Marco Fernando jelentkezési lapja a Redline Auto Service céghez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Snyder

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
348
227
V4 karakter
arno_mandelbaum
V2 karakter
snyder_nabryce
g6ihL4y.png


Teljes neve:
~Marco Fernando~


Születési helye, ideje:
~Las Venturas kórház, 1986.06.13~


Édesanyja lánykori neve:
~Elizabeth Marshall~


Jelenlegi lakcíme:
~Las Venturas RockShoze West 14/A~


Hány éve él a városban?:
~Körübelül 1 éve élek Las Venturas területén.~


Miért szeretne nálunk dolgozni?:
~Azért szeretnék náluk dolgozni, hogy megismerhessek új embereket, és mivel én nagyon szeretek járműveket szerelni, kiskorom óta szerelek járműveket, ezért tapasztaltnak érzem magam. ~


Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
~Mivel rengetek tapasztalatom van járműszerelés terén, illetve gyors és minőségi munkát végzek.~


Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
~Hivatalos cégnél még nem dolgoztam szerelőként, de mikor baj volt a járművemmel akkor otthon mindig megszereltem.~


Előző munkahelye(i):
~Las Venturas Vidéki buszsofőr.~


Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
~Természetesen rendelkezésemre áll érvényes vezetői engedély.~


A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.


Jelentkező Aláírása:
~Marco F. ~


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
~Jelenleg 8000+ játszott perccel rendelkezem a SeeMTA V3 Las Venturas szerverén. (( v3: 25.000+ v2 60.000+ játszott perc.)) ~


Eddigi frakcióid:
~((Nem voltam még a SeeMTA V3 Las Venturas szerverén frakcióban, viszont más SGS szerveren igen.))~


Jelenlegi frakciód:
~((Jelenleg nem tartózkodom frakcióban a SeeMTA V3 Las Venturas szerverén.))~


Mióta RP-zel?:
~ 2016 tavaszán vált számomra érdekessé a roleplay világ, akkoriban még kisebb szerverekre jártam fel rp-t tanulni, aztán mikor már bennem volt az az érzés, hogy már nagyjából megy ez nekem, felmentem a SeeMTA V2 szerverére,átjártam kb 6 frakciót és rengeteg + rp tapasztalatot szereztem. Szóval Így összesÍtve kb 3 éve rpzek.


Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
~Azért szeretnék szerelő lenni náluk, hogy mélyen áttapasztalhassam a frakciót, szerezhessek új barátokat és, hogy még jobban csiszoljak az roleplay tudásomon. ~


Miért pont téged válasszunk?:
~Azért, mert úgy vélem magam, hogy értelmes vagyok és viszonylag aktÍv játékos is.~


Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~Még csak 1 x voltam adminjailben, kihasználtam a munkajárművet, mert azzal mentem el autómentőt hÍvni haveromnak. kép: https://imgur.com/a/ApOmri7 ~


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~Még soha nem voltam kibannolva a SeeMTA V3 Las Venturasról kép: https://imgur.com/a/ApOmri7


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~Ezen a képeken lehet látni a névváltásaim. https://imgur.com/a/ApOmri7 ~


Voltál-e már szerelő?:
~Természetesen voltam szerelő a SeeMTA V2-őn és ott mind a kettőnél: Fix&Drivenál és a SCCS-nél is.~


Mennyi idős vagy?:
~Jelenleg 13 éves vagyok.~


Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
~ Körübelül 1 éve vagyok regisztrálva a szerverre, és azért van ahhoz képest ilyen kevés játszott percem, mert akkoriban annyira nem játszottam, de most kedvet kaptam rá és egyre sűrűbben játszok.~


Használsz-e TS3-at?:
~Természetesen használok Team Speak 3 klienst.~


Használsz Facebook fiókot?:
~Természetesen használok Facebook fiókot naponta.~


Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
~Hétköznapi napokban 2-3 óra, kivétel pénteken 4-5óra, Hétvégén 5-6 óra is lehet.~


Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
~Inkább délután környékén szoktam számítógép közelben lenni.~


Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
~Én az 1. lehetőséget tudnám teljesíteni. 1. "Hétköznap és hétvégén 13:00 órától már szolgálatba vagy" de viszont 13:00tól nem birok mivel még akkor suliban vagyok. Körübelül 15:00tól tudok dutyban lenni 14:20ra szoktam általában hazaérni, eszek, iszok, házi stb az tart kb 15:00-ig. ~


Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
~Rajmond a becsületes nevem. A barátaim Rajminak szoktak becézni. Jász-Nagykun-Szolnok megyében élek a családommal. Kedvenc sportom a vízilabda. Hobbim a motorozás, horgászás és dirt pályán való biciklizés. Nem vagyok rossz indulatú, barátságos vagyok és segítőkész.~
 
Utoljára szerkesztve:

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Adminjail-ed elég régi. Ha az aktivitásod tartod, akkor én támogatlak. Sok sikert. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Snyder

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
348
227
V4 karakter
arno_mandelbaum
V2 karakter
snyder_nabryce
Köszönöm szépen a támogatásod. :)
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.01.31. 18:00 - Redline Váró.
_______________________________________________________________________________________________________

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.