Malloy jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
m6fzMHr.png

SPECIAL OPERATIONS TASK FORCE
[1] Személyes adatok:
1.1 TELJES NEVE: Anthony Wiedeman
1.2 SZÜLETÉSI IDEJE: 1990/09/30
1.3
RENDFOKOZATA: Titkos Ügynök

[2] Kérdőív:
2.1 MIÉRT ÉRZI MAGÁT MEGFELELŐNEK A POZÍCIÓRA?
Mivel szerintem kellő tapasztattal rendelkezek ennek a fokozatnak a betöltésére.​
2.2 MI AZ ALOSZTÁLY FELADATA, MUNKAKÖRE?

ATM Rablások, Túszejtések lebonyolítása, Bank/Aranyraktár rablások​
2.3 ÍRJON LE 5-5 POZITÍV ÉS NEGATÍV TULAJDONSÁGOT MAGÁRÓL:

1. Figyelmes -- Nyugalmatlan​
2. Erős-- Néha lusta​
3. Pontos-- Irigy​
4. Kitartó-- Makacs​
5. Őszinte-- Kritikus​
[3] Szituációs kérdések:
3.1 ISMERTESSE A TÚSZDRÁMA LEMENETELÉT, ELEJÉTŐL, VÉGÉIG:

Megérkezik az értesítés, miszerint túszt szereztek, és pénzt, szabad utat,stb követelnek. A túsztárgyaló felhívja a túsztejtőt, majd megkérdezni, mik a követelményeik. Ezeknek próbál eleget tenni, közben társainak mondja az adott álláspontot. Társai beöltöznek, értesítik a többi társ szervet is közben a túsztárgyaló próbálja összeszedni a kért dolgokat. Amennyiben minden megvan, a társszerrvekkel együtt kiérkeznek a gyülekezési pontra, mindeközben a túsztárgyaló elindul a túszért. Amennyiben sikeresen kimenekítette a túszt, értesíti társait, majd megindulnak az adott helyszínre, ahol lefolyt a túsztárgyalás. Kiérkeznek a helyszínre, megkezdődik a behatolás, majd a taktikák használatával a célszemélyek kiiktatása/megsebesítése.​
3.2 MIT TESZ, HA A LÖVÖLDÖZÉS SORÁN A CÉLSZEMÉLY MAGA FELÉ FUT, CIVILEKKEL, TESTPÁNCÉLT KREÁLVA?

Értesítem a társaimat, mindeközben próbálok valami fedezékbe bújni. Amennyiben fedezékbe bújtam, társaim segítségével próbáljuk feltartani a célszemélyt, mindeközben próbáljuk halálról megsebesíteni a célszemélyt, a civileket pedig biztonságban megmenekíteni.​
3.3 A LÖVÖLDÖZÉS SORÁN MEGSEBESÜL TÁRSA, ÉS FELETTESE. FOLYAMATOS TŰZ ALÁ VONTÁK MAGUKAT. HOGYAN FEJEZI BE AZ AKCIÓT?

Értesítem mindenről a társszerveket, közben erősítést hívok. Próbálom feltartani a célszemélyeket, mindeközben védeni társaim/magan életét.Amennyiben megérkeznek a társszervek tagjai, próbáljuk megsebesíteni/kiiktatni a célszemélyeket.​
Pekxy válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
m6fzMHr.png

SPECIAL OPERATIONS TASK FORCE
Tisztelt Kommandós! Vezetőség megkapta, és feldolgozta lapját. Örömmel tájékoztatjuk, hogy lapját elfogadta a vezetőség!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.