Mack Stevenson [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 12. 26.
5
0
LV karakter
Mack Stevenson

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Dániel
Hány éves vagy?
19
Hány játszott perced van?
Csak SeeMTA-n 20.000 körül
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam.
dfe1de0ec7b189f3de5778d58bfab463.png

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam.
8561b0d9499916d909d1345269fc2436.png
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Nem volt.
682db2bd50666ee58a1ce5366f6f66c5.png
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
SeeMTA v2-n voltam Boxter Mechanic Shopnál.
SeeMTA v3 LV-n még nem voltam.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Abban az időszakban nagyon rákellett koncentrálnom a tanulásra sajnos, hogy aztán legyen belőlem valami.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Leginkább a legális úton összeszedett pénzemre. Eddig birtokolt és jelenleg is birtokolt járműveimre.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Alapból 3-4 órát tudok lenni naponta, de ha frakcióban vagyok akkor akár 5-öt (vagy többet) is és akkor végig azzal foglalkozok.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen, rendelkezek.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Megbízható, pontos és segítőkész vagyok. És sok szabadidőm van. Az, hogy jobb vagyok e nem tudom, de mindent megteszek azért, hogy az legyek.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Dánielnek hívnak, májusban töltöm majd a 20-at. Tavaly júniusban érettségiztem le. Budapesten, gépésztechnológusnak tanultam. Jövő tanévben megyek egyetemre gépészmérnöki vagy anyagmérnök karra. Hetente 3-szor járok dolgozni diákmunkára (7.00-14.00) ahol főleg esztergálással foglalkozok. (Igen én sem értem, miért diák, azt mondták 2019 végéig diáknak számítok, mindegy is). Szabadidőmben, ami most sok van, haverokkal edzünk, ha úgy van iszogatunk és kockulunk.





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Mack Stevenson
Jelentkező születési helye, ideje:

New York (Manhattan városrész), 1992.12.11.
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Emma Kaley
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Természetesen igen.
Miért szeretne ide jelentkezni?

New Yorkban ugye rengeteg taxi van az utakon, egy utcában 10 autóból 7 biztos az. És ugy nőttem fel, hogy mindennap láttam és használtam őket. Imádtam mindig utazni velük. És kiskoromban, olyan 3-4 évesen annyira megfogott, hogy ez volt nekem az álom munkám, hogy vezethessek és hogy segítsem az emberek utazásait.
Miért pont önt vegyük fel?

Nagyon jól ismerem a várost és a járást. Kommunikatív, és megbízható sofőr vagyok, mindig munkára készen állok és teljesítem a rám kiszabott feladatokat.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

A csapatmunka egyrészt az összetartásról, másrészt pedig egymás kiegészítéséről szól. Ha a társaság képes összetartani egy adott feladatban, akkor könnyebb, gyorsabb és hatékonyabb lesz a munkavégzés. Rossz közegben nincs annyira rugalmas munkavégzés, ott nincs csapatmunka. Alapból, ha egy cégnél vagy akkor elvárt, hogy képes legyél csapatban dolgozni.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen igen.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

Természetesen igen.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

2f8062ea1473a17335a170a34bd2fd6c.png


Kérjük csatolja az önéletrajzát:

57e61ec7c3ed5f83259ef53d0e3c02ee.png

Aláírás: Mack Stevenson

Kelt.: 2020.01.06.

Utoljára szerkesztve egy moderátor által: 2019. 09. 02.
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetösége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2020 01. 11. 17:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Minket nem érdekel hogy milyen szerveren mennyi perced van. minket csak LV érdekel.mi inkább 2500. Minket nem érdekel hogy milyen szerveren mennyi perced van. minket csak LV érdekel. Meghallgatáson eldöl.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.