részesíteném.

<Rólam>
Levente vagyok, 16 éves és Szegeden élünk a családommal egy kertes házban. Anyukámmal, apukámmal és a kistesómmal élek együtt, illetve a két golden retriever kutyánkkal. Velük nap mint nap játszok, akár suliból hazajövet is, azonnal. Gimnáziumba járok, jelenleg 10. osztályba. Ez a 4. évem már a gimnáziumban, de ez nem annak köszönhető, hogy megbuktam kétszer, hanem annak, hogy egy 6+6 tipusú gimnáziumba járok, ami azt jelenti, hogy 6 évig fogok járni ide. Sokat foglalkozok a tanulmányaimmal, szeretem a természettudományokat. Itthoni tevékenységem legfőképp a tanulás és a játék, mint a mai fiatalok nagy részének, előbbit mindig is előnyben részesítettem.
Köszönöm, hogy elolvastad a jelentkezési lapomat!

Marcos Lorenz






 
Utoljára szerkesztve:

Pityuuu

Újonc
2019. 07. 17.
30
19
20
Pápa
V4 karakter
Harry North
LV karakter
Aaron Spencer
Szia amit leírtál szerintem teljesen korrekt bár a minta nekem nagyon nem jön be a kérdés és válasznál kicsit használhatnál elütőbb színt. De mindenképpen sok sikert kívánok!
 
  • Tetszik
Reactions: Morcos

Morthy

see you in reality
2019. 01. 10.
1 423
1 226
22
V4 karakter
Pedro R Moore
LV karakter
Pedro R Moore
Szia Lorenz a lapod mintája eléggé fapadosra sikerült. A tartalommal nincsen gond. A helyedet is megállnád végtére már így is egész nap az ügyfélben vagy.
Sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: Morcos

Noel.

Szeretem a 🍒-t.
2019. 05. 18.
442
1 059
V4 karakter
Kayden Reed
CsoCso

Atolvastam a lapodat es megvagyok vele elegedve.

Latszik hogy szantal ra idot, nem csak osszecsaptad.

A minta nekem tetszik, de ez mindenkinek a sajat velemenye.

TAMOGATOM

Noel
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect és Morcos

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 422
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Jól összeraktad Morci, kíváncsi leszek hogy fog menni.
Sok sikert hozzá Morcos.
 
  • Imádom
Reactions: Morcos

Scream

Too Fast 2 Live, Too Young 2 Die
Támogató
2019. 01. 10.
389
344
Mende
V4 karakter
Kaylee Madden
LV karakter
V2 karakter
Hellohello.
A lapod tetszik, jól megformáztad és korrekten összeírtál mindent.
Ahogy a honvédségben szerintem itt is pontisan megállnád a helyed és az elvártak fölötti teljesítményt nyújtanál.
Szívesen látnálak a csapatban. Hajrá!!!
 
  • Tetszik
Reactions: Morcos

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.