Makaveli Lanoyd jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 820
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
NNI_BVE.png

hr_-_forum.png

Nemzeti Nyomozó Iroda
Bevetési Főosztály - Jelentkezési formanyomtatvány

INFORMÁCIÓK ÖNRŐL

[#1] Jelentkező teljes neve:

< Makaveli Lanoyd >

[#2] Anyja leánykori neve:

< Margareta Lanoyd >

[#3] Születési helye, ideje:

< Los Santos Korház, 1998/12/12 >

[#4] Bejelentett lakcíme:

< Las Colinas Tree str. 2 >

[#5] Az ön rendfokozata:

< Nyomozó >

[#6] Az ön beosztása:

< Nyomozó >

[#7] Mióta szolgál az állománynál?

< Több mint egy hete >

hr_-_forum.png

KÉRDŐÍV

[#1] Miért szeretne a Bevetési Egységhez tartozni?

< Ki szeretném magam próbálni az alosztályban, jobb fegyverkezelés kitanulása miatt is. >

[#2] Miért gondolja magát lenne a legmegfelelőbb a poszt betöltésére?

< Az M4-es gépfegyvert jól tudom kezelni, ezáltal szerintem megállnám a helyem az alosztályban. >

[#3] Soroljon fel magáról 5 negatív tulajdonságot!

< Amit adsz-azt kapsz elven működök amiből nem mindig sül ki jó dolog. Néha-néha lusta vagyok dolgokhoz. Könnyen felhúzom magamá viszont amilyen gyorsan felhúztam magam olyan gyorsan le is nyugszom. Egy-két dolgot amit nem tartok értelmesnek arra vissza kérdezek és megvitatom, amelyből eléggé nyers beszélgetés lehet. És hát... a legrosszabb tulajdonságom, amin nagyon változtatni szeretnék az-az, hogy kissé makacs vagyok. >

hr_-_forum.png

SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK

[#1] Ismertesse hogyan zajlik le egy teljes túszdráma a legelejétől a legvégéig!

< Ha bejön az információ, hogy túszt ejtettek, akkor felvesszük a kapcsolatot a túszejtővel. Éresítjük a társszerveket, az állományt sorakoztatjuk. Megkérdezzük a követeléseket, illetve megtudjuk a helyszínt. Ezek elvégzése után megszerezzük a váltságdíjat, elindulunk az épületbe ahol a túsz van, vagy ahova a pénz kell tenni(jelen esetben legyen gyár. Bevisszük a pénzt, kihozzuk a túszt és biztonságba helyezzük. Felsorakozunk az ajtónál és ha nem adták meg magukat a túszejtők/túszejtő akkor behatulunk. >

[#2] Az akció során megsebesül a társa, és a felettese, azonban folyamatos tűz alá vonták magukat, ezért a mentőegységek nem tudnak a sérültekhez jutni. Mit tesz ez esetben?
< Fedezékbe húzom őket és egy-egy érszorítóval elszorítóm a vérzést és erősítsét hívok a helyszínre. A mentőegységeket egy biztonságos helyre hívom és az erősítés megérkeztével megpróbálok a sebesült társakkal a mentőhöz eljutni . >
 

forog a fold

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
341
711
LV karakter
cristiano ronaldo
V2 karakter
conor mcgregor
NNI_fejl_c.png

Tisztelt nyomozó!
A Bevetési Főosztály vezetősége megkapta, és feldolgozta a jelentkezési lapját. Ön felvételt nyert, a BVO alosztályába! Keressen fel egy alosztály parancsnokot!


Tisztelettel, Shara Kydd, Titkos Ügynök!
 
  • Tetszik
Reactions: makaveli
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.