marco rodrigez panasza Jason illetve Dzsordzsi adminra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Butch

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 050
7 418
V4 karakter
Kano_Bokinni
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Marco Rodrigez >

Panaszolt fél admin neve:
< Jason, Dzsordzsi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Játékos panaszának figyelmen kívül hagyása, téves információ majd pedig egy "ohh ezt nemtudom" válasz adása. Játékossal való kissé flegma, lekezelő stílus, >

Bizonyítékok:
< bizonyíték 1 bizonyíték 2 térkép LOGOK >

Megjegyzés:
< A történet ott kezdődött, hogy én is mint sok más új player felmentem a szerverre kipróbálni milyen is lett az új kamionos munka. Sajnos problémába ütköztem, hiszen nem tudtam, hogy mit hogyan kellene csinálni így segítséget kértem. Ámbár az én üzeneteim süket fülekre találtak Jason esetében hiszen bármit írtam neki spamelte az "ügyem van" szövegét. Meg értem, hogy egy embernek ügye van de akkor ha nem tud legalább 2 dologra figyelni egyszerre miért vállalja el az admint? Mindegy. Legalább egy olyat írt volna, hogy várjak egy 5 percet és segít, de nem. Ügyem van. hát okés. Írtam a másik online adminnak, hiszen 2 volt fent a szerveren. Hát mit is mondjak. A logokból kivehető, hogy vele sem lettem előrébb, hiszen láthatóan nem volt a helyzet magaslatán. Egy adminnak úgyvélem az ilyen "alap" dolgokat, hogy mit hova kell vinni a kezdő playereknek az ALAP munkalehetőségenél tudnia kellene, hisz még 1-es admin; a vízből való kocsi kigetelésen és az ehhez hasonló kérdéseken kívül legfőképp ilyenekkel bombázzák őket úgyis. >
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Na hola!
Nem értelek teljesen leírtam neked ,hogy ügyem van, nem tudok segíteni most! Erre te folyamatosan floodoltál rám a problémád miatt. Próbáltam végig higgadtan kezelni a dolgokat és nem kickelni!
Dzsordzsi pedig velem volt , közösen intéztünk egy ügyet így neki is ügye volt, nem tudott segíteni.
Ha kell bíráló adminnak tudok köldeni logot arról ,hogy Dzsordzsi nállam volt bent Ts en a szobába és együtt intéztünk egy ügyet
 

Butch

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 050
7 418
V4 karakter
Kano_Bokinni
Értem. Ugyed volt. Egy adminnak terhelhetonek kellene lennie. Haiab van ugyed vegig olvasni egy PM et vegig birtal volna, sot mitobb egy olyan valaszt is tudtal volna adni hogy" szia epp ugynel vagyok 5 10 perc mulva valaszolok neked addig legyszives maradj ott, utana megyek segitek"
irtal volna egy ilyen uzenetet ott maradtam volna es vartam volna. De ezt a 2 szavas ugyem vam spamelgetest elegge lekezelonek erzem, ereztem regen is.
tovabbi hozzafuzni valom nincs, a bizonytekoknal minden latszodik.
Varom a biralo admin valaszat!
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
mint le irtam egy elég nagy adminügyünk volt, ahol igen nagy adminjail lett utána ki osztva. Nem tudtam menni, sőt el se olvastam a PMedet csak leirtam ,hogy ügyem van, mert olyan ügyünk volt ahova figyelni kellet és nem csak hallgatni.
Nem tudok egyszerre két fele menni, ember vagyok én is nem robot.
 
  • Imádom
Reactions: crose

Butch

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 050
7 418
V4 karakter
Kano_Bokinni
Egy adminnak terhelhetonek kell lennie, a terhelhetosegbe pedig beletartozik az is hogy nem csak 1 helyre tud figyelni. Meg mindig ugy velem hogy attol fuggetlenul hogy igen nagy adminugyed volt meg adhattal volna egy korrekt valaszt mint pl amit az elozo hszemben le is irtam.
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Rendben van, nem fogok vitázni.
Várom a bírálást, nincs több hozzá fűzni valóm.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Haló!
Én, amint tudtam mentem is és közben az adminügyet intéztük ketten.. Mivel az előtt kaptam meg az adminisztrátorom, így kértem Jason segítségét. Én, mint látszódik is a logokban, szoltam annak akit kerestél és meghallgattam a problémád másik okát is, amire választ is próbáltam adni de azonban ha buggolt neked épp akkor a rendszer gondolom. De ezzel nem engem kell okolni..
Több hozzáfűzni valóm nincs, várom a bírálatot!
 
  • Imádom
Reactions: crose

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Jason hogyha segíteni kezdtél egy játékosnak akkor ne rázd már le olyan szöveggel hogy “ügyed van”.
Ha elkezdtél valamit azt fejezd is be.
Ha nagyon nagy ügyed volt, akkor is vissza tudtál volna írni valami szebben megfogalmazott szöveget.

Dzsordzsi , @Butch -nak nem volt rossz a térképe, gondolom meg sem nézted az általa küldött képet. Ha megnézted volna , részletesebb információt tudtál volna adni neki a depó helyzetéről. Valamint a “piros pont “pontos kinézetét is megbírtad volna adni.

Ha valamit elkezdtek , akkor azt fejezzétek is be.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X és Butch
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.