Manson Kral - Croxo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bladdy

Zöldfülű
2019. 01. 29.
160
74
V4 karakter
Joe Levis
LV karakter
Connor Pachelli
V2 karakter
Manson Kral
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Manson Kral COLOR] >

Panaszolt fél admin neve:
< Harison >

Panasz pontos megfogalmazása:
< kezdem az elejétől:3 napja kaptam egy ub ami utolsó esés vagyok majd tegnap haverom azt mondta menjünk rabolni elmentünk ott volt a csaj fogtam rá a fegyvert a haverom mondta hogy hölgyem kezeket fel ez egy rablás majd megnéztem a szintjét tab al lehet lőtt az ak47 eggyet én ezt nem tudtam hogy a tabbal lőnni de nem vettünk még el semmit a rabláskor ilyenkor amikor lőttem nagyon megijedtem mert nem tudtam mit csináljak hívni admint nem volt értelme mert 7hónaoja kb ugyan ez volt és akkor az admin azt mondta icc ügy és közel voltam a rendőr bázisához vagyis abban az utcában majdnem ezért inkább elmélyülten mert ha kijön a rendőr akkor megbírságol arrébb mentem erre Harrison bezár 500p DM amikor mondom is hogy véletlen volt és nem tudtam hogy tud lőni és ez icc ügy alapból ezért 500p et kaptam majd croxo bannolt mert utolsó esélyes voltam mert max 120p jailt kaphatok. Nagyon akartam vigyázni rá de nem tudtam az egészet hogy így tudok vele lőni ezért nem kellet volna sztem 500p re bezárni amikor régen is mondták IC ügy meg nem lett volna időm kihívni admint mert jöttek volna ki a zsaruk >

Bizonyítékok:
< Most éhez nem kell sztem >

Megjegyzés:
< Megértem hogy nem hitted el hogy véletlen volt mert nem tudtam hogy tabbal lő de miért lőttem volna le éppen volt nála asszem 3.5 Milla abból elvehettünk volna 3 misit nem tettem volna meg >
 
  • Vicces
Reactions: North
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.