Mappolás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Pancho Salvino >

Ötleted:
< https://imgur.com/a/t2bg9Lj A fényképen látható helyre kellene valami kisebb kerítést mappolni hogy aki a bányász munkát végzi az ne tudja levágni az utat. >

Megjegyzés:
< Több okból is írtam ez az ötletet az egyik hogy normálisan kell közlekedni a szerveren és nem össze vissza kacsázni a másik pedig az hogy a tegnapi nap folyamán és az elötti nap folyamán is egy waltonos nekem jött és még neki állt feljebb mikor totálkáros lett a waltonom a pofám leszakadt mikor még ő a hibás és még neki áll feljebb. A másik pedig az hogy nem lenne ez a sok baleset azon a környéken. Én írtam meg az üzemanyag szállítós ötletet is hogy több tartáj legyen valamint mikor ki jövünk a deponál szembe levő kis kerítés is nekem köszönhető meg annak az illetőnek aki be mappolta. Az az ötlet is sikeresen megvalósúlt remélem ez az ötlet is meg fog minnél előbb!
https://imgur.com/a/wHDNmv2 Ez szép gesztus volt, persze nekem jut eszembe ez az ötlet és akkor egyértelmű én is ott közlekedek mikor ez ellen vagyok. Az autópályán közlekedek csak sokan lusták le lassítani 90-re mert ott van egy traffipax, amúgy meg sokkal rövidebb az út a pályán mint ott átvágni az utat. Legalábbis én úgy vettem észre. >
 

Hopkins

Barangoló
2019. 01. 10.
144
83
24
Nyíregyháza
V2 karakter
Matthew Hopkins
Ha ide tesznek mappolást akkor még több mint 1001 helyre rakhatnának, hogy ne vághassák le az utat ezért nem támogatom.
De értem mit szeretnél! :)
 
  • Vicces
Reactions: Zacsii

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
K_pkiv_g_s.PNG

Röviden ennyi a véleményem erről. Rendvédelem dolga ,hogy az ilyeneket elhárítsa / megfékezze.
Nem kell azért elbarikádozni mert egyesek levágják az utat. IC el kell rendezni.
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
ha már mappolás, akkor a leadó cp-nél kéne valamit kezdeni, hogy ne legyenek előzgetések stb.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szia, ha kettő sávos lenne a kőleadó is lenne előzés. A mappolást ahogy leírták nem egy helyre lehetne tenni, és a rendvédelem figyeli is azt a helyet amikor arra járnak, ő dolguk volt, továbbra is az ő dolguk lesz annak szabályozása.
 

eznorbert

Pötyögtető
2019. 01. 10.
436
346
22
jaszterm.com
V4 karakter
enzo_martell
Sok helyen le lehet vágni az utat és nem csak ennél a munkánál.
Ezért van a NAV illetve a PD, hogy felügyelje ezeket.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Értem a problémádat azt is megértem , hogy a rendvédelemnek kell ezt ellenőrizni és büntetni érte. Viszont elég sokszor látni , hogy a rendvédelmi tagok is szeretik ott levágni az utat és nem azért mert arra ment az üldözött személy. Igazából oda a kanyarba az út szélén eltudnék képzelni egy szalagkorlátot , nyilván több helyen is levágják az utat, viszont ott lehetne mert kivitelezhető máshol pedig maximum úgy lehetne hogy a zöld tisztáson húzódna valami kerítés... viszont itt az út mellett egy korlát szerintem nem nézne ki rosszul és lenne is funkciója ez ellen.
Meglátjuk , hogy változik e majd valami , vagy a rendvédelem feladata lesz továbbra is. Kíváncsian várom lesz e belőle valami.
 

