Mako Brassco --> Ernesto Grande [Dimi]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Makó

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
748
565
31
New York
V4 karakter
Mako Szabolcs
LV karakter
Mako Brassco
V2 karakter
Mako Szabolcs
zoldlogo.png

Neved:
< Mako Brassco >


Panaszra tett játékos neve:
< Ernesto Grande >


Panasz oka:
< * Munkajármű magáncélra való használata
* Súlyos NonRP
* Forgalmas helyen való DM
* MG
>



Bizonyíték: ( Kép, Videó, Log ):
< A bíráló adminnak privátban elküldöm a videót. >


Megjegyzés:

< Egy Coca colás sprinteres kocsival oda hajtott a telepre, ami kb TK-s volt, majd látván, hogy hajnali háromnegyed 4-kor nincs bent senki a telepen, gondolta, akkor elővesz egy kést és az összes protectes kocsit leTK-zza. Később amikor meglátott ezt a tevékenységét nem hagyta abba és tovább csinálta. Később amikor letettem a kocsim, elkezdett felém futni a késsel, és megölt a szerelő telep kellős közepén, majd IC megkérdezte "Mizu Makesz" (5-ös szintű, biztos vagyok benne, hogy IC nem ismer) >
 

voiceofaveteran

Feelin' like it's seventh grade
2020. 04. 08.
327
594
V4 karakter
Dimitry Degtyarev
LV karakter
Dimitry Degtyarev
Szép reggelt, a panaszt én fogom bírálni.
Várom az érintett játékos válaszát 24 órán belül.
Egyúttal, kérlek küldd majd át nekem a videót @Makó, köszi.
Edit:
Videót átküldte, megvárjuk az érintett játékos válaszát.
 

Makó

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
748
565
31
New York
V4 karakter
Mako Szabolcs
LV karakter
Mako Brassco
V2 karakter
Mako Szabolcs
A videót privát üzenetben továbbítottam.
 

nagyernobeast

Újonc
2020. 09. 09.
4
13
V2 karakter
nagy erno beast
Drága egyetlen Mako Brassco Szabolcs!
Nagyon örülök, hogy egy ilyen magas színvonalú, jo hangnemben megírt panaszkönyv tárgya lehetek. Szintén örülök hogy a bandád tetszését jelzi a megfelelő reakciókkal. Viszont annak nem örülök az elmúlt 5 évben nem volt jobb dolgod mint a szerelőtelepen AFK-nak lenni, visszamenőleg v2-n is 0-24-ben ott voltál a telepen. Nem értem miért kell lenézni 5-ös szintem miatt, 12-ei regisztráciom óta 2107 percet jatszottam, a kedvedért ez 72 órából 35, ugyhogy ha így folytatom hidd el nem te leszel az AFK-olt percek királya. Sajnálom azt is hogy ilyen mértékű Nonrp-nek lettél az áldozata. Indulatos voltam több okból is, sajnos rosszkor voltál rossz helyen és rajtad vezettem le. Bűnős vagyok nem tagadom. Ennek ellenére amikor visszajöttél sajnos te is sikeresen le RK-ztál, nem gond. Mivel te vagy Mako Brassco Szabolcs, én elnézem neked.

Tisztelt legfelsőbb bíróság! (Úgymond Dimi)
Nem szeretném ha bizonyítékok elhallgatásában lennék elítélve ezért szeretném kérni, hogy én is láthassam és tanulmányozhassam a fentebb említett videót. Mindemellett szeretnék bocsánatot kérni Szabolcstól, Mint említettem hibát követtem el, de tudom hogy nem ez a célom, én a jó cselekedetek pártolója vagyok, de mégis csak egy ember. Végszóként csak annyit szeretnék mondani, kérlek titeket tiszteljétek a szándékom, és azt, hogy szeretnék még alkotni a szerveren is, és a fórumon is maradandó dolgokat.

Köszönöm.
 

Makó

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
748
565
31
New York
V4 karakter
Mako Szabolcs
LV karakter
Mako Brassco
V2 karakter
Mako Szabolcs
Az RK RP szituáció hiányában nem megalapozott.
 
  • Vicces
Reactions: peko

voiceofaveteran

Feelin' like it's seventh grade
2020. 04. 08.
327
594
V4 karakter
Dimitry Degtyarev
LV karakter
Dimitry Degtyarev
Add meg a tiszteletet másoknak (remélem nem kell felidéznem melyik sorra gondoltam ezzel.), és pótold az LV IG nevedet is.
 

nagyernobeast

Újonc
2020. 09. 09.
4
13
V2 karakter
nagy erno beast
Mit az hogy nem, Nonra nem kéne nonnal valaszolni. Elmondták szerintem neked is. Meg ne haragudj de téged el kell hogy kerüljelek mert látom 71es szinttel te hozod a szabályokat ezek szerint és nem mások, számomra tárgytalan az egesz innentől.
 
  • Tetszik
Reactions: Kepes és bubbi

Makó

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
748
565
31
New York
V4 karakter
Mako Szabolcs
LV karakter
Mako Brassco
V2 karakter
Mako Szabolcs
A panaszra tett személy által megemlített "RK"-nak értelmezett Önvédelem bizonyítékát továbbítottam Dimi felé.
 

voiceofaveteran

Feelin' like it's seventh grade
2020. 04. 08.
327
594
V4 karakter
Dimitry Degtyarev
LV karakter
Dimitry Degtyarev
Nagyszerű, mivelhogy a panaszra tett személy válaszolt, ezért elbírálom a panaszt.
1. Ha Makó úgy gondolja, akkor majd átküldi a panaszra tett személynek a videót.
2. A kettő videó alapján a panasz jogos.
3. Mivelhogy a stílusod az eléggé érdekes volt itt a pk alatt , ezért ezt figyelembe véve fogok bírálni.
4. A büntetésed 300 perc adminjail lesz, NonRp, munkájármű magáncélra való használata, DM indokkal
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: CodyCo és Picsu

voiceofaveteran

Feelin' like it's seventh grade
2020. 04. 08.
327
594
V4 karakter
Dimitry Degtyarev
LV karakter
Dimitry Degtyarev
Szerveren kiosztottam, helyezhető a lezártak közé.
 
  • Vicces
Reactions: CodyCo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.