Malloy jelentkezése SPSU köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼

qMCG8Ao.png

JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY

[1] SZEMÉLYES ADATOK

1.1| TELJES NEVE: Niko D'Knox

1.2| SZÜLETÉSI IDEJE (YYYY.MM.DD): 1995.09.30


1.3| RENDFOKOZATA: Törzsőrmester



[2]KÉRDŐÍV

2.1| MIÉRT SZERETNE SPSU TAG LENNI?
Szeretném elősegíteni az állománytagok munkáját.

2.2| VOLT MÁR TAPASZTALATA HELIKOPTER VEZETÉSÉBEN?
Igen.

2.3| VAN SAJÁT MESTERLÖVÉSZ PUSKÁJA? (IGEN/NEM)
Igen.

2.4| HA NEM RENDELKEZIK SAJÁT MESTERLÖVÉSSZEL, VÁLLALJA A FELELŐSSÉGET AZ ÁLLOMÁNYTÓL KAPOTT FEGYVERÉRT? (IGEN/NEM)
Nem.


[3] SZITUÁCIÓS KÉRÉDSEK

3.1| FEGYVERSZÁLLÍTÁS ZAJLIK. ÉSZREVESZ EGY NŐSZEMÉLYT KÜLÖNÖS VISELKEDÉSSEL A KONVOJ ELŐTT 350 MÉTERREL. A NŐNÉL EGY KISEBB GRÁNÁT VAN AMIVEL KOMOLYABB SÉRÜLÉST TUD OKOZNI 5 KATONÁNAK, DE NEM ÉLETVESZÉLYES. A NŐ ELBÚJIK MAJD MIKOR A KONVOJ KELLŐ KÖZELSÉGBE KERÜL KIBIZTOSÍTJA A GRÁNÁTOT. MIT TESZ?

Leszállok egy megfelelő helyre, majd felmérem a terepet körülötte, amennyiben tiszta, figyelem az illetőt. Értesítem közben társaimat, amennyiben látom, hogy a gránátot elakarná dobni, megsebesítem az illetőt, majd mihamarabbi segítséget kérek.

3.2| HELIKOPTERT VEZET, SÜRGŐSSÉGI HÍVÁSRA BIZTOSÍTANI KELL EGY TERÜLETET AHOL TÖBB SZEMÉLY VAN. A RÖVEDD ÚT EGY VÁROSON ÁT VEZET AHOL KIS HIBÁZÁSSAL AZ ÉPÜLETNEK CSAPÓDHAT A HELIKOPTER., VISZONT A HOSSZABB ÚT ESETÉN 5 PERCET VESZÍT. MIT TESZ?

Rövidebb távot választom. Magasabbra repülök a géppel, majd így folytatom az utam.

3.3| TÚSZEJTÉS FOLYIK, A MEGFELELŐ POZÍCIÓJÁN TARTÓZKODIK. MEGPILLANT 6 IDEGEN FÉRFIT AKIKNÉL NEM LÁT NAGYKALIBERŰ FEGYVERT VISZONT A LAZÁRT TERÜLETEN BLÜL TARTÓZKODNAK ÉS A KATONÉK FELÉ FUTNAK. MIT TESZ?

Értesítem társaim, hogy még is mit látok. Feltételezhető, hogy kis kaliber is lapulhat az illetőknél, ezért nem árt az óvatosság.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
EZENNEL BEFEJEZTE A JELENTKEZÉS KITÖLTÉSÉT. AZ SPSU VEZETŐSÉGE NEMSOKÁRA ÁTOLVASSA ÉS ELBÍRÁLJA.


 

Revo

Moki Killer
2019. 11. 17.
105
49
V4 karakter
-
LV karakter
Trevor Dknox
V2 karakter
-
NNI_fejl_c.png

Tisztelt nyomozó!
A Special Porpuse Sniper Unit vezetősége megkapta, és feldolgozta a jelentkezési lapját. Ön felvételt nyert, az SPSU alosztályába! Keressen fel egy alosztály parancsnokot!


Tisztelettel, Név Rendfokozat!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.