makkos nagy ötlete

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bigmac

Írnok deák
2019. 01. 10.
633
3 522
V4 karakter
luigi palmiro
LV karakter
dwight gallagher
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< wayne_henson >

Ötleted:
<
Nos üdv, lenne két apró ötletem amivel javíthatnánk a szerveren.
- A maszkokat kizárólag az illegális frakciók tagjai használhassák, elég nevetséges ahogy minden második civil maszkban rohangál és kereskedik a horgászhelyen/helyeken és úgy kb mindenhol.
- Az "Üdv eladó?"-zás betiltása, szabályzatba foglalása. Tudom ez a rész sokaknak nem tetszik, de hihetetlenül cringe/nonrp-s amikor egy random emberke odaszalad hozzád (maszkban) aztán rákérdez, hogy eladó-e a kocsija. Hanyagoljuk ezt, szörnyű. >


Megjegyzés:
< Jöhet hideg-meleg, ilyen-olyan beef úgyis éhes vagyok már. (ha-ha) >
 
Utoljára szerkesztve:

Nowiczky

ExOperátor V2
Támogató
2019. 02. 28.
391
176
Heves County, Eger
steamcommunity.com
V4 karakter
Nowiczky Guerrini
LV karakter
Nowiczky L Nowakowski
Az OMSZ-es tagok közül is viselik páran. :ROFLMAO:
Na csőke,mint OMSZ-es tag,azért viselik a maszkot mivel,pár ember azt RP-zte hogy ő "koronavírust elkapta",és nincsen úgy mond "szájmaszk" így ez nekik meg van engedve.Nincsen több hozzá főzni valóm.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Hayas és Pitee

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ha kicsit bele gondolsz az OMSZ számára fontos lenne a maszk ,de mivel konkrétan olyan maszkot nem kapnak vagy esettáskát így az e-féle maszkot használják. Nem értem ezen mi a nevetséges , használják rp szituációkhoz és nem funolnak a kiegészítőkkel mint mások. Az pedig , hogy egy kendőt csak illegál frakciósok viseljenek nem látom értelmét , mindenki számára adott az a kiegészítő és nyugodtan lehet használni , irl se csak egy bűnöző visel kendőt akár és attól , hogy valaki kendőt visel nem biztos , hogy bűnöző. Ötleted nem tudom támogatni.
 
C

Capy

Én értem, de hogy koponyás maszkban? Vannak kicsit normálisabb maszkok is, ami mondjuk illik is az ő szerepükhöz.
 
  • Tetszik
Reactions: bigmac

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Hát ennek marha nagy értelme lenne. "Üdv,eladó?"-t alig látni a szerveren. Maszkot miért ne lehetne viselni? Járványidőszak van IC is, azért látsz minden "2. Civilen" maszkot. Amúgy meg, IRL csak bandásokon van maszk? Nem. Akkor?
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ha már ennyire belemegyünk a kötekedésbe , mondhatnám , hogy egy patológián vagy olyan osztályon miért ne... Sok ilyen dologba bele lehetne kötni nem csak az OMSZ terén , a másik , hogy ameddig nincs az OMSZ-nek rendes orvosi maszkja , látható felszerelése , és ők mégis ilyen módon megoldják , hogy valamennyire rps legyen , akkor annyit szerintem eldönthetnének maguk milyen kinézetűt szeretnének viselni. Szerintem örüljünk , hogy van OMSZ-es aki még küzd , hogy legyen rendes omsz-es rp és szerintem ezt meg kellene becsülni. Erről az omsz-maszkos dologról leírtam mindent részemről , nincs több hozzáfűzni valóm.
 
  • Tetszik
Reactions: bigmac és aBalazs

shhhhhh

Újonc
2019. 01. 10.
63
86
Nincs sok értelme ennek az ötletnek szerintem még senkinek nem vette el a játékélményét, és eddig nem hiszem, hogy zavart volna valakit, hogy maszkba mászkál egy civil ha fel akarja venni akkor felveszi 2 évig kb senki nem kötött bele ilyenbe de ha szerinted ""CRINGE"" akkor legyen úgy
 
  • Imádom
Reactions: bigmac

bigmac

Írnok deák
2019. 01. 10.
633
3 522
V4 karakter
luigi palmiro
LV karakter
dwight gallagher
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: shhhhhh

AttilaYT

Zöldfülű
2019. 01. 21.
183
181
V4 karakter
Isabella Lara Smith
LV karakter
William Alex
V2 karakter
Isabella Smith
hogyha az OMSZ-nek is engedélyezve lenne akkor pöpec :) TÁMÓGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: Pitee

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
530
19
Budapest
LV karakter
Sylvius Estrada
Ezt úgy támogatnám ha csak bandáknak lehetne.
Mióta látunk maffiákat egy kendővel a képükön?
Ma már amúgy is minden második szembejövő maszkot visel magán.
 
  • Tetszik
Reactions: bigmac
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.