marco panasza Lacko adminra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ryurikov Ivan Timofeyevich >

Panaszolt fél admin neve:
< Lacko >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Admin kihasználás >

Bizonyítékok:
< Orosz hq-n voltunk készülődtünk az rp-re mikor megjelentek az NNI-sek. Tűzharc alakult ki. Az oroszosok a hq tetején voltak az nni-sek pedig az autópályán szemben. (képen látszik) Mint látható az oroszosoknak volt fedezéke, de az nniseknek nem. Ekkor Lacko odagetelt az nnisek elé egy buszt (az nni frakis buszát), ezzel nekik fedezéket adva. Szerintem nem túl reális, hogy az admin csak úgy egy rp közepére getelget járművet amivel az egyik felet előnyhöz juttatja.. https://imgur.com/a/fRKRxVE ,
Karakter név Mikor Parancs Részletek
Carlos_C_Sawyer (6555) 2020-06-10 19:32:36 getcar 4243
>

Megjegyzés:
< Panaszhoz kizárólag: Natasha Trukhanov , Denis Trukhanov , Adrijan Trukhanov , Nikolaj Trukhanov , Slawa Trukhanov[West admin:4] , Bodo W Harison >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: CarlV2 és Unu

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Valóban így volt. Annyit fűznék hozzá, hogy emiatt engem is ellőttek ekkor álltam admindutyba szóltam Bodo-nak tsen majd rtcztem a buszt.
 
  • Imádom
Reactions: fatmarco

Lacko

Barangoló
Támogató
2019. 02. 09.
80
206
21
Törökszentmiklós
V4 karakter
Thiago Siurana
Sziasztok.

Bodo akkor tudtommal nem volt az rpbe, azért getteltem le neki, de lehet, hogy rosszkor getteltem rossz helyen, de vállalom a felelőséget.
Viszont az Admin kihasználás eléggé durva vád, de semmi gond. NNIsek elé getteltem egy buszt. Ehhez annyit fűznék, hogy Bodo volt ott egyedül.

Illetve, hogy kit juttatok előnyhöz... Saját frakció társat? Mielőtt leírod ezt a vádat, kérlek győződj meg arról, hogy bármilyen frakció tagja vagyok e...


Várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Malphurs és cikmar

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Ebbe eléggé vicces hogy egyszer Piruba akar menni tgfelni aztán NNI majd megint nem NNI és idáig milö meglepő már nem NNIS . Szóval most mi ebben mi az igaz? Vagy már ez nagyon a viccnek a kategorijába tartozik , ha admin akkor neki nincs FK jump? És Lacko ne tagad hogy nem akartál menni piruba mivel ott voltam tsen a piru egyik leaderével és téged kilőttek és beírtad ooc hogy pedig akartam jönni piruba vagy már nem emlékszek. Szóval a legutolsó kérdésem legettelted neki a busz miközbe ott daráltak az oroszok ? Köszönöm előre a válaszod.
 
  • Tetszik
Reactions: Lacko

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Nem vagyok megemlítve, de akkor leíom. Túl sok admin volt az NNIbe így kötelező jelleggel ki kellett néhánynak lépnie. (Nem kirúgás és nem is önkéntes kilépés). Remélem érthető és a PK nem arról szól hogy ki NNIs és ki nem.
 
  • Tetszik
Reactions: Lacko

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Sziasztok!

Átolvastam a panaszt, nyilvánvalóan Lacko hibázott, hisz nem nézte meg hogy RP van-e az adott helyszínen.
Ezek alapján a panasz jogos, kérlek minél hamarabb keress fel TS-en Lacko.

Zárom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.