Madison leonard jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Damnn

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 16.
300
97
19
LV karakter
Harry Whitehill
V2 karakter
Harry Whitehill

x3zePcK.png


IG neved:
- Madison Leonard. -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 1-éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Igen.Az indok: Nem megfelelő "IG" név használata.Az időt pontosan nem tudom, 1-2 hét lehetett körülbelül. Ekkor még nem ismertem a TS3-at.-

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- See Game System TS3 szerveren még sajnálatos módon nem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Nagy általánosságban 3-5 órát.(Nem mindig csak LV-TS3-on ) -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Moderátor szoliban naponta ,4-5 órát ,hétvégén akár 5-6 órát is. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Több TS3-szerveren voltam moderátor-operátor, ezért tisztábban látom át a TS3-at. Nem gondolom rossznak a kommunikációs késegemet sem. Könnyen oldom meg a problémákat. Szeretnék segíteni az embereknek, és szeretném jobbá és élvezetesebbé tenni a TS3-at.-

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretném élvezetesebbé tenni a TS3-szervert. kiszeretném itt is próbálni itt is magam, valamint bizonyítani a helytállásomat. Új embereket megismerni,valamint alkalmasnak érzem magam a feladatra. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Részletesen elmagyaráznám nekik a éppen aktuális helyzetben a megoldást , teendőket. Ha esetleg felcsatlakozik egy nem regisztrált játékos ,első sorban behúzom, és köszönök.Természetesen kikérdezem, ha megfelelt a elvárásoknak rá adom a civilt, vagy a nem szerver játékost. Ha esetleg nem lenne tisztában a szabályzattal akkor elküldöm/megmutatom a szabályzatot és hogy hol van részletesen elírva, és megkérem ha úgy érzi hogy tisztában van a szabályzattal akkor írjon rám , és fojtatódik a teszt. majd behúzom a tanuló szobába. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Az én belátásom szerint aktív és kitartóbb lennék, viszont nem tartom jobbnak magam másnál. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Nagyából 3-4-es moderátor lenne ,viszont jelen állás szerint ha esetleg elérném az 5-ös moderátort nagyobb rangot nem szeretnék.Ez természetesen még változhat. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Határozott. -
- Megértő. -
- Problémamegoldó. -

Negatív:
- Csöndes. -
- Feledékeny. -
- Lusta. -

Mennyi idős vagy?:

- 14.-éves.-

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Roland vagyok, Ukrajnában élek,azon belül Kárpátalján egy határmelleit kis faluban, van egy nővérem és egy öcsém. Magyar nyelv az anyanyelvem, és magyar tanítású iskolában tanulok, 8.osztályban. Az iskolai átlagom átszámítva magyar eredményekre 3-4-es. Nem nagyon voltam rossz tanuló , de sosem voltam én sem tökéletes. Jövőmet illetve eddig informatika szakon tanulnék tovább. Szabad időmben télen leginkább gépezni szoktam. Mostanában leginkább MTA szervereken vagyok elérhető. Hobbim a úszás , és a kosárlabda, valamint a biciklizés. Barátaimmal/családommal többször szoktunk kirándulni a természetben. Gyerekorom óta szeretek a természetben lenni, kipróbálni magam különlegesebb helyzetekben is.Mivel sokszor vagyok a természetben talán ez által cserkészkedem már 3-éve. Röviden ennyit magamról. -
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Tavaly április UB kérelmedben azt írtad, hogy akkor töltötted le a TS3-at. Lapodban viszont azt írod, hogy már több TS szerveren voltál moderátor, operátor. Hogy is van ez akkor most?
 

Damnn

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 16.
300
97
19
LV karakter
Harry Whitehill
V2 karakter
Harry Whitehill
Nemrég adtam le az Operátoromat egy másik RP szerver TS én.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Én még ezt korainak tartom nálad. Talán majd legközelebb.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.