Marco La Rosa Jelentkezés [Elutasítva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

_csarga_

Újonc
2024. 01. 29.
6
0
LV karakter
Marco De La Rosa
jelentkezes.png


Neved, életkorod, Account ID:
Ádám, 16, 34244

Jelenlegi játszott perced:
23 874

Fénykép csatolása az UCP-ről, ahol látszódnak a korábbi szankcióid:

Véleményed szerint mi az SGH feladata?
A játékosok kérdésére választ adni, és segiteni, ha valami olyan probléma adódik.

Miért pont téged válasszunk? Mennyi időt tudnál erre szánni?
Szeretek csapatban dolgpzni, és főbb célom a játékosok segitése. Naponta 3-4 órát, vagy akár több időt is el tudok tölteni a szerveren.

Írj magadról 3 darab pozitív, illetve negatív tulajdonságot.
Pozitiv: nehezen befolyásolható, gyors tanuló vagyok, könnyen alkalmazkodok a környezetemhez.
Negativ: Nehezen viselem a kritikát, magamra veszem a dolgokat, túl empatikus vagyok.


Mutasd be részletesen a szerinted 3 legfontosabb helyszínt a szerveren:
Autóiskola: Egy játékos számára fontos helyszin, itt tudja megszerezni a vezetői engedélyt. Ennek folymata egyszerű, le kell rakni egy elméleti vizsgát, utánna jön egy próbavezetés, ezt a feladatot sikeresen teljesitve sikeresen megszerezted a vezetői engedélyt. Amit a városházán tudsz kiválatni.
Városháza: Minden játékos számára egy fontos helyszin. Itt tudod kiváltani a személyazonositó igazolványt, illete a vezetői engedélyt, és még különféle iratokat.
Kórház: Ez a hely a játékosok mindennapjaiban szerepel. Ha megsérültél, vagy csak alkalmassági vizsgát szeretnél letenni, akkor itt kell felkeresni egy orvost, vagy mentőst. Ha netán nem elérhető elegendő mentős, ez ellenére van lehelyezve egy NPC, ahol egy kisebb összegért gyógyitást kapsz.
 

Escanor

Aktív fórumozó
See Game Helpdesk
LV
2022. 01. 03.
238
127
V4 karakter
Hudson Woldenberg
LV karakter
Leonardo Moruga
V2 karakter
-
Szia, éppen olvasgatóm a lapodat és szemmel látható hogy nem foglalkoztál vele nagyon sokat.
Ajánlani tudom hogy kicsit még dolgozz a lapon mert ez igy elég kevés, ha látni fogok valami változás jobb irányba akkor tudom támogatni.
De addig is sajnos ezt nem tudom támogatni!
 

_csarga_

Újonc
2024. 01. 29.
6
0
LV karakter
Marco De La Rosa
jelentkezes.png


Neved, életkorod, Account ID:
Ádám, 16, 34244

Jelenlegi játszott perced:
24 077

Fénykép csatolása az UCP-ről, ahol látszódnak a korábbi szankcióid:

Véleményed szerint mi az SGH feladata?
A játékosok kérdésére választ adni, illetve, ha problémába ütközik egy játékos, akkor segitséget nyújtani a játékos számára.
A szerveren kezdő játékosok útbaigazitása, ha valamilyen kérdésük van a szerverrel kapcsolatban, ezzel is segitve az élvezhetőbb játékélmémyt.
Ezek cselekedetek álltal segitve a szerveren található Adminok munkáját.

Miért pont téged válasszunk? Mennyi időt tudnál erre szánni?
Szeretek az embereken segiteni, gyors tanuló vagyok, és hamar felfogom a feladatot. E pozició általi feladatot komolyan venném, és igazságosan járnék el a szituációkban. Hétköznaponként 4-5 órát tudok a szerveren tölteni, hétvégente 7+órát tudok jelen lenni a szerveren..

Írj magadról 3 darab pozitív, illetve negatív tulajdonságot.
Pozitiv: Nehezen befolyásolható vagyok, gyors tanuló vagyok, könnyen alkalmazkodok a környezetemhez.
Negativ: Nehezen viselem a kritikát, magamra veszem a dolgokat, túl empatikus vagyok.


Mutasd be részletesen a szerinted 3 legfontosabb helyszínt a szerveren:
Szerelőtelep/szerelőtelepek:
Jelenleg 3 különböző szerelőtelep található. SeeRing, Jesse Car Service, RedLine Auto Service. Ezek a telepek a pálya 3 különböző pontján helyezkednek el. Ha a járművünk össze törik netán a szerelőtelepre kell menni. Itt a szerelők 3különböző minőségű alkatrészből tudják megszerelni a járműved. Ezek a minőségek: Felújitott, Utángyártott, Gyári, Professzionális. Ha a járművel nem tudunk bemenni a 3 telep eggyikére akkor a 1818-as számon autómetnőt tudunk hivni. A telepre érve a járműt áttnyujtsuk egy szakembernek, akivel közöljük, hogy mi a baja a kocsinak, és mit milyen minőségben szeretnénk megcsinálni. Ha műszaki vizsgát szeretnénk kivátlani, ezt a szerlőtelepen akkor tudják megcsinálni, ha a jármű hibátlan állapotban van.
Városháza:
Minden játékosnak el kell ide jönnie, függetlenül attól, hogy kezdő, vagy már haladó játékosról beszélünk. 2 különböző bejárat van, az első a sétatérről megközelithető, a másik, pedig a parkolóból. Beljebb menve találunk 2 információs táblát, amelyek azt jelölik, merre milyen ügyintéző van. A táblákon kivül az ajtók mellé kiakasztott kis táblák is segitenek nekünk, melyek a terem funkcionalitásást jelzi. A leggyakrabban látogatott terem, az okmányiroda, itt tudod kikérni a személyidet, vezetői engedélyedet, forgalmi engedélyt, horgász engedélyt, fegyverviselési engedélyt.
Kórház/Kórházak:
A szerveren több korház is el van helyezve. Ezek a helyszinek: Las Venturas, Montgomery, Fort Carson. A korházba ellátáshoz juthatunk, amit a szerveren található mentősök biztositanak számunkra. Ha nem tartózkodik a szerveren mentős erre az esetre el van helyezve egy NPC, ahol 20 000$-ért cserébe teljes gyógyitásban részesülsz. Az NPC akármilyen sérülést el tud látni, lehet az vérzés, törés. A mentőket a 911-es számon tudjuk elérni, ha balesetet szenvedünk.
 

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
492
833
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow


Sajnálattal értesítünk, hogy a jelentkezésedet az SGH vezetőség elutasította!

Megjegyzés: Nem nyerte el a tetszésünket a lap.




 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.