Marcooo - Bakusz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marcooo

Újonc
2019. 01. 12.
45
108
V4 karakter
Akio Naoyo
LV karakter
Bob Acklfip
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Marcooo


Panaszra tett moderátor neve:
Bakusz


Panasz oka:
Jogtalan figyelmeztetés


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):

A hirdetés:

A figyelmeztetés:

A szabályzat "Kép" pontja:




Egyéb megjegyzés:
Feltettem egy hirdetést, melyben photoshopolt képet tettem ki, így bemutatva minnél rp-sebben az eladni kívánt terméket, ugyanis nem akartam inventory screenshot-al hirdetni. Erre kaptam egy figyelmeztetést Bakusz-tól, hogy a hirdetés szabályzat értelmében a képnek a szerveren kell készülnie. Beleolvastam a fórum szabályzatba is, illetve az LV hirdetés szabályzatába is, és nem találtam olyan pontot ami ezt kiírta volna. Egyetlen pont utal a képekre, az pedig azt mondja ki, hogy köteles a hirdető képet kitenni a hirdetett termékről. (Ez pedig ugye megtörtént az általam a helyzetnek megfelelően vélt leg rp-sebb módon.) Képeket mellékeltem maga a hirdetésről amiben látszik az említett kép is, a figyelmeztetésről, illetve a hirdetési szabályzatban feltüntetett EGYETLEN tételről, ami a képekről szól.
 

Marcooo

Újonc
2019. 01. 12.
45
108
V4 karakter
Akio Naoyo
LV karakter
Bob Acklfip
Elvonatkoztatva a report-tól, jogosnak tartod a figyelmeztetést annak ellenére hogy player által látható szabályzat nem tiltja a "bűnöm"?
 

Marcooo

Újonc
2019. 01. 12.
45
108
V4 karakter
Akio Naoyo
LV karakter
Bob Acklfip
Értem ezek szerint egy RP részlegben sokkal jobban beleillik, és elfogadható az alábbi képek egyike (aktív hirdetések, nem írok neveket), mint egy a terméket bemutató "illusztráció", csak mert az a szerveren készült.
Lapozható:
 

snot or not

555555
2019. 01. 10.
1 790
18 213
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bratac
Nem tudod elfogadni, hogy ezért warn jár, ezért próbálod kiforgatni mindenféle siker nélkül azt, amit leírtam, csak azt nem értem, hogy így hogyan szeretnél győztesen kijönni egy panaszból, abból kialakult vitából
Nem én alakítottam ki a fórum szabályzati pontjait, így azt nem velem kell leharcolni, hogy mi illik hova, én csak szimplán végeztem a dolgomat, mivel érkezett rád a report, innentől kezdve pedig teljesen felesleges az én szavaimat csavargatni bármerre
 

Marcooo

Újonc
2019. 01. 12.
45
108
V4 karakter
Akio Naoyo
LV karakter
Bob Acklfip
Nem csavargatok semmit sem, félreértés ne essen. Csak nem tudom hova tenni a dolgokat, hogy ha nem látok kézzelfogható szabályzatot a hibám elkövetésére, így értelmetlennek tartom a szankciót.
 

Marcooo

Újonc
2019. 01. 12.
45
108
V4 karakter
Akio Naoyo
LV karakter
Bob Acklfip
Örülök hogy hozzászoltál, így nem kapok dupla hsz-ért figyelmeztetést, mert van még egy apró mondanivalóm. Visszanéztem a régi képeim amiket hirdetésekhez használtam V3 szerveren, és nagyjából 2016 óta csináltam ilyen is hasonló "illusztrációkat" amivel soha semmiféle probléma nem volt, sőt.. Próbáltam egy ilyen "külső" oldalon is a lehető legrp-sebb hirdetéseket megszerkeszteni, ha már IC részleg. Ezért tartom hihetetlennek hogy 2-3 hónapos pihenő után visszatérve LV-re, teljesen átszabott dolgokkal találkozok, és hiába írok bármire panaszt, sehova nem jutok vele, mert az íratlan szabályok ellen, egy játékos tehetetlen. Köszönöm.
 
  • Tetszik
Reactions: Golyóálló

Marcooo

Újonc
2019. 01. 12.
45
108
V4 karakter
Akio Naoyo
LV karakter
Bob Acklfip
Kár hogy azóta már megváltozott a fórum, szívesen megmutatnám hogy igenis észrevették. :LOL:

Edit: Rövid időn belül 100+ megtekintést ért el akkoriban egy hirdetésem Jármű kategóriában, ami tök átlagosnak számított. Most egy mellék "egyéb" kategóriában 7 ember látott összesen, pont sikerült kifognom egy ilyen kritikust. :D
 
Utoljára szerkesztve:

Kyle

</ >
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 08.
2 365
6 411
Nagyszénászug
V4 karakter
Kyle Fleming
LV karakter
Kyle Fleming
Ha ebben a hozzászólásodban, tudtál képet készíteni arról, hogy mit adsz el akkor magába a hirdetésbe nem tudom, hogy miért nem tudtad ezt a képet betenni. Olyan képet rakj fel a hirdetésbe amiről ténylegesen látszik, hogy mit adsz el.
Egyebekben, @Bakusz leírta már a dolgokat:
Mindig is volt erre szankció osztva,

Valamint nem értem, hogy ezt miért nem tudjátok megbeszélni normálisan egymás között, TeamSpeak3 szerveren vagy Discordon, ezt a 30 pontos ( közel semmis ) warn-t.

Panaszt következmények nélkül zártam..
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.