Mako Brassco per indítványozása [DC039]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Makó

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
748
565
31
New York
V4 karakter
Mako Szabolcs
LV karakter
Mako Brassco
V2 karakter
Mako Szabolcs
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Mako Brassco ~

Születési hely, idő:
~ New York, 8/18/93 ~

Bejelentett lakcím:
~ 3281 Bryant St, Las Venturas 89107 ~

Telefonszám:
~ 3876 111 3223 ~



Alperes adatai

Név:
~ Ismeretlen ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ 3876 114 0241 ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020. 07. 25. Online hirdető felület ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ Nem keletkezett. ~

A történtek részletes leírása:
~ 2020.07.25.-ai napon felrakott hirdetésre 2020.07.25.-án tettem egy ajánlatot, amit később felüllicitáltak, majd ezt követően többen (köztük Én is) visszavonták (tuk) az ajánlatukat majd megkerestem a legnagyobb ajánlatot és arra emeltem még, ezáltal én lettem a legnagyobb licitáló. A hirdető feladója másnap lezáratta a hirdetést. Ugyanaz a telefonszám szerepel ennél, mint az Augusztus 02.-ei esetnél is ahol szintén én voltam a legnagyobb ajánlattevő és egy ugyanolyan típusú autóról volt szó. Ennél sem sikerült megvennem az autót, mert a hirdető feladója hirtelen minden indok nélkül lezáratta. ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: 2020.08.17. ~
Mako Brassco
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Mako Brassco!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • A hirdető fél egyértelműen jelezte, hogy az Ön által felkínált összeg értékében nem hajlandó megválni gépjárművétől. Ezenfelül hirdetésében kikötötte, hogy a jármű csak a városban kerül eladásra. A hirdetés lezáratásának nyomós és elfogadható indokolása, hogy a gépjármű eladásra került. Ezúton megjegyezendő, hogy a nem nyilvános módon - például privát üzenet formájában, a városban - tett ajánlatokkal is számolni kell.
Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.