Madison McCray - Jelentkezési lapja a See City Car Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Al3x

Újonc
2021. 06. 27.
70
26
21
V4 karakter
Tiziano Estrada
LV karakter
Simona Zedner
V2 karakter
Tiziano Estrada
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Alex
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: (80139) perc
IC SZINT: 41

KOROD: 18
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/KfnpU1l, https://imgur.com/Oeu6gnz

EDDIGI FRAKCIÓID: TEK,OMSZ,SCCS,FIX
TÁVOZÁSAID OKA: TEKből kirúgtak/utolsó esély eljátszva, OMSZből kirúgtak azért mert egy vezetési teszten elrontottam valamit, SCCS ből kirúgtak azért mert túl sokat kellet törölni a progiból, a FIXből már nem tudom hogy kerültem ki...
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Igen.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Barbara Dixon
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Elszámoltam egy csomó dolgot progiba amiket mindig ki kellet törölni.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Természetesen

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
A teljes nevem Balla Alexander Norbert, 18 éves vagyok. Nagyjából mindig játszok, ritkán járok ki/el, nem vagyok nagyon beszédes, csöndes tipus vagyok. A helyes irási hibáim kérlek nézzétek el, Erdélyi vagyok és ezért ilyen. Most jelenleg 11es vagyok, nemsokára végzek az iskolával, szabó szakon végzek. Tudom - tudom, egy kicsit fura, de ez van ha végzek az iskolával arra gondoltam hogy tovább tanulok valaminek ami tényleg érdekel ezt követően elkezdek dolgozni. Azt még igy a vége fele megemlitek hogy nem nagyon szeretek magamról beszélni csak ha nagyon muszáj, kevés az önbizalmam, ezért nem szeretek magamról beszélni, Max úgy ha konkrét kérdést tseznek fel hogy mondjuk a fenti kérdés is hogy... "Hogy hivnak?", Ez lennék én.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Azért szeretnék az SCCS tagja lenni mivel a barátaim is ide jelentkeztek és új barátokra szert tenni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Nincs

Antoon válasza:
Kérlek frissítsd az InGame neved, mivel elavult. 12 órád van rá!
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
Későbbiekben térjünk erre vissza.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.