Mack Crescenzo --> Nil Cubero, Ovidio Juan Contreras, Feo Celio [wexen]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Péter99

Barangoló
2020. 03. 26.
132
180
V4 karakter
Mack Thomson
LV karakter
Mack Crescenzo
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Mack Crescenzo >

Panaszra tett játékos neve:
<
Nil Cubero, Ovidio Juan Contreras( @Carlito ), Feo Celio >

Panasz oka:
<
Kiegészítő FUN, NonRP >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
Bizonyíték >

Megjegyzés:
<
A központi kórház előtt, ilyeneket csinálnak, állítólag nem az első esetük volt.
A videót Sebastian Nazzaro( @Kali ) FK társam küldte el nekem, ő is hozzá szólhat a PK-hoz!
>
 
Utoljára szerkesztve:

PIMP

Barangoló
2023. 02. 26.
134
117
Debrecen
V4 karakter
Scaredly Shouzzen
LV karakter
Jay Witt
hello! nemtudok hozzáfűzni ehez semmit, viccesnek tartom hogy bele lettem írva a pk-ba, nemcsináltam semmit, csak bicikliztem és csináltam pár képet.
 

Péter99

Barangoló
2020. 03. 26.
132
180
V4 karakter
Mack Thomson
LV karakter
Mack Crescenzo
hello! nemtudok hozzáfűzni ehez semmit, viccesnek tartom hogy bele lettem írva a pk-ba, nemcsináltam semmit, csak bicikliztem és csináltam pár képet.
Szervusz!

Mivel azt láttuk hogy velük érkeztél, ezért gondoltuk velük vagy. Ha ténylegesen semmilyen módon nem vettél részt ebben, akkor bocsi hogy beleírtalak.
 

PIMP

Barangoló
2023. 02. 26.
134
117
Debrecen
V4 karakter
Scaredly Shouzzen
LV karakter
Jay Witt
Szervusz!

Mivel azt láttuk hogy velük érkeztél, ezért gondoltuk velük vagy. Ha ténylegesen semmilyen módon nem vettél részt ebben, akkor bocsi hogy beleírtalak.
jaa, semmi csak nem értettem. Nekem ehez a rabszolgázáshoz semmi közöm..
 
  • Tetszik
Reactions: Péter99

Carlito

Zöldfülű
2019. 01. 10.
175
1 664
CA
LV karakter
Ovidio Juan Contreras🇲🇽
V2 karakter
El Chuco
Sziasztok!

Igazándiból azon kívül nem tettem sokat, hogy az interiorban voltam. A kiegészítőt egy kép erejéig raktam fel az interiort addig nem hagytam el, amíg Feo meg nem bilincselt. Nekem nem állt módomban immerziót rombolni, másoknak tönkre tenni az RP-ét ezzel. Meglettem bilincselve, ki lettem víve az interiorból az adott helyre. Mivel egy képhez csináltam a kiegészítőt, ezért nem értek egyet kiegészítő funra, más játékát sem állt szándékomban ezzel tönkre tenni.

Nem interaktáltam semmit, miután észleltem az esetet külső platformon figyelmeztettem Feoékat hogy fejezzék be ekkor el is mentek onnan.

Külön PM-be csatolom a bíráló adminnak, amivel alátudom támasztani állításomat.
 
Utoljára szerkesztve:

Péter99

Barangoló
2020. 03. 26.
132
180
V4 karakter
Mack Thomson
LV karakter
Mack Crescenzo
Szervusz!

Ahogy kivittek az intiből le is vehetted volna magadról a kiegészítőt, és senki sem tudott volna erről az egészről. Ilyen egyszerű.
Minden mást leírtam, és továbbítottam. Várom a bíráló admin válaszát.
 

Carlito

Zöldfülű
2019. 01. 10.
175
1 664
CA
LV karakter
Ovidio Juan Contreras🇲🇽
V2 karakter
El Chuco
3.) A játékostársaknak kötelező megadni a tiszteletet. Tilos a felhasználók sértegetése, zaklatása, továbbá a frakciók rossz színben való feltüntetése. (Alpári, fenyegető, agresszív, trágár, sértő hangnemű hozzászólások) - rajna
Pár másodperc leforgása alatt történt az egész szinte, de ez legyen a legnagyobb problémád neked is hogy ott álltam egy helyben.

Elgondolkoztat, hogy lehet ennyi rossz indulat egy emberben mint benned.
Ez tesz boldoggá, hogy másokat spontán jailbe rakatsz, sportot űzöl belőle.

Legjobb az egészben, hogy még csak nem is TE vagy a sértett.
 
Utoljára szerkesztve:

wxier

Újonc
2022. 04. 21.
61
117
17
Pápa
V4 karakter
etienne.dimont
LV karakter
feo.celio
V2 karakter
-
Sziasztok,

Látszik minden a videón, valóban FUN volt részünkről, de @Carlito interiorból lett megbilincselve és onnan lett elhozva, poénosnak találtuk odavinni ezzel a kinézettel. Utólag discordon szólt ránk, hogy ezt nem kellene, ekkor mentünk el onnan tüstén. A következményeket vállaljuk.
 

Wexen

 rovidnadrag egyseg
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 082
1 357
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Charlie Parks
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szerveren kiosztásra kerültek a szankciók. helyezhető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.