Marco Romanov // Krikki moderátori jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krikki

Újonc
Támogató
2019. 08. 10.
52
16
20
Budapest
V4 karakter
Kyrton Ambrose
LV karakter
Tanya Mitchell
V2 karakter
John Sebastian

x3zePcK.png


IG neved:
- Marco Romanov -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Talán amióta elkezdtem az RP-t azaz 4,5 éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Jelenleg 6-7 órákat, de van, hogy 16-ot.. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Napi 3-5 óra között. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Mert sokat tudok aktív lenni és gyorsan tanulok. Sok RP tapasztalatom miatt ismerem az RP szabályokat, definíciójukat. Sok TS szabályt is tudok. Emellett jó a beszédképességem, könnyen tudok megoldani bonyolultabb helyzeteket néhány perc gondolkozás után. Jól letudom kezelni az olyan dolgokat is amit sokan nem, mert sértőnek vélik vagy más okok miatt. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mert szeretném kipróbálni magam egy nagyobb szerveren is moderátorként, emellett szeretek új embereket megismerni, illetve csapatban dolgozni. Szerintem az egy megtiszteltetés, ha valakiben megbíznak ilyen téren és szeretnék ebben én is részesülni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Kérdeznék tőlük, hogy miben segíthetek, kicsit segíteném, hogy mit hogyan kell csinálni, illetve tippeket adok neki, hogy pl. hogyan kerülhet több RP lehetőségbe, ahol tud tanulni. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Sokat vagyok elérhető, emellett szinte 0-24ben ellehet érni telefonon. Normálisan beszélek az emberekkel, szeretek csapatban dolgozni. Problémamegoldó képességem is elég magas, úgy gondolom. Gyorsan végzem a munkám. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sima V3 TS-en Suma. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Szeretnék legalább 1 évig a team tagja lenni, igazából nekem csak ennyi a célom, illetve sok-sok jó embert megismerni, barátokat szerezni. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Gyors -
-
Precíz -
-
Maximalista -

Negatív:
- Néha feszült. -
-
Gyorsan kötődöm emberekhez -
-
Elég sokáig megyek az igazamért -

Mennyi idős vagy?:

- 16 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Biczó Kristófnak hívnak, 2004 április 20.-án jöttem a világra (igen 420xd). Budapesten élek édesanyámmal, ahova gimnáziumba is járok. Sajnos ott jelenleg csak egy laptopom van így nem tudok játszani a SeeMTA szerverein csak 2 hetente, amikor apánál vagyok. Szeretem az embereket, az állatokat. Jelenlegi célom a motoros és az autós jogsi megszerzése, amit októberben elkezdek. Gondolom itt lejött, hogy szeretem a kocsikat, motorokat. Talán videojátékfüggő vagyok. Sokat vagyok naponta online, ha megkérnek akkor még többet. Számomra az iskola unalmas, szóval elég sokat vagyok fent, tanulás helyett is, mert igazából csak beakarom fejezni a gimnáziumot. Most talán ebből úgy jött le, hogy buta vagyok vagy ilyesmi, de szerintem nem így van, szimplán nem tud lekötni semmi olyan dolog amit kötelezően megszabnak nekem, olyan szinten, hogy kilépni se léphetek ki alóla. Röviden ennyi, örülök, ha eljutottál eddig. További szép reggelt/napot/estét! -
 

Moder

Pletykafészek
Támogató
2019. 11. 25.
837
736
21
Budapest
V4 karakter
Marcus Rossini
LV karakter
Marcus Easton
Szia!
Egy két a válaszaid elég rövidre fogtad illetve az egyik kérdést kicsit félre érhetted szerintem legközelebb figyelmesebben olvasd el a kérdést, de ezen felül szerintem nincs probléma TARTÓZKODOK!
Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sima V3 TS-en Suma. -
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Itt nem egyszavas válaszokat várunk, hanem kerek, egész mondatokat. Nem voltál elég figyelmes.
 
  • Szomorú
Reactions: Krikki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.