Marco R Davis Őrmester jelentései [10.14 - 10.20]

MarcoRD

Újonc
2023. 06. 22.
21
2
V4 karakter
Marco R Davis
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Marco R Davis
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-121
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
White R Davis Őrmester
Eryk McKall Főtörzszászlós
Ernest Meeks Őrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Lucas Alex
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi A8 D4 - M-CAB-02
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.16.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
84.1 § Fegyveralkatrész - Birtoklása (IFAB)
Az intézkedés részletes leírása:
Járőr szolgálatunk ideje alatt a közúti közlekedésben résztvevőket ellenőriztük az A-121 egységünkkel amelynek tagjai: White R Davis Őrmester és jómagam Marco R Davis Őrmester. Épp Fix&Drive környékén jártunk mikor Haldwig Főhadnagy rádiózót, hogy segítséget kérne egy személy beszállításához illetve előállításához. Egységünk úgy döntött, hogy reagál rá, és segít. Egységünk Elindult Blueberry zacishoz. Mikor oda értünk Haldwig Főhadnagy vázolta a vádpontokat és átadta a lefoglalt tárgyat mi egy fegyveralkatrész volt. White R Davis Őrmester átvette a kormányt, én pedig vezetőszárral átvittem a célszemélyt a szolgálati kocsinkhoz ahol besegítettem a kocsiba, majd mire vissza értünk a Kapitányságra lerádióztam a nem elérhető státuszunkat. a mélygarázsban csatlakozott Meeks Őrmester illetve a kihallgatónál várt McKall Főtörzszászlós aki csatlakozott a kihallgatáshoz. Kihallgatásunk elején bemutatkoztunk, majd megkezdem a kihallgatást levezetni. Kihallgatás során kiderült, hogy a hobbija a detektorozás és egy detektorozás során találta a földben. A célszemély nem ismerte fel a tárgyat így magánál tartotta. Együttműködő volt és beismerte hibáját, így a kihallgatás gyorsan lezajlott. McKall Főtörzszászlós felhozta az enyhítés lehetőségét, mivel együttműködő volt. Mivel végig együttműködő volt így nem zártam ki az enyhítés lehetőségét. Felsoroltam neki a vádpontot, ami IFAB - Illegális fegyveralkatrész birtoklása volt, amit 36.000 dollárral és 41 nap (10%) börtönbüntetéssel jutalmaztam. Vissza adtam az iratait és elvezettem a raktárhoz, ahol lefoglaltam átadtam a lefoglalt tárgyat. Majd elvezettem a cellákhoz, ahol kiosztottam a büntettését.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$36,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
40.5 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Cső (UZI) (x1)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$5,000$

Aláírás:
Marco R Davis
lablec.png
 

MarcoRD

Újonc
2023. 06. 22.
21
2
V4 karakter
Marco R Davis
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Marco R Davis
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-121
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Lara Palmer Főtörzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Carlos Ruiz
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.19.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
115 § ATM Rablás (ATMR)
113.2 § Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben (EKHSZSZ)
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE)
80.2 § Illegális töltény birtoklás - Egyéb töltény (ITBE)
85.1 § Kábítószer birtoklás - Kis tétel (1-5 gramm / darab) (IKBK)
Az intézkedés részletes leírása:
Járőr szolgálatom ideje alatt traffipaxozást terveztem az A-121 egységemmel, melynek tagjai: Marco R Davis Őrmester. Épp Blueberry benzinkút irányába mentem, mivel ott terveztem traffipaxozni egy rádiózásra lettem figyelmes amelyben Palmer Főtörzsőrmester segítséget kért egy előállításban. Mivel jelentés hiányban álltam jelentkeztem az előállítás segítéséhez. Palmer Főtörzsőrmester San Fierro-i kórházhoz hívott ahonnan beszállítani kellett a célszemélyt. Mikor megérkeztem a kórházhoz Palmer Főtörzsőrmester besegítette a kocsiba a célszemélyt akit és csatlakozott az egységemhez az előállítás idejéig. Beszállítottuk a célszemélyt és megkezdtük a kihallgatást. A kihallgatás elején bemutatkoztunk. Átvizsgáltam a ruházatát, ahol több illegális tárgyat találtam amit lefoglaltunk illetve megtaláltam nála a személyi igazolványát ami alapján beazonosítottuk. Palmer Főtörzsőrmester lekérdezte a célszemély nevét az adatbázisban, amiben kiderült, hogy már volt elítélve hasonló bűncselekmények elvégzése miatt. A célszemélynek kérdéseket tettünk fel de nem működött együtt, semmi kérdésünkre nem válaszolt amit azzal indokolt, hogy nem kap enyhítést. Mivel nem válaszolt a kérdéseinkre ezért Palmer Főtörzsőrmester ismertette a vádpontokat. A vádpontok:ATM Rablás, Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személyel szemben, Illegális fegyverbirtoklás - Egyéb fegyver, Illegális töltény birtoklás - egyéb töltény, Kábítószer birtoklás - Kis tétel. Ezeket vádpontokat 300 nap letöltendő börtön büntetéssel illetve 300.000 dollár pénzbüntetéssel jutalmaztunk. Palmer Főtörzsőrmester elkezdte vezetni a raktárhoz ahol leadtuk az illegális tárgyakat, majd a cellákhoz mentünk. Meddig oda értünk a célszemély szidalmazta Palmer Főtörzsőrmestert de azt profin kezelte és figyelmen kívül hagyta. A célszemély megkezdte a büntetésének letöltését.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
300 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
M14 (x1)
7.62 x 51mm (x87)
9x19mm (x197)
Extasy (x1)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$147,320$

Aláírás:
Marco R Davis
lablec.png