Marcell McCarthy Jelentkezése a Fix & Drivehoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marrci

Újonc
2020. 06. 30.
25
3
V4 karakter
Marcell McCarthy

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 23 éves múltam ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Több mint 8 éve RP-zek ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Körülbelül 8 éve játszok a SeeMTA szerverein. A lap írásakor 28900 perccel rendelkezem a szerveren. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Nem voltam a fentebb felsoroltak közül egyikben sem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Napi 3-4 órát tudnék a frakcióra szánni. A szabályzatot elolvastam, tudomásul vettem és alkalmasnak tartom magam az abban megfogalmazottak teljesítésére. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Még 2017-ben egy rövid időt töltöttem a Fix & Drive-ban illetve amennyiben jól emlékszem a NAV tagja voltam, pár hónapon keresztül. Rövid időt töltöttem mindkét frakcióban, mivel az adott időszakban fejeztem be középiskolai tanulmányaimat, ami elvette a frakciókra szánt időt. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Jelenleg egy hosszabb kihagyás után tértem vissza játszani, emiatt nincs jelenlegi ismerősöm a frakcióban. Ennek ellenére könnyen alkalmazkodok és gyorsan be tudok illeszkedni közösségekbe. Mindezek mellett igazi csapatjátékosnak tartom magam, ami miatt szeretek másokkal együtt időt tölteni, beszélgetni, mások munkáját segíteni. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Szeretnék részese, és hasznos tagja lenni ennek a csapatnak, amely a szerver egy mozgató rugója. Szerelő nélkül nincs közlekedés, és még mennyit lehetne ezt fejtegetni. A való életben is hasonló munkakörben tevékenykedek, emiatt szeretném ezzel színesíteni az RP lehetőségeket a karakterem terén. Szeretném a leendő frakciótársaim munkáját könnyebbé, a telepen eltöltött idejüket pedig kellemesebbé tenni, az igazán színes személyiségemmel. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ A fent felsoroltak közül minddel rendelkezem. Ezeket napi szinten használom is.~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Marcell McCarthy ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Városi Kórház 2000.08.22 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Natalie Miller ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos Jefferson Street 165 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Technikusi végzettség Gépész területen ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Rendelkezem érvényes és aktív vezetői engedéllyel. A jogosítványom mellett aktívan napi szinten közlekedek személyautóval. Emellett jártas vagyok vontató illetve kamion vezetésben is. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Szeretném a munkámmal könnyíteni a leendő kollégáim munkáját. Ugyanakkor hasznos, illetve értékes tagja szeretnék lenni a szervezetnek, ahol szeretném a folyamatosan aktív személyiségemmel megmosolyogtatni munkatársaimat a nehéz napokban is. Fontos számomra a városlakóknak nyújtott segítség, amelyet a szerelői munkával nyújtanék, ezzel is hozzájárulva a mindennapi élet nehézségeinek leküzdéséhez. Fontosnak tartom a tisztességes illetve kitartó munkát, illetve hogy egy jó csapat tagja lehessek. Itt tudom elképzelni azt a hozzáadott értéket a csapathoz, amelyet tapasztalataimmal szeretnék nyújtani. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Kevés ideig dolgoztam 2017-ben a Fix & Drive szerelőjeként illetve a tanulmányaim is megkövetelik a szakmai jártasságot. Mindezek mellett szenvedélyem az autózás. Szeretek bütykölni, valamit mindig javítgatni az autóimon. Emiatt rendelkezem egy projekt autóval is, melyet magam tuningolok, fejleszttek, szükség esetén szerelek. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Csapatjátékos vagyok, aki teljes erőbedobással részt vesz a feladatokba. Nem tartom magam senkinél jobbnak, esetleg tapasztaltabb vagyok a szerelés és az autók terén, mint egy hozzám hasonló korú társam. Ennek okai az autók iránti szenvedély illetve a megfelelő érdeklődés a szerelési lehetőségek, praktikák iránt. Szeretem kivenni a részem a feladatból, ugyanakkor terhelhető, illetve monotóniatűrő is vagyok. Mindig találok megoldást esetleges felmerülő problémára. Mivel a kiszolgált állampolgárok elégedettsége a szakma egyik legfontosabb része, nagy hangsúlyt fektetek a vevők megfelelő tájékoztatására, igényeik kielégítésére. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
~ Név: Marcell McCarthy
Születési hely: Los Santos Városi Kórház
Születési idő: 2000.08.22
Elérhetőségi adatok:
Lakcím: Los Santos Jefferson Street 165
Telefonszám: +38-76-482-6230
E-Mail: Marcell.McCarthy@seemail.com
Képesítések:
Autodiagnosztika, Járműtechnikus
Belsőégésű motorok specializáció
Karoszériás OKJ-s képzés
Autóvillamossági jártasság
Gépész technikusi képzettség
Nyelvtudás:
Anyanyelv: Magyar
Idegen nyelvek: Angol, Német
Angol: C1 szint
Német: B2 szint
Kiemelkedő kommunikációs képességekkel rendelkezem. Erősségeim közé tartozik a csapatmunka, illetve a vevőcentrikus gondolkodásmód. Jó problémamegoldó készségeim vannak, illetve könnyen tanulok. A munkám során nagy figyelmet szentelek a részleteknek és törekszem a minőségi munkára. Számomra fontos, hogy amit kiadok a kezemből, arra azt mondhassam magabiztosan, "ez kész" mindenféle kétséget kizáróan. Mindig készségesen ismerek meg új megoldásokat, alkalmazásukat hamar elsajátítom, és hasznomra fordítom. Motiváltnak érzem magam az önfejlesztésre, folyamatos szakmai, illetve emberi fejlődésre.
Aláírás:
Marcell McCarthy
~
 
  • Imádom
Reactions: SzabiiTheLool

Maestro96

Újonc
2023. 01. 18.
61
28
V4 karakter
Eric Trenton
Szia!
Ez egy gyönyörű lap,szerintem mindenképpen megérdemelsz egy esélyt!



A fent leírtak alapján,a lapot: TÁMOGATOM.
 
  • Imádom
Reactions: Marrci

Panti

Kivételes tehetség
Támogató
2019. 01. 10.
2 075
1 110
22
Budapest XXII. Kerület
V4 karakter
Andrew P Eastman
LV karakter
Andrew Pablo
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Andrew P Eastman
Fix & Drive Mechanic Shop - Ügyvezető-Igazgató

Aláírás:
Andrew P Eastman
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.