Mancini Bűnügyi Technikai jelentései [2024.07.15 - 2024.07.21]

.devil

<3
SzerverAdmin
v4
2021. 10. 21.
52
425
V4 karakter
Lucia Mancini 🐱
LV karakter
Nova Black 🥸
nni-fejlec.png


Bűnügyi-technikai jelentés formanyomtatvány

Teljes név:
Lucia Mancini

Rendfokozat:
Őrmester

Bűnügyi feladatok ellátásban résztvevő nyomozótársak nevei és rendfokozatai:

Tyler Roach - Hadnagy,
Pietro D Reyes - Törzszászlós,
Zareen West - Zászlós


Az ellátott bűnügyi feladat megnevezése:
Bűnügyi helyszínelés: Lövöldözés helyszínelése, holttest azonosítás

Tevékenység időpontja és időtartama:
2024.07.18 23:30:35 - 2024.07.18 23:51:07

Bűnügyi tevékenység, szituáció bemutatása és részletes leírása:
2024.07.18 23:28:18-kor érkezett sürgősségi rádión egy hívás, miszerint holttestet találtak. Tyler Roach, Pietro D Reyes és Zareen West kollégáimmal érkeztünk a hívásra. A társszervek segítségével lezártuk az érintett területet, majd előkészítettem a kellő és szükséges eszközöket a terep és a sérült felméréséhez. Első sorban steril, tiszta gumikesztyűt húztam mellyel megvizsgáltam a test életfunkcióit, sajnos nem volt tapintható pulzus, légzést nem tapasztaltunk. Hőmérő segítségével a környező terület, infrahőmérő segítségével pedig a holttest hőmérsékletét mértem le, melyből kiderült, hogy frissen lőtt testtel van dolgunk. A sérült további vizsgálatai során kiderült, hogy a homlokán bemeneti seb volt látható, feltehetően egy .45 ACP lövedék okozta azt amely egy maroklőfegyverből süthető el, kimeneti sebet is találtunk, ezért idegen test nem maradt a koponyában. Ezeket a méréseket szondával, a lőtt sebbe helyezve a menetirányból számoltam ki és ejtettem meg. A szükséges mérések után, permetező flakont készítettem elő melyben 2:1 arányban oldottam fel vizet és fémnyom reagenst. Az így elkészült egyveleget összeráztam az érintett területre, a sérült ruházatára és magán a sérült bőrén is végigfújtam, kis időt várva UV lámpát vettem elő, mely használatával észleltünk lőport. A kapott eredményeket fényképezőgép segítségével dokumentáltam. Az elvégzett vizsgálatok után a férfi személyazonosságát igazoló iratokat kerestem, találtam is egy személyit nála, amely férfi 1:1 a sérültre hasonlított. A sérült nem más volt, mint Francescus Perez. A munka legeslegvégén egy hófehér krétát vettem elő, mellyel a testet rajzoltam körbe. Miután mindennel végeztem, jelentést tettem a hulla elszállításáról, összecsomagoltam a bizonyítékokat és visszatértünk a központba.

Fényképes dokumentumok:
b1.png

b2.png
 
  • Fire
  • Imádom
Reactions: Szigi és ePY