Marcello Antonio Lombard jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Onesail

Újonc
2019. 01. 17.
69
31
V4 karakter
-
LV karakter
Marcello Antonio Lombard
V2 karakter
-
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Marcello Antonio Lombard -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Italy Grosetto,1980.04.20 -

Bejelentett lakcím:
- Bayside Apartments 1 6.em 11 ajtó-

Telefonszám:
- +38-76-697-4734 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Mert gyerekkoromóta szeretem az autózást, autók adta élményt, és hobbyként szülőórszágomban autókat szereltem, szeretném itt is folytatni ezt a szakmát. -

Miért pont önt válasszuk?
- Több szempontban is alkalmasnak találtam magam, első szempont, hogy valamennyi tapasztalattal már rendelkezem szerelés terén, emellett nagyon segítőkész barátságos és elhatározott vagyok. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- A weboldalon találtam meg. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Olaszországban dolgoztam még, vezettem kisebb, nagyobb cégeket, emellett mindenféle kétkezű munkákat folytattam. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- Nem volt szerepem még kirúgásban. -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Marcello Antonio Lombard
Kelt: 2024.06.23. 18:00

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Bence -

Betöltött életkorod:
- 18 -

Jelenlegi játszott perced:
- 15886 -

Korábbi frakcióid:
- Ebben az évben Taxiban voltam, ezelőtt 2-3 évvel játszottam utoljára, akkor sok frakcióban megfordultam, hisz sok időn át játszottam, de kb. 0,5-1 évig Redlineos voltam. -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- Taxit kedv csökkenése, hisz nem volt suli időszakban elég hívás, emellett vizsgák miatt időhiány miatt hagytam ott. -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- 8-9 éve szeritnem már biztosan, és igen.-

Terveid a frakcióban:
- Hosszútávon tervezek a frakció tagja lenni, szeretnék egy biztos közösség tagja lenni. -

Miért válasszunk téged?
- Mert úgy gondolom, hogy könnyen beilleszkedek új környzetekbe, nyitott vagyok mindenre, sokat tudnék ezzel foglalkozni, és szerintem jófej vagyok. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Előre nem tudom megmondani remélem minél több hónapig lehetek a frakció tagja, nem tervezem itt hagyni.-

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 974 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Bencének hívnak 18 éves vagyok, nagyjából 9 éve gépezek, 7 évet játszottam huzamosan, majd egyik napról a másikra abbahagytam, most kikapcsolódásképp szeretnék újra elkezdeni játszani. Emellett informatikai szaközéppbe járok, jővőre érettségizem. Igaz, sokat nyaralok nyáron, de amikor itthon vagyok, esténként leülök kicsit kikapcsolódni. Magamat barátságosnak, és jófejnek tartom, természetesen van olyan aki ezt nem így gondolja, de sokan hasonlóképp gondolkoznak rólam. Hamarosan jogsim is lesz, már csak pár óra van hátra. Nem tudom mit írhatnék még ide, régen nagyon sokat LV-ztem, igaz játszottperceimben nem mutatkozik be hisz, Recoverynél nem igényeltem vissza. Inkább előtte tevékenykedtem a szerveren, és mindig is nagyon szerettem a közösség tagja lenni, itt játszani. A Régi systemet nagyon szerettem, de már az újjal is megismerkedtem barátaim által, és ez is nagyon tetszik, remélem elnyerem tetszéseteket, és szerelhetünk együtt! :) -
 

Markyy

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 11. 03.
231
115
21
V4 karakter
Andrey De Sousa
LV karakter
Antonio De Sousa
Jesse-Car-Service-logo2.png


Sajnálattal értesítjük, lapja bírálásra került: ELUTASÍTVA
Személyes megjegyzés -
Nem nyerte el a vezetőség tetszését.

Újrajelentkezését várjuk a következő ciklusban.



Antonio-De-Sousa-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.