Manson R Ramsay------->Santorino

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mézön

Pötyögtető
2019. 01. 10.
533
215
LV karakter
Paul Ryder
V2 karakter
Manson R Ramsay
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Manson R Ramsay >

Panaszolt fél admin neve:
< Santorino >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen birálat,jogtalan jail:Röviden annyi volt a történet hogy fixnél állt egy Ekhszsz-el körözött e60 és mellette a tulaja,felszólítottam és ő vízbe ugrott,4-5 felszólítás után sem állt meg,és én ellőttem vízben a lábait.
Nézztem ma az admin pk-kat és Norby ezért nem szankciónált,több nagyobb admint megkérdet és ők azt mondták hogy szabad.
Admin[2] Koji: vízbe lőhetnek rá élessel
SzuperAdmin Bence: Lábát el lehet lőni
SzuperAdmin Bence: csak megölni nem leeht
>


Bizonyítékok:
< Nem tartom szükségesnek,ha kell bemásolom a jailem. >

Megjegyzés:
< nincs. >
 
  • Dühítő
Reactions: erikvok48211

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Sziasztok! Akkor még tudtommal nem volt semmi ilyen hogy lábat lehet lőni. Pont admin meeting után volt pár nappal ahol beszéltük hogy a vízben lévő emberekre való lövöldözésnek vége(teszem hozza hogy egy fegyvertelenre lőttetek). Ettől függetlenül én is utánakérdeztem hogy, ilyen esetben hogy lehet cselekedni és Uki is az ügy helyszínére jött és ő is alátámasztotta hogy nem szabad vízben lévő emberre tüzetnyitni. Elmondtam nektek hogy ilyen esetben szóljatok sürgősségi rádión mivel a legtöbb rendvédelmi frakciónak van predator hajója. Illetve igen bosszú PK-nak tűnik Paul jogos kitiltására nézve mivel ez az ügy már lassan több mint egy hetes. Részemről ennyi. Várom a bírálást. ///telo
 
  • Tetszik
Reactions: Unu

Mézön

Pötyögtető
2019. 01. 10.
533
215
LV karakter
Paul Ryder
V2 karakter
Manson R Ramsay
Bosszú pk?Hát ezzel jól mellé löttél,leírtam hogy tegnap nézztem a Norbyra való pk-t.Amióta a szerveren játszok azóta a rendvédelem ellövi a vízben menekülő lábát,és ezt Bence,és Koji is leírta.
 

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Szerintem hagyjuk amit az utóbb leírtál. TS-szobámból úgy mentél el hogy az hangzott el a szádból hogy még eldöntöd lesz-e kedved PK-t nyitni rám.
 
  • Tetszik
Reactions: Unu

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
A panasz jogos , Bence leírta Norby-nak is.
Szóbeli figyelmeztetésben részesítelek .
 
  • Imádom
Reactions: Mézön
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.