FA/SA bírálatára vár Marco Hernandez - Jhnny

Liszi

Újonc
2022. 02. 04.
4
1
V4 karakter
Louis Nani
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
< Marco Hernandez >

Kitiltás időpontja:
<
2022.12.28. 17:42 >

Kitiltás időtartama:
<
Örök >

Admin neve, aki kitiltott:
<
Jhnny >

A kitiltás indoka:
<
PP-s item csomagtatózása [1x83, 1x239] #PK >

Amiért szeretnéd a kitiltás feloldását:
<
Tisztelt Adminok. Szeretnék unban kérelmet benyújtani a SEE MTA LV V4 szerverre, mivel sajnos bannolva lettem a "pp-s item csomagtartózása" miatt. Először is, szeretném elnézéseteket kérni az esetleges szabályszegésért. Tudom, hogy a szerver szabályai szigorúak és minden játékosra egyformán vonatkoznak. Azonban úgy érzem, hogy az eset során nem szándékosan cselekedtem rosszul, hanem talán félreértésből vagy figyelmetlenségből történt a dolog. Az elmúlt időszakban sokat gondolkodtam a történteken, és be kell vallanom, hogy tanultam az esetből. Megértettem, hogy mennyire fontos a szerver szabályainak betartása, és hogy ezzel nemcsak a saját, de más játékosok élményét is biztosítom. Szeretném, ha újra része lehetnék a közösségnek, és megmutathatnám, hogy felelősségteljesen tudok játszani. Kérlek, fontoljátok meg a kérésemet, és adjatok egy második esélyt, hogy bizonyíthassam, tanultam az esetből, és a jövőben elkerülöm az ilyen helyzeteket. Mindenképpen elkerülöm a szabályszegést, és ha valami nem egyértelmű számomra, előbb kérdezek, minthogy cselekedjek. Köszönöm, hogy időt szántatok a kérelem elolvasására és megfontolására. >