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Cseszheted Rajmi a btk-at mivel annyi játékos nincsen hogy minden szabálytalan játékost megfogjanak. A másik pedig az hogy minden rendvédelmis is át hajt ott, szóval nem is tudom miről csevegünk itt mi. Régi fórumon már ez szóba jött egyszer mi lenne ha csökkentenének a térkép nagyságából. De ezt a vezetőknek is észre kellene venni hogy a játékos állomány csökkent és nem csak azt kell figyelni mennyi pénz jön be havonta a szerverből. Tudom az igazság fájhat, de szerintem ebben semmi rosszat nem írtam. Kevés a játékos és sok a szabálytalanság a szerveren. Naponta 1-2 órát vagyok fent és az alatt az idő alatt legalább 10-20 adminbörtönt lehet látni. A játékos állomány többsége aki szeretne rpzni, bár ez nagy szó volt szerintem nem tud, mivel minden frakcióban az első elvárás hogy 0/24-be legyél jelentések legyenek meg ha nem akkor ki leszel rúgva. Egyáltalán a frakció vezetők örüljenek hogy van ember aki vállalja egyáltalán a mentőzést, rendőrségi feladatok elvégzését és sorolhatnám, nem még szabályokat szabni és ennyire szigorúan venni. Illegális frakcióknak az élete meg lejárt, semmi lehetőség nincsen számukra. Maffiának semmi hatalma nincsen, mivel bandák sincsenek meg úgy semmi. Szerintem itt nagyon el kell gondolkozni a vezetőségnek hogy ha szeretnének még hosszú távon bevételt a szerverből. Mert be tesznek egy-egy autót azzal nem hoz vissza nagy mértékben játékosokat a szerverre. Ez a kamionos munka nem volt rossz ötlet, de ezt is lehetne fejleszteni mondjuk hogy lehetne több kamion közül választani, vagy több pótkocsi legyen amik között lehet választani. Meg sok hasonló dolgokat lehetne betenni a szerverre. Első sorban én annyit tudok ajánlani hogy vagy LS és környékén játszanánk vagy SF és környékén. Mivel a jelenlegi helyzet az nem valami jó.
Rajmi válasza:
Stílusért a bant kaptad.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Teljes mértékben ic ügy az, hogy ki hogyan vágja le az utat
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Cseszheted Rajmi a btk-at mivel annyi játékos nincsen hogy minden szabálytalan játékost megfogjanak. A másik pedig az hogy minden rendvédelmis is át hajt ott, szóval nem is tudom miről csevegünk itt mi. Régi fórumon már ez szóba jött egyszer mi lenne ha csökkentenének a térkép nagyságából. De ezt a vezetőknek is észre kellene venni hogy a játékos állomány csökkent és nem csak azt kell figyelni mennyi pénz jön be havonta a szerverből. Tudom az igazság fájhat, de szerintem ebben semmi rosszat nem írtam. Kevés a játékos és sok a szabálytalanság a szerveren. Naponta 1-2 órát vagyok fent és az alatt az idő alatt legalább 10-20 adminbörtönt lehet látni. A játékos állomány többsége aki szeretne rpzni, bár ez nagy szó volt szerintem nem tud, mivel minden frakcióban az első elvárás hogy 0/24-be legyél jelentések legyenek meg ha nem akkor ki leszel rúgva. Egyáltalán a frakció vezetők örüljenek hogy van ember aki vállalja egyáltalán a mentőzést, rendőrségi feladatok elvégzését és sorolhatnám, nem még szabályokat szabni és ennyire szigorúan venni. Illegális frakcióknak az élete meg lejárt, semmi lehetőség nincsen számukra. Maffiának semmi hatalma nincsen, mivel bandák sincsenek meg úgy semmi. Szerintem itt nagyon el kell gondolkozni a vezetőségnek hogy ha szeretnének még hosszú távon bevételt a szerverből. Mert be tesznek egy-egy autót azzal nem hoz vissza nagy mértékben játékosokat a szerverre. Ez a kamionos munka nem volt rossz ötlet, de ezt is lehetne fejleszteni mondjuk hogy lehetne több kamion közül választani, vagy több pótkocsi legyen amik között lehet választani. Meg sok hasonló dolgokat lehetne betenni a szerverre. Első sorban én annyit tudok ajánlani hogy vagy LS és környékén játszanánk vagy SF és környékén. Mivel a jelenlegi helyzet az nem valami jó.
Komolyba tolod. Főni akkor megcseszem a BTK-mat. Szia.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: csibszi és Rider

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
Ahogy olvasgatom ezt a topicot én is azt tudom rá irni , hogy teljes mértékben IC ügy , hogy ki hogy közlekedik erre való a nav és a rendőrség
 

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
lenne értelme.. néha napján mikor fent vagyok akkor ilyen helyeket direkt lezárok.
de elméletbe "lagoltatnak" az RBS-ek..
 

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
530
19
Budapest
LV karakter
Sylvius Estrada
Nem hinném amúgy, hogy alap object laggoltatná a szervert.
Amúgy szerintem ez nem hiányzik a szerverről, bárhogyan nézzük teljesen ic ügy, hogy ki hol megy,
meg hogyha mégis beraknának pár mappolást akkor is kitalálni mindenki egy másik utat.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.