Malone jelentkezése moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
F

Farkas6976


x3zePcK.png


IG neved:
- Ryan Woodsworth -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Kb 2 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Még nem,de nem is tervezem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen, a SeeMTA V2-es TS szerveren. Kb. 3 hónapig -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 3-4óra. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 3-4óra. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Azért mivel nagyon szeretek segíteni az embereknek,emellett megbízható vagyok. Van már tapasztalatom is a feladat terén. Nagyon beszédes vagyok,emiatt viszonylag jó is a kommunikációs késségem. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért szeretnék moderátor lenni,mivel a játékosok mindennapjait szeretném jobbá tenni,azzal hogyha bármilyen kérdésük van akkor tudnak hozzám fordulni. Emellett megszeretném ismerni a csapatot,és új barátokat szerezni. Emellett a régi tapasztalatimat szeretném itt értékesítneni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Hogyha kérdeznének valamit a TeamSpeak használatáról akkor azonnal válaszolnék,hogyha valamit nem értenének akkor hozzám bármikor fordulhatnának. Próbálnám a játékost rávezetni arra hogy a TeamSpeak-en is ugyan úgy vannak szabályok amiket bekell tartani,mint a szerveren. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Nem ismerem a többi jelentkezőt,emiatt nem tudok konkrét jellemzőket mondani amivel több lennék,de úgy átlagba tudok beszélni. Rengeteg pozitivitással állnék hozzá. Mindenkivel kedves vagyok. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sajnos nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Konkrét célom nincs még egyenlőre. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Bőbeszédű -
-
Kedves -
-
Terhelhető -

Negatív:
- Hogyha úgy van akkor kiállok mindig az igazamért. -
-
Legtöbbször azt is kimondom amit csak gondolok,és ezzel rengeteg embert megtudok bántani. -
-
Néha káromkodom. -

Mennyi idős vagy?:

- 14 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok! Dávidnak hívnak 14 éves vagyok. Az MTA-s "karrieremet" 2017. nyarán kezdtem el. Szabadidőmben legtöbbször játszok vagy fotózok. Emiatt a jövőben vagy informatikus, vagy fényképész szeretnék lenni. Kicsit rövidre sikerült ez a bemutatkozó,de hogyha felvételt nyerek,akkor kifog derülni hogy sokkal többet tudok. -
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Elég rövidke lett. Talán majd legközelebb.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.