Marco Jelentkezése a SeeV3 moderátorok körébe [javítva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Butch

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 050
7 413
V4 karakter
Kano_Bokinni


IG neved
Marco D Rosetti
~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Mióta használod a TeamSpeaket?
Mióta a szerveren játszok, azóta itt beszélek a barátokkal, frakciótársakkal
~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
Naponta, hogyha minden a tervek ás az átalgos napirendem szerint megy akkro hétköznaponként 2-3 órát, hétvégén 6-7 órát.

~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Naponta mennyi időt töltesz TeamSpeaken?
Ezt az előző kérdésre való válaszommal tudnám összekötni. Hétköznaponként 2-3 óra, hétvégén 6-7 óra minimum. Természetesen a TeamSpeak-en töltött időmet a Moderátori munkára tudnám szánni.

~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?
Sok időt szoktam tölteni most is a TS Ügyfélszolgálati szobákban, mivel az ismerősökkel itt szoktam beszélni sokszor hiszen ők is vagy próbaidósek vagy rendes moderátorok már. Ezek miatt sok ügyet végighalgattam már. Sok emberen tudnék segíteni szerintem a moderátori munkával.
~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
Ki szeretném próbálni magamat próbálni egy telejesen új feladatkörben, közösségben. Szeretnék segíteni az embereken itt TeamSpeaken, hogy élvezetesebbé lehessen tenni az itt töltöt idejüket és kiszűrni az olyan embereket akik rontják itt a közösséget.
~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Hogyan tudnád segíetni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?
Eléggé sok módon tudnám segíteni a kezdő Felhaszánlók dolgát. Hogy példákat is hozzak fel, gondolok én itt a keresett személy identity-je behúzása, elmagyarázni, hogy egy adott szobába miért nem tud belépni, információkat adni neki a TeamSpeakkel és a szerverrel kapcsolatban, és az alapvető kérdésekre tudnék választ adni nekik.
~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
Részemről az első és egyben a legfontosabb szabály az az, hogy mindig az igazat mondjuk.
Második: alapvető tisztelet megadása másoknak.
Harmadik: Mások személyes adatainak a publikálása, valamint hangfelvétel készítése engedély nélkül
.

~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Ismeretségem a Teamen belül
Zane Marucci // JAMMER
Johnatan "BIGJOE" Gambino

~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Referenciáim
Türelemesség
Tisztelttudóság
Sok Ügyfélszolgálatban elöltött idő
Szabályok ismerete
Megbízhatóság

~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
Először is megpróbálom neki higgadtan elmagyarázni azt hogy miért nem tudok neki engedélyt adni és annak az okát is. Ez után figyelmeztetném, hogy ha tovább folytatja akkor szankcióban fogom részesíteni. Hogyha ezt sem érti meg akkor kickben fogom részesíteni. Hogyha ezek után sem hagyja abba akkor segítséget kérek egy nagyobb rangú moderátortól, hogy szankcionálja az illetőt moderátor zaklatás indokkal.
~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Mutasd be magad egy 5-10 mondatban
Nos engem Mészáros Máténak hívnak. Csongrád megyében élek. Jelenleg 15 éves vagyok. A szüleimmel és a testvéremmel élek együtt. Egy kéttannyelvű iskolába járok ahol jelenleg 0. évfolyamos vagyok. Német a második nyelvem az angol mellett. A németet hetente 18 órában tanulom több kevesebb sikerrel. Az iskolán kívül hobbijaim közé tartozik a kosárlabda is. Ezt a sportot 2 éve űzöm. Elötte fociztam körülbelül 10 évet. A sporton kívül hobbianak azért ugyan nem nevezném de szabadidős tevékenységeim közé tartozik a számítógépezés. Régen eléggé sok játékot játszottam rajta, de valahogyan meguntam az összeset [cs:go, pubg, fortnite, DIRT3, Battlefront stb,stb.] Jelenleg ha a gép elött ülök akkor vagy SeeMTA-val játszok vagy próbálkozgatok a photoshoppolással. Na igen, a photoshop. Ez az a dolog amiben még nagyon kezdőcipőben vagyok. De mindenesetre foglalkoztat a téma és próbálkozok is egyre jobb lenni benne. Személyiségemet inkább egy kevésbé lazának tudnám. Sokszor szoktam nevetni/mosolyogni olyan helyzetekben is amikben hát nem igazán kellene, de ez ellen nem igazán tudok mit tenni. Ilyen a természetem. :D
~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Remélem elfogadható lett a lap, a formázás és a fogalmazásom. megpróbáltam érthetően összeszedni a gondolataimat és tömören megfogalmazni!
Köszönöm azoknak akik végigolvasták a lapomat, további kellemes időtöltést kívánok!

MARTONKA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
hali elolvastam a lapodat, a kinezete nem rossz, a tartalma is eleg jo viszont a “mutasd be magad” resznel kicsit sok az iskolai tema :D ami minket nem nagyon erdekel ezt szerintem editeld, TS meghallgatast meger szerintem tamogatom. /telo
 
Utoljára szerkesztve:

Butch

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 050
7 413
V4 karakter
Kano_Bokinni
Köszönöm a véleményedet, es a támogatásodat. A délutáni órákban editelni fogom.
 

Kuti

ExOperátor - V3
2019. 01. 10.
145
584
26
Budapest 19. kerület
V4 karakter
Tye Foster
Elég jó kis jelentkezési lap lett véleményem szerint mint tartalmilag illetve formailag is. Leírtak illetve fogalmazásod alapján egy próbát mindenképpen megérdemelsz szerintem.
 

Gekko

Újonc
Very Important Person
2019. 01. 10.
69
17
V4 karakter
Franky S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!




















 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.