Manson D Lorenz panasza Milánra!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KyRo

Barangoló
2019. 01. 11.
99
151
V2 karakter
Devin_Day
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Manson D Lorenz

Panaszolt fél admin neve:
Milán

Panasz pontos megfogalmazása:
Saját ügy intézése.

Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/SEEdlri
Megjegyzés:
Ha jól tudom a Silent squad Milán frakciója és ök bankot raboltak oda mentünk a frakcióval megtámadni öket ,hogy ha sikerül tudjunk egy kis pénzhez jutni aztán valamelyik silent squados meglötte a képen látható Steven t ö pedig elbújt és bevett egy gyógyszert ezután 1-2 percre rá Milán berakta öt jailbe a bankrablás kellő közepén!
Hozzászólhat minden Lorenzes is.

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
2019. 01. 11.
112
7
V2 karakter
Rebeka D Lorenz
Sziasztok/szép estét ! Nos ugye engem az egyik Slien Squados lőt,és ugye én vedtembe gyogyszert, és kaptam 400 perc AJ-t ami teljesen jogos. Visszont a szerver szabályzat írja hogy admin saját ügyet nem intézhet ! És ezért nem értem miért ő rakotbe AJ-be engem,mert meg értem hogyha berak egy másik admin és akkor ugye nem saját ügy intézés ! Az AJ jogos visszont saját ügyet intézet ! Enyi lenne a hozzá fűzni valóm,várom a bírálást.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
@Zizi szólt hogy gyógyszereztél, mondta hogy rak, csak gyorsabb voltam.
BTW te is fogsz egy jailt kapni, animba lettél rakva aztán leléptél.
edit:
Már nem is volt akkor bankrob.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Sziasztok,ha Milán nem előz be akkor tőlem kapja,nincs gyógyszerezés tűzharcban.
 
2019. 01. 11.
112
7
V2 karakter
Rebeka D Lorenz
Rendben köszönöm a választ, ahogy mondtam az aj szerintem is jogos csak erre voltam kíváncsi hogy miért intézet saját ügyet, na de köszönöm a gyors választ, további szép estét.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.