Madison Leonard jelentkezése Redline Auto Service-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Damnn

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 16.
300
97
19
LV karakter
Harry Whitehill
V2 karakter
Harry Whitehill
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Madison leonard >

Születési helye, ideje:
< 1999.02.14.-Las Venturas >

Édesanyja lánykori neve:
< Elvira Blacwood >

Jelenlegi lakcíme:
< Fort Carson Hotel 45 >

Hány éve él a városban?:
< 42-éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Első sorban szakmai előnyök végett, a megfelelő-töl jobb munkakörülmény miatt. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Kiváló szakmai képzettség áll rendelkezésemre.Illetve jelenlegi állás szerint munkanélküli vagyok. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem.Csak a egyetemen gyakorlatokban. >

Előző munkahelye(i):
< Gyártósori munkás. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Madison leonard >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 42494 perc >

Eddigi frakcióid:
< Nincsen. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincsen. >

Mióta RP-zel?:
< 1-éve.(KB.) >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék egy tartós és jó közösség méltó tagja lenni. Valamint szeretném bizonyítani a helyt állásomat. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Aktív vagyok,és bírom a monoton munkát, és a szerveren online tartózkodó időm 100%át tudom fordítani. Illetve jól RP-zem. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Sajnos igen. Kép. >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Kép. >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nincsen.Kép. >

Voltál-e már szerelő?:
< Sajnálatos módon nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 14. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén-

< KB egy éve. >

Használsz-e TS3-at?:
< Persze. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznap 4-5óra Fix. Hétvégén:8-9 is. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétköznap délután, Hétvégén délelőtt és délután egyaránt. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok!Roland vagyok.Kárpátalján élek, egy határ mellet-i kis faluban. Magyar iskolában járok, viszonylak jobb eredményekkel.A családommal élek, szüleimmel, és nővéremmel, kisöcsémmel. Magyar az anyanyelvem. Szabad időmben télen leginkább gépezni szoktam, és anyukámnak, apukámnak segíteni (ha kell).Nyáron lazulni a barátokkal, és kirándulni a természetben. Apukámmal többször szereltünk autót, és ezért minimálisan ezen a ponton is elgondolkodom a majd jövőmet illetve, jelen állás szerint informatikus szakmában képzelem el magam a későbbiekben. Az apukámnak köszönhetően kiskorom óra járok cserkészetre, és nagyon tisztelem, és szeretem a természetet. Nyáron sokszor elmegyek táborozni, stb. Hobbim az úszás, és biciklizés, valamint a kosárlabda.Röviden ennyit magamról, köszönöm, hogy végig olvastad :D >
 
Utoljára szerkesztve:

Radi

𝘈𝘥 𝘈𝘴𝘵𝘳𝘢 𝘗𝘦𝘳 𝘈𝘴𝘱𝘦𝘳𝘢𝘴🪐
Globális Moderátor
v4
2019. 03. 15.
517
1 690
26
V4 karakter
Shawn Fairburn
Heóka,
Ahogy látom van elég jailod és egy bannod Tartózkodom.
 
  • Tetszik
Reactions: Z0Z0

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Hello! Szépen megírt lap! De sajnos sok a jailed és volt már kitiltásod is! így nem tudlak Támogatni!
 

Damnn

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 16.
300
97
19
LV karakter
Harry Whitehill
V2 karakter
Harry Whitehill
Köszönöm szépen.:)

Viszont annyi hogy a Jail-em azért is sok, mert nekem ez volt a első RP szerverem, és így van betanításom stb. Szerintem a játszott perceim-hez viszonyítva határeset.
Szerintem érdemelhetek egy esélyt.
Gondoltam, hogy ezzel lesz baj, ezért is gondoltam, hogy ha össze hozok egy szép lapot adtok egy esélyt.
 
Utoljára szerkesztve:

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2020.02.19. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: Damnn
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